Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Dzisiaj o 8 rano Rafi byl na badaniach. Ma stan zapalny trzustki , dodatkowo wyszedł pozytyny test na anaplasmoze. Dostaje leki i kroplowki. Trzeba mu kupić puszki low fat, na razie ma ale musze kupić więcej .Magda jutro zawiezie mu zmiksowana pierś z indyka z ryżem. Najważniejsze jest jakieś dt zeby byl pod kontrola .Na razie nie ma zadnej alternatywy .Czlowiek karmilby go czesto malymi porcjami.
  2. Najgorsze. jest to, ze nie chce jeść
  3. Mam nowe zdjecia ale nie moge ich wstawic
  4. On chudnie nadal, jest coraz słabszy . Nie chciał dzisiaj jeść , dostaje kroplowki
  5. Elu wpisalam to limonka 80. Podziękuj. Pani Agnieszce
  6. Deklaracje stałe jankamałpa 20zl mdk8 10 zl limonka80 30zl Agnieszka od elik 30 zl omi 10 zl Razem 100 zl Anula 10zl przez 5miesięcy Nadziejka 40 zł jednorazowo limonka80 100 zl jednoraowo Razem 190 zl
  7. Dziękuję, podałam Ci swoje , jutro wpłacę za wizytę.
  8. Rafi miał badanie krwi. Jutro rano wizyta w Zabrzu w lecznicy. Nie chciał dzisiaj jeść , jest bardzo slaby.
  9. Kazdy wplacony grosz będzie na potrzeby Rafiego. Dziękuję
  10. Stowarzyszenie LePsie Zycie BNP Paribas 11160014621883089680000001 "staruszek Rafi"
  11. Poniewaz Rafi jest w schronisku a jego widoki na opuszczenie tego miejsca są na razie marne najlepiej wpłacać na konto Stowarzyszenia LePsie Zycie z dopiskiem "staruszek Rafi"
  12. Elu i oby udało się ebrać deklaracje.
  13. Nie znam innego miejca dla takiego dziadeczka. Jak zbiorę deklaracje będę błagać Kikou.
  14. Ja niestety mam od kilku lat w hoteliku psiaki za ktore sama płace . W tej chwili sa dwa. Starszy Mustafa i niepełnosprawny Zorba a było ich więcej. Dodatkowo sunia w dt za karme i weta. Nie udźwignę sama kosztów hotelownia kolejnego psa. Serce mi peka ale wziełam za dużo obciązeń na siebie. Dorabialam do emerytury bo mam tragiczna ale teraz przez pandemie wszystko padło. Chodzę pozamkać sprawy ale co dalej nie wiadomo... Płakać mi się chce jak myślę o tym biedaku. Widać ,że nigdy niczego dobrego nie zaznał. Prosiłam żeby go chociaż do weta zawieźć na mój koszt. Widać ze go cos boli.
×
×
  • Create New...