Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Elu wiem tylko tyle co Ty. Jedynie nazwa schroniska gdzie był wcześniej to Bolesław .
  2. Jeszcze sporo psiaków do wyroznienia
  3. https://www.olx.pl/oferta/bipolarka-mlodziutka-charakterystyczna-sunia-czeka-na-dobry-dom-CID103-IDFBt29.html https://www.olx.pl/oferta/homer-psiak-ideal-do-pokochania-CID103-IDFBFWM.html https://www.olx.pl/oferta/wiem-ze-jestes-tam-CID103-IDFBvxJ.html https://www.olx.pl/oferta/wyrwij-mnie-ze-schroniskowej-rzeczywistosci-aria-CID103-IDFBtM3.html Wyróżnione po 17,81 na miesiąc razem 71,24 zl
  4. W schronisku jest malutka, mlodziutka sunia. Śliczna , bardzo przezywa pobyt w schronisku. Prosze o pomoc w zamieszczeniu zdjęć .
  5. Dziękuję , mam nowe ogłoszenia do wroznienia
  6. Aktualne, niestety.
  7. Przepraszam za błędy ale nie radze sobie na razie z ta klawiatura ekranowa.
  8. Kosmo pojedzie do Kikou, operacja jset zbyt ryzykowna. Lekarze ustawią leki.
  9. Kosmo miał wczoraj rezonans mozgu ma dużego oponiaka, najgorsze , że zbiera się płyn .
  10. Dziękuję i jeszcze raz przepraszam za nieobecność ale muszę kupic nowy komputer.Ten ciągle szwankuje ,teraz tylko klawiatura ekranowa działa.
  11. Przepraszam, doślę .
  12. Jestem, przepraszam za milczenie ale zepsuł mi się komputer .Wczoraj udało się go odblokować ale działa tylko klawiatura ekranowa .Strasznie ciężko się pisze .
  13. Dziękuję, podam
  14. Jakiś czas temu pokazałam go na watku. Były inne,wydawało się bardziej potrzebujące psiaki. Kosmo został w schronisku. Przedwczoraj dostał ataków padaczki. Cztery ataki w ciągu jednego dnia, ostatni w lecznicy. Stało się to po burzy. Kosmo po atakach jest w bardzo złym stanie. Dostał leki, lekarze twierdą ,że powinien dojść do siebie ale nie może być w schronisku. Zadzwoniłam do Kikou, zawiozę go do Kasi i nie zastanawiam się skąd wezmę pieniądze. Mam nadzieję, że mi pomożecie. Założę mu potem wątek, mam zdjęcia i filmiki. W schronisku na Kosmo mówią Uszatek.
×
×
  • Create New...