Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Elu on powinien szybko opuścić schronisko .
  2. Trudno ocenić jego wiek , zeby ma w miarę niezłe ale jest bardzo wyniszczony.
  3. Przepraszam. za brak polskich znaków. w niektórych słowach ale piszę z klawiatury ekranowej i raz sa raz nie.
  4. Grześ ma nowotwor jadra , powinien byc operowany. USG nie wykazało zmian w narzadach wewnętrznych. Grześ ma anemię i niski poziom cukru. Jest bardzo wyniszczony podlym zyciem.
  5. Jutro o 16 jadę. do Wetkardio, prozmawiam z Panią doktor.
  6. Nie wiem Elu, dzisiaj pojechał do Niej Kosmo
  7. Nie wiem jak wkleic link do wątku
  8. Mała , ruda, skołtuniona kulka....takiego widoku się nie zapomina. Nie można przejść obojętnie , Grześ rozwala serce na kawałki . Pod brudnym futerkiem mizerne ciałko i bijace ze strachu serduszko. Grześ nie zaznal miłości , troski...poznal łańcuch i przerażająca samotność . Kiedy nadeszła starość ten wyniszczony podłym zyciem psiak trafił do schroniska . Nie wiem jak miał na imię .... może. nazywał się "do budy". Nazwalam go Grześ i proszę pomóżcie ofiarować tej kruszynce choć iskierkę nadziei . Grześ wazy zaledwie 6,4kg.
  9. Nie wiem ile ma lat, to starszy piesek, dopytam. Siega glowa ciut poniżej kolana a wazy zaledwie 6,4 kg. To szkielet... Grześ ma silna anemie i nowotwór jadra. Bardzo zle znosi kojec, chodzi w kołko. Całe zycie spędził na łańcuchu. Bardzo potrzebuje domu choćby tymczasowego albo domowego hoteliku. Założę mu watek.
×
×
  • Create New...