Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Na konto Stowarzyszenia dotarła wplata od Martello 230 zl -150 zł bazarek+ 80 zl Dziękuję :)
  2. Znowu nie moge wstawić zdjęć . Ciągle jakiś błąd .
  3. Dziekuje:)Już poprawiam, przepraszam za błąd:) Również pozdrawiam :)
  4. Na szczęście wczoraj wieczorem komputer się odobrazil:) i na razie działa.:)
  5. Spi mocno, spokojnie,pewnie cale wczesniejsze życie tego nie zaznal.
  6. Na pierwszej stronie jest rozliczenie ale na bieżąco. tez zamieszczam
  7. Wplaty Na konto Stowarzyszenia wpłynęło 100zl limonka80 351zl Kyioshi 50zl agat21 50zl Anna G-R pyra 80 zl Izabela P. 20 zl Martello 150 zł bazarek Martello 80 zl Razem 881 zl Wyplaty faktura weterynarz 130 zl Saldo 751 zl Na moje konto wpłynęły Wpłaty Nesiowata 20 zl Poker 205 zl bazarek Nadziejka 30 zl bazarek Nadziejka 40 zł Razem 295 zl Wyplaty 50 zl na mięso dla Rafiego Saldo 245zl
  8. Na konto. Stowarzyszenia dotarły wpłaty Bernardetta P. 80 zl Izabela P. 20 zl Dziękuję
  9. Kikou już w niedziele go moze przyjac. Dałam znać Martynie, czekam na potwierdzenie.
  10. Ewciu przepraszam ale fakycznie dwa razy napisałam bazarek . Już poprawiłam.
  11. Zadzwonila do mnie przed chwilą Martyna. Wróciła już z wyjazdu i powiedziala ze od jutra będzie codziennie wieczorem jechać do Rafiego i będzie go dodatkowo doglądać. Zawiezie go do Kikou jak tylko dostanie cynk że już można. To bardzo solidna Dziewczyna.
  12. Dzwoniłam jeszcze do Kliniki Fabisz Stefanek ale nie odbierają. Będę dzwonić od rana. Martwi mnie też ten kręgosłup.
  13. Znalazłam teraz na FB. Teraz jest nieczynne, zadzwonię rano.
  14. Mały , przesłodki Tim. Ma około 7kg.
  15. W schronisku jest mały psiaczek
  16. No jest niestety w kojcu dlatego tak się martwię ale jak pytam to klinki to tez nie jest dobre rozwiązanie. Rozmawiałam z kilkoma osobami i odradzily. Ja chce tylko jego dobra i absolutnie nie wydziwiam. Doceniam wszystkie rady i starania i jestem bardzo wdzięczna. W Krakowie elik zna dobra, sprawdzona lecznice ale to za daleko. Bielskiej nie znam ale to tez kawal drogi. Te które są w miarę blisko nie są w opinii wielu osób dobre. Tylko kasę ciągną .... Co robić nie wiem. Cały dzień szukam miejsca, na razie bez efektu.
  17. Wiem ale dopiero po niedzieli kikou moze go przyjac.
  18. Wplaty Na konto Stowarzyszenia wpłynęło 100zl limonka80 351zl Kyioshi 50zl agat21 50zl Anna G-R Razem 551zl Wyplaty faktura weterynarz 130 zl Saldo 421zl Na moje konto wpłynęły Wpłaty Nesiowata 20 zl Poker 205 zl bazarek Nadziejka 30 zl bazarek Nadziejka 40 zł bazarek Razem 295 zl Wyplaty 50 zl na mięso dla Rafiego Saldo 245zl
×
×
  • Create New...