Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Dzisiaj będe muszę o 15 zrobić pa dla szczeniaczka to wstąpię, są po drodze i ustalę kiedy mają dostawy ale faktycznie lepiej dzwonić.
  2. Tak, na LePsie z dopiskiem "pies ze zwichnięta szczeka".Dziękuję. Sonda mnie przeraża, boję się czy to go nie będzie bolało.
  3. W schronisku jest pies w tragicznym stanie. Ktoś mu zrobił straszna krzywdę. Oko jest dziwnie wbite, szczeka zwichnięta, Rafi przy nim to tłuścioch. Dziewczyny go karmią. Jest na szczęście w dobrej kondycji ale ktoś go tak zmasakrował. Chcemy go zawieźć do dr Korty do Wieliczki i tam operować. Będziemy zbierać fundusze. W tej chwili jeździ do lecznicy na miejscu. Tu dziewczyny chcą porobić wszystkie badania. Przepraszam że piszę o nim na wątku Rafiego ale też nie mogę przestać o nim myśleć.
  4. Byłam specjalnie w sklepie tuz obok domu. Chcialam kupić piersi kurczaków z wolnego wybiegu ale nie bylo. Jak Pączek chorował to tylko takie kupowałam, bez świństw, tak przynajmniej zapewniano. Jak mi się uda to polecę tam gdzie zawsze można kupic taki domowy drób.
  5. Przepraszam że piszę takie suche komunikaty ale jestem zdołowana i zmęczona.
  6. Wołowina jest za tłusta Pani doktor nie pozwala. O serek spytam. Siedzimy w lecznicy pod kroplówka. Pani doktor rozpatruje sondę. Ja już nie wiem co robić.
  7. Ugotowałam indyka no i znowu nie chce jeść.
  8. Nie ma. Mam tylko to jedno zdjęcie. Tim ma około 5 lat. Jest mały uroczy. Dziękuję za pomoc
  9. Dziękuję ale też nie mam pomysłu, wszystkie hotelikinkyote znam są w tej chwili zapchane.
  10. Dziękuję za pomoc. To konto jakbyś mogła.
  11. Za chwilę je zacytuję bo pisze z telefonu i nie bardzo umiem skopiować żeby wysłać na pw. Dziękuję za pomoc dla Rafiego.
  12. Bardzo słaby ale zjadł z apetytem. Gotuje mu indyka za godzinę dam kolejna porcje.
  13. Zjadl samo mięsko. Puszki nie chce. Od wczoraj nie robił kupki. Teraz śpi.
  14. Tim kompletnie sobie nie radzi, jest zalamany.
  15. Wszystko ustalam, to mi Pani doktor poleciła robić.
  16. Nadal siedzimy pod kolejna kroplówka.
  17. Tak robię, z boku, mam strzykawki 2 i pomalutku wciskam. Jedynie roztwor puszki wciskam 10 ale bardzo powoli.
  18. Siku przed lecznica. Biedak sygnalizuje nawet pod kroplówką,.
×
×
  • Create New...