Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Matko jakie szczęście pisze i jeszcze mnie nie zablokowało .
  2. Ja choruje na jelita i nic tak nie koi dolegliwosci jak bulka
  3. Udalo sie odblokowac komputer. Oby zamieścić post zanim się zablokuje. Nie wiem czemu na wątku Grzesia nie mogę pisac z telefonu .
  4. Mam 5 swoich psów w tym dwa staruszki 14,17 lat, kalekiego psiaka, sunie z padaczka i jedna na razie zdrowa tfu tfu. Piszę ciągle z telefonu stąd raz są, polskie znaki, raz nie. Wczoraj wieczór spędziłam w pogotowiu weterynaryjnym z Elwisem.. Zaczął charczec, miał filetowy język z powodu bezdechu. Już jest ok ale od pewnego czasu mam wrażenie że mieszkam w lecznicach.
  5. Proszę też o stałe deklaracje, moja emerytura jest naprawdę tragiczna.
  6. To ja dziękuję i przepraszam ale musze być choć odrobinę racjonalna. I tak kolejny pies to w moim przypadku szaleństwo.
  7. Ja i tak umieram czy zbiorę potem na leczenie i pobyt u kikou. Dawno tak się nie bałam ale nie mogę przestać o nim myśleć. Rano i po południu dzwonię do schroniska. Magda robi mu kroplówkę i daje jeść. Tyle może. Gotuje mu indyka z ryżem, to zjada z apetytem.Jak wychodzi do domu zostawia puszkę low fat.
  8. Potwornie drogo. Dziękuję ale tego nie udźwignę. Do Bielska jest ponad 100 km potem z Bielska do Kikou 400km. To strasznie dużo. Myślałam o czymś w pobliżu albo po drodze. I tak się martwię dystansem do Kikou.
  9. Rozmawiałam dzisiaj z Kasią. On jest smutny ale nie jest już taki wycofany. Cieszą go smaczki ale czułosc że strony człowieka zdecydowanie mu nie odpowiada. Na spacerach generalnie wącha. Nie okazuje radości, jak wspomniałam ożywia się na smakołyki. Wg Kasi to depresja.
  10. Leży biedny w tym kojcu. Nie wiem co robić.
  11. Kikou mieszka niedaleko Jeleniej Góry
  12. Albo po drodze do Kikou. Miałby trasę na dwa razy.
  13. U dr Parczyka pobyt już nie wchodzi w gre.
  14. Kikou weźmie Rafiego ale za tydzień. Błagam czy ktoś może go wziąć na tydzień. Ja nie dam rady bo mam 5 psów w tym dwa z padaczka no i synogarlice. Tylko na tydzień.
  15. Pamiętam. Uratowana dzięki wspaniałej opiece. Historia z happy endem.
  16. Dziękuję Elu. Magda mu kupuje indyka. Dzisiaj zjadł z apetytem.
  17. Kacperek trafił do schroniska z bratem. Brat poszedl do adopcji i wtedy Kacperek się załamał. Cały czas to były zamknięte w sobie psiaki ale po rozdzieleniu nastąpiło znaczne pogorszenie. Ja też myślę że powinien go ocenić ktoś taki jak dr Iracka albo doświadczony psi psycholog. Też się martwię jego stanem psychicznym. Dziwne, że nie potrzebuje innych psów. Może podświadomie boi się wiązać uczuciowo bo przeżył bardzo rozdzielenie z bratem.
  18. Rafi zjadł pierś z indyka w rosołku. Puszek low fat nie chce tkanąc. Nadziejko przekażę Magdzie 40zl na zakup mięska. Czy się zgadzasz? Czy Magda ma mi wysłać paragony?
×
×
  • Create New...