Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Kochany dziadunio. Ja mam 17 letnią sunię i całą noc ujadała. Tez ją wynosilam około 3. Moze jakies zmiany pogodowe mają wpływ.
  2. Ale zmiana, niesamowite co robi troskliwa opieka.
  3. Myślę ze nie, tfu ,tfu ,tfu. One były już wcześniej szczepione.
  4. Wczoraj nie umłałam tu wejść .Nie mogę uwierzyć. Żegnaj okruszku cudny.
  5. Kochany, wie ze jest bezpieczny, ze jest wreszcie dla kogoś ważny .
  6. To dotyczy Grzesia. Przepraszam posłałam Nesiowatej wyniki krwi Uszatka. MMSy dostałam prawidłowe ale na maila omyłkowo dziewczyna mi posłała Uszatka a ja nie zauważyłam. Jeszcze raz przepraszam, ślepota ze mnie.
  7. Nie znam dokładnie jego historii, dopytam
  8. Elu dziękuję W sumie wyszło 125 zł. To bardzo mało za 600 km.
  9. Za transport wyszło 125 zł, auto jest na gaz. Martyna przejechała w sumie prawie 600 km
  10. Grzesia trzeba najpierw podleczyć i wzmocnić. Jest bardzo slaby i wyniszczony.
  11. Będzie miał raj. Posłałam wyniki Nesiowatej , Martyna miała przekazac zalecenia.
  12. W kwestii finansów bardzo proszę o pomoc. Ja mam straszny młyn i szczerze to nie nadaje sie na skarbnika. Kto pomoze? Nie mam śmiałości. pytać wprost ...
  13. Tak się cieszę jak czytam wieści o Grzesiu. On nigdy nie zaznał. takiej troski.
  14. Biduniek kochany .Ale trafiłam imieniem, taki bieg okolicznosci. Koniecznie trzeba mu zmienić imię.
  15. Grześ już u Nesiowatej. Mam zdjęcia z pierwszych chwil w ogrodzie .
  16. Grześ w drodze do dt. Pewnie już dojeżdża . To najpiekniejsza wiadomosc . Nesiowta ja nie wiem jak dziękować. Z całego serca dziękuję .
  17. Przed chwila rozmawiałam z Magda i powiedziała mi, ze Grześ w ocenie Pani doktor, której wczoraj nie było ma maksymalnie 7 lat ale zachowuje się jakby miał 15.....
×
×
  • Create New...