Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Wyglądają cudownie. Ja chyba zawiozę do anecik moją Cookie :) bo ja jej nie umiem odchudzić a Toczka naprawdę wyusmuklała i bardzo jej to służy.
  2. Dobrze ,że szwy już zdjęte. Ptyś używa życia za wszystkie stracone lata. Ma opiekę, miłość, super wyżerkę, Pańcię do głaskania i spacerów no i jeszcze stał się Don Juanem:)
  3. No jak jej nie kochać:)
  4. Ojej to przypomne Magdzie.Prosze mi przypomnieć smsem adres do wysyłki .
  5. U nas tez lało ale wczoraj po poludniu juz było. pogodnie. Ptyś. jak widać. zcoraz bardziej. się zadomawia :):) Mądry chłopak :)
  6. Tak się cieszę, że Figunia już po zabiegu i wszystko jest w porządku.
  7. Kacperek to specyficzny psiak. Bardzo potrzebuje towarzystwa innego psa. Pan z Wieliczki był idealnym kandydatem, poza finałem sprawy. Wszystko zależy od tego jak jest usytuowany dom i jakie są Panie. Muszą to być bardzo mądre i cierpliwe osoby, które zrozumieją jako to pies i będą się stosowały do wszystkich wskazówek w kwestii bezpieczeństwa. Strasznie szkoda, że nie mają żadnego psa.
  8. Elu ja też myślę tak jak Wy ale nie miałam śmiałości wychodzić przed szereg bo już raz nie zaakceptowałam domu dla Kacperka.
  9. Elu spytaj ale ja niestety mogę napisać powieść pt" dzwonimy, ustalamy,potwierdzamy, znikamy..."
  10. Jest na razie u pracownicy. 30 września jedzie znowu na badania.
  11. Paragon niepotrzebny, zwrot się należy, taka była umowa :):):):)
  12. Nesiowata a z jakiej racji masz płacić z własnej kieszeni za weta. Należy Ci się zwrot i juz:) :)
  13. Elu dopisz do wydatków Ptysia 2 20 zł za wizytę u wetki , która skasowała od Nesiowatej za to ,że nic nie zrobiła.
  14. Ojej to koniecznie trzeba wysłać Arusiowi. Nesiowata czy mozna u Was zamówić kuriera z odbiorem w domu?
×
×
  • Create New...