Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Trochę ciężko nie używać imienia. Koniecznie trzeba zrobić bazarek imienny. Niefortunne imię wybrałam.
  2. Najważniejsze że wszystko już jest jasne. Teraz trzeba na spokojnie sprawdzić co z tym zmienionym jąderkiem.
  3. Ja mialam informacje od wetek i ze schroniska, że piesio ma zmienione nowotworowo jądro. Jak Nesiowata napisała, że jest wnetrem kompletnie przestalam coklwiek rozumieć. Zadzwonilam dzisiaj do lecznicy i do dziewczyn ze schroniska i wszyscy byli pewni, że jajka są na zewnątrz i jedno jest zmienione. Zadzwonilam do Nesiowatej żeby dokładnie sprawdzila i zrobiła zdjęcie. No i okazało się, że jądra są na zewnątrz i jedno jest twarde i powiększone, tak jak mówiły wetki z Zabrza.
  4. Tak o to jądro chodzi. Niestey nie udało mi się wkleić tych zdjęć, gdzie widać jąderka.
  5. Nie rozumiem czemu raz mi wyszło i koniec.
  6. Piesio nie jest wnętrem . Dzięki Nesiowatej wszystko jest jasne,. Spróbuje wkleić zdjęcia "klejnotów ", może mi się znowu uda.
  7. Założę mu wątek. Nie umiem przestac o nim myśleć
  8. Piesek dostaje puszki ale trzeba go przebadać. Biedak z trudem sobie radzi.
  9. Dzwoniłam, prosiłam żeby go gdzieś osobno dały. Je suche ale poprosze żeby dostawał puszki. Mam nadzieję że mają . On powinien na cito opuścić schronisku, tylko za co i gdzie..
  10. Zgarbiony, łapki przygięte. Wyć się chce...
  11. Strasznie biedny. Wczoraj go zauważyłam na zdjęciach innego psa. Mało nie umarłam, zaraz zadzwonilam i dzisiaj dziewczyny zrobily mu zdjęcia. Jak on ma przeżyć w schronisku....
  12. Hurra udało mi się zamieścić zdjęcia.
  13. Ja się właśnie od Nesi dowiedziałam . Chodziło mi o to , ze wcześniej , zanim piesio trafił do Nesiowatej nikt mi nie powiedział , ze dziadunio jest wnetrem.
  14. Wg mnie trzeba powtórzyć badanie żeby mieć pewnosć.
  15. Ja tylko pisze to co mi powiedziały najpierw dziewczyny ze schroniska a potem wetki. Jutro zadzwonię do lecznicy i dopytam. Nikt mi nie powiedział ,że jest wnętrem.
  16. Pomocy jak się zamienia ogłoszenia na wypromowane.
  17. W schronisku jest kolejny dziadeczek w złym stanie. Zgarbiony, chudy, biedny. Mam filmik i zdjęcia.
  18. Trudno się dodzwonić do Kasi, ma problem z zasięgiem. Mam nadzieję ze wszystko będzie dobrze.
  19. Miał USG ale bez opisu bo Panie zrobiły to za darmo. Jama brzuszna w porządku, jedynie są zgrubienia na jelitach ,to ponoć efekt złego żywienia. W czasie USG pani doktor powiedziała o guzie na jądrze ale nic nie mówila ,ze jest wnętrem.
  20. Mój komputer mnie wykończy. Albo nie daje się uruchomić albo blokuje internet. Po dwóch dniach udało się pokonać przeszkody ale to droga przez mękę. Czytam zapartym tchem co u dziadeczka. Serce rośnie i czlowiek się cieszy jak dziecko. Niestety w schronisku wypatrzyłam kolejny psi wrak. Zgarbiony, przerazliwie chudy .... jak przeżyć choćby jeden spokojny dzień.
  21. Moja Tonia też ma takie ataki. Nigdy wcześniej nie miała. Od pół roku sporadycznie się zdarzają. Miała wszystkie badania i wyszło że jej serce bardzo wolno bije. To jest spowodowane wiekiem. Wcześniej miała zdrowe serce. Niestety 17 lat robi swoje i pojawiły się ataki padaczki. Po takim ataku chodzi jak pijana, potrafi długo ujadać. Nie wie gdzie jest, nie poznaje nawet mnie. Na szczęście ataki są naprawdę sporadyczne. Wygląda to strasznie, przy pierwszym też myślałam, że Tonia umiera. Gnalismy przerazeni do weterynarza.
  22. Dropiatka była od kilku tygodni w schronisku. Była wysterylizowana. Cały czas nie zmieniała miejsca. W sobotę kupka była idealna, jadła. W niedziele było trochę wymiocin ale to się zdarza , jedzą rozne karmy.W poniedziałek rano znaleziono ją marwtą ,w kojcu byla krew z odchodami. Dostalaby surowice, byłaby leczona ale nikt nie zdążył nawet zareagować. Strasznie przykro, zal.
×
×
  • Create New...