Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Przepraszam że odpisuję nie po kolei ale pisze z telefonu i to jest koszmar. Jeśli jakiś post pominęłam to przepraszam.
  2. Tianku, uxmal podaję konto. Dziękuję :)
  3. Zadzwonię ale są różne opinie o nich.
  4. Magda nie odbiera. Mam nadzieje ze z Rafim nic złego się nie dzieje.
  5. Na konto Stowarzyszenia wpłynęło 100zl limonka80 351zl Kyioshi 50zl agat21 50zl Anna G-R Razem 551zl Dziękuję z całego serca
  6. Opieke ma dobrą w miarę możliwości schroniskowych. Niestety w nocy tam nikogo nie ma.
  7. To Bielsko to za daleko. Ja też szukam, może płatny dt.
  8. Będę rozmawiala z lecznica która go leczy. On je tylko indyka z ryżem i marchewka, to mu dziewczyny w schronisku gotują. W klinice nikt mu nie będzie gotował. Głowa mnie boli z nerwow, cała noc nie spalam bo nie wiem co robić. Dt na te kilka dni byłby rozwiązaniem idealnym. Dostałby jedzenie i był pod opieką. W lecznicy dostanie kroplówkę, leki i karme. On karmy nie tknie. Dopoki nie dostawał indyka nie jadł. Muszę dopytać lekarki co ona sądzi o daniu go do klinki.
  9. Dziękuję Wam wszystkim. Ja też pytam. Trzeba go też przewieźc. Kiedyś w Gliwicach była całodobowa klinka ale już nie działają całodobowo.
  10. Dzisiaj przyjechala z Polkowic kopia Natki tylko duuuuzo mniejsza. Maciupenstwo ale prawie identyczna.
  11. Razem z rodzinka przyjechala malutka sunia . Niestety musiała zostać. w schronisku .
  12. Do schroniska. w sobotę przyjechały dwa szczeniaki od razu pojechały do dt. Dzisiaj rano Pani Irena z Katowic zawiozła do hoteliku psia rodzinkę (mama i cztery bable), które jechaly z Polkowic. Dziękuje Pani Irenie i Jej Córce za pomoc.
  13. Niestety to wiem co tu napisano. W schronisku. leżała wbita w kat klatki.
×
×
  • Create New...