-
Posts
31408 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewu
-
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Jesteśmy od 8.30 w lecznicy. Rafi leży pod kroplówką. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Bardzo słaby, nie chce jeść ale dużo pije. Zrobił kupkę która zaczyna mieć kształt. Posłalam nawet Kyioshi zdjęcie. Niestety wstał gwałtownie i wyrwał wenflon, miał w tylnej łapce. Musialam dokonczyc kroplowke podskórnie. Teraz śpi. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Dopiero teraz wysłałam. Dziękuję -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
O to super, dziękuję -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Elu ja posłalam zdjęcia zanim przeczytałam Twój post. Przepraszam. Na maila nie działa, najwyżej MMSy. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Elu ale ja mogę tylko na Whatsappa, mój komputer nie działa a telefon nie wysyła na maile z niewiadomych powodów. Dziękuję :) -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Wszystkim dziękuję za słowa otuchy i dobre myśli. On jest taki kochany, bezbronny, skrzywdzony. Tak bardzo się o niego boję, tak bym chciała żeby zaznał jeszcze dobrego życia. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy on mnie dobrze kojarzy. Mecze go podawaniem leków, kroplówek. Muszę mu dawać strzykawka do pysia masę płynów. Wożę do weta no i ta kąpiel... Staram się jak mogę delikatnie, głaszcze i czule mówię przed podaniem każdego specyfiku. W kąpieli chyba było mu dobrze. Wzięłam trykotowe, delikatne koszule nocne, takie po babci i tym go osuszalam bo ręczniki są grubsze a to taki okruszek. Wczoraj Ringer kapal prawie 4 godziny, skończyłam o 1w nocy. Dzisiaj o 20 mam znowu podać ale połowę wczorajszej porcji. Zamówię zaraz podkłady bo w aptece sa po 1,9zl za sztukę. Jutro o 9 mamy być w lecznicy, znowu parę godzin ale ja zrobię wszystko żeby mu pomóc. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
W tej chwili trzeba go wyprowadzić z zapalenia jelit i trzustki. Jelita na USG wyglądają strasznie, Pani doktor nawet test na parwo zrobiła(na wszelki wypadek ale to też trzeba sprawdzić). Mam wyniki krwi, potem poprosze kogoś o wklejenie. Jeśli nie uda się wyleczyć stanów zapalnych to Rafi przegra walkę o życie. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Rafi po badaniu, leży pod kroplówką. Generalnie dramat. Stan zapalny jelit, trzustki. Prostata powiększona, guz nowotworowy około odbytniczy mocno ukrwiony. Nerki też nieprawidłowe. To nie jest przpuklina ale nowotwór. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Wykąpałam go, bardzo delikatnie. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Jesteśmy w lecznicy, Rafi pod kroplówką. Czekamy na USG. Przywiozłam kupe., zebralam ja strzykawka :( -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Zadziwiają mnie jego zęby, śladowy kamień na kłach ale minimalny, reszta czysta. Niektóre są pościerane (te przednie dolne) ale może gryzł kraty albo łańcuch. Kiel też jakby przytarty albo ukruszony. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Nie broni ale jest potwornie slaby. Ledwo żyje :( Nie je, na siłę mu daje strzykawka nutribounda. Wstał i położył się do miski z wodą. Wszystko wylał. To nie ma znaczenia ale pokazuje jego stan. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Spróbuję szmatką z wodą. Delikatnie pachną ale masz słusznośc, dla mnie delikatnie a dla psa to może być zbyt intensywne. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Strasznie, cały czas o tym myślę ale on się dzisiaj przewraca. Jest taki slaby. Nie wiem co robić, nie chce mu sprawić bólu a z drugiej strony jemu też nie jest pewnie dobrze z tym smrodem. Mam takie chusteczki dla niemowląt, delikatnie go wytrę chociaż nie wiem czy to coś pomoże. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Wam. Bardzo się boję jutra. Dalam mu strzykawka odżywki. Wodę pije. Kupa to zolta, woda. Siusia jak suczka. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
On w schronisku robił stale kupy.Lejące od paru dni. Wcześniej nie bylo tej przepukliny widac. Był przecież badany, miał mierzona temperaturę. Magda parę dni temu zauważyła kulkę sterczą z pupy. Zrobiła zdjęcie wysłała do wetki no i Pani doktor stwierdziła że to chyba jest przepuklina. Wczoraj był badany, jutro o 11 USG, bardzo dobry diagnostyk. Strasznie się martwię, źle to wszystko wygląda. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Prevomax, Synolux, vit B12, Nospa, Pyralgina, Hes, vit C, Ringer, Acida balance, Helicid. Dokarmianie Nutribound, Oralade. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Zasnął. Śpi spokojnie ale w brzuszku się przelewa. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Dostaje Pyralgine i Nospe w zastrzykach. Dzisiaj jest bardzo źle. Znowu nie je, potwornie przelewa mu się w jelitach. Dużo pije . Teraz leży pod kroplówką, jedna już dostał. Napisałam do wetki, czekam na odpowiedź. Jest bardzo słaby. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Rafi waży 6,7 kg -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Przepraszam że dopiero teraz podaje wpłaty. Na moje konto wpłynęło : Anna G-R 100 zl Dziękuję Na konto Stowarzyszenia wpłynęło : Anna K. 30 zl Marta S. 20 zl Bożena P-M 30 zl Razem 80 zl Dziękuję -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Wam za serdeczne słowa. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
To samo mówiła dr Sidorska.