Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Może uda się go zawieźć w weekend, może kikou się zgodzi. Nie wiem czy po tym co usłyszałam o paru klinikach to dobry pomysł. Nie chcę generalizować bo pewnie są takie z sercem a nie tylko kasa fiskalna.
  2. Rozmawiałam w sprawie klinik i kolejne osoby odradzają. Mikołów absolutnie nie...
  3. Anecik nie ma miejsca. Pytałam chociaż wiem że ma naprawdę ciężko.
  4. Rozliczenie wstawię jak komputer się odobrazi.
  5. 50 zł przelałam Magdzie na zakup mięska dla Rafiego.
  6. Z tego opłacono fakturę w lecznicy 130 zl
  7. Na moje konto wpłynęły wpłaty Nesiowata 20 zl Poker 205 zl bazarek Nadziejka 30 zl bazarek Nadziejka 40 zł Razem 295 zl Dziękuję z całego serca.
  8. Niestety dzisiaj posprzątali kojec zanim Magda weszla. Nie widziała kooopy. Raz robi dobra, raz rzadka. Nie wymiotuje.
  9. Ja niestey też kiedyś dalam dwa szczeniaki z parwo do Młynarskich w Zabrzu. Arogancja, brak informacji, nerwy. Jeden nie przeżyl. Jeździłam tam codziennie bo panie w recepcji nigdy nie miały możności porozmawiać z lekarzem..... i udzielić telefonicznie informacji. Na miejscu czekałam bardzo długo żeby ktoś ze mną porozmawiał.Nie wiem czy jeszcze hospitalizuja psiaki ale tam nigdy więcej nie dałabym zwierzęcia.
  10. Udało się dodzwonić. Rafi bez zmian. Dostał kroplówkę i leki. Zjadł pierś z kurczaka, druga dostanie jak Magda będzie wychodziła do domu. Długo z nią rozmawiałam. Ona nie jest za umieszczaniem go w klinice. Ma niestey złe doświadczenia. Za spore pieniądze fatalna opieka i brak informacji. Przerabiala to w trzech różnych miejscach.... Zadzwonię jeszcze do Wetkardio, porozmawiam z dr Sidorska.
  11. Podałam wyżej dane. Przepraszam że nie na pw ale pisze z telefonu. Dziękuję :)
  12. Dziękuję bardzo Wszystkim:) Elik dziękuję za podsumowanie. Jak tylko uda się uruchomić komputer wszystko wkleję w poście rozliczeniowym. Z telefonu to mi nie wychodzi.
  13. Ma wszystkie leki. Dostaje kroplówki i jedzenie. Mnie martwi to, że w nocy nikogo tam nie ma.
  14. Nadziejko to jest za daleko. Ja nie prowadzę auta. Martyna wyjechała a Magda nie da rady. Do Kikou jest prawie 400 km, nie mogę dokładać kolejnych 100:(
×
×
  • Create New...