Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Przepraszam za błąd w imieniu, Magda nie zauważyła ze wpisano Rafik.
  2. My nawet tam nie leczymy..... Tylko badanie krwi zrobili.
  3. Na konto Stowarzyszenia wpłynęło 100zl od limonki80. Dziękuję.
  4. Elu posłalam z telefonu, mam nadzieję że wszystko doszło.
  5. Ale gdzie? Na Brynowie? W Gliwicach i Zabrzu nie ma takich lecznic, ktore hospitalizuja.
  6. Znowu pisze z telefonu bo komputer się zablokował.
  7. Niestey nie ma w tej chwili takiej lecznicy która hospitalizuje psiaki. W Katowicach ceny z księżyca a mam średnie zdanie na ich temat.
  8. Elu nie wiem. Robimy co możemy. Żeby choć na dwa tygodnie znalazl się tymczas. Zeby z tego wyszedl.
  9. Nie wiem. Raz działa, raz cały dzień nie. Klawitura tylko ekranowa . Musze go chyba dac do serwisu .
  10. Udało się kolejny raz uruchomić komputer ale za kazdym razem po napisaniu postu blokuje się. Kikou teraz go nie przyjmie. Jak wyjdzie z zapalenia trzustki to wtedy moze jechac do Kasi. Teraz Kikou nie dałaby rady ma za dużo dziadeczkow a Rado potrzebuje czasu przy kroplówkach i specjalnej troski. Pytałam tez Jaage ale sama tu napisała.
  11. Dziękuję bardzo za pomoc. On jest ciągle w schronisku. Jak tylko przelew dotrze zaraz potwierdzę. Niestey mój komputer nie działa, usiłuje pisać z telefonu z różnym skutkiem.
  12. Niestey nic dla niego nie ma. Płakać się chce.
  13. Żadna gmina nie płaci za utrzymanie i leczenie psa w schronisku. Gminy ponoszą jednorazowy koszt za odłowienie i przyjęcie psa do schroniska i na tym koniec. Nigdy nie prosiłabym o wsparcie na leczenie psa który byłby opłacany przez gminę czy leczony na koszt schroniska. Na koszt schroniska zrobiłyśmy badania krwi, tyle mogłyśmy. Ja się zobowiązałam, że pokryje pozostałe koszty leczenia i karmy. Dziękuję że chcesz pomóc dziadeczkowi.
  14. Rafi jest w schronisku. Nie ma nawet polowy deklaracji a ja nie dam rady uciagnac go finansowo bo mam za dużo zobowiązań .On powinien jak najszybciej opuścić schron. W schronisku cieżko bedzie mu pomoc...
  15. On sie w schronisku raczej nie wykaraska.
  16. Przepraszam ze od razu nie odopowiadam ale moje Tonia i Cookie wczoraj obie miały ataki padaczki. Cookie drugi w ciagu tygodnia. Badania, badania, badania...Dzisiaj od rana znowu w lecznicy. Komputer działa sporadycznie ....Godzina walki żeby zadziałał.
×
×
  • Create New...