Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Oby tak dalej. Dzielny, kochany Ptyś.
  2. Lonia jest wysterylizowana, zaszczepiona, zaczipowana. Młodziutka, mala. Potrzebuje tylko nauki i musi bardziej zaufać
  3. Niestey Lonia potrzebuje koniecznie dt. Nie chodzi na smyczy, sika z nerwow jak się jej zakłada akcesoria. Była na nią chętna Pani ale z tego powodu adopcja nie doszla do skutku. Pani mieszka w bloku. Bez pomocy sunia jest skazana na schronisko. Błagam może ktoś weźmie malutka na dt.
  4. Tim ma od soboty dom. Mam super zdjęcia ale juz mi głupio nękać Kyioshi. Z telefonu nie wstawie. Czy ktoś pomoże?
  5. Proszę sprawdźcie moje rozliczenia bo z telefonu naprawdę ciężko to robić.
  6. Po wpłacie od Poker będzie 899,10 zł na plus. Całość przekażę na potrzeby Dunaja i jeśli pozwolicie gdyby coś zostało to dla niewidomego dziadeczka. Czekam też na zdjęcia staruszka w złym stanie, który dopiero przyjechał. Dziękuję Limonce za, opłacenie ostatniej wizyty u dr Cymbrylowicz.
  7. Elu jeśli chodzi o te zmiany, które miał to nie da się niczego zrobić. Grunt, że stan się nie pogarsza. Musi być w odpowiedni sposób karmiony i pojony. Troszkę przybrał na wadze ale niewiele.
  8. Mam nadzieję, że niczego nie pomyliłam. Figunia wpłaciła na moje konto 100 zl. Dziękuję z całego serca.
  9. Dunaj wczoraj opuścił lecznicę, na razie jest w domu pracownicy ale to bardzo awaryjne rozwiązanie. Na razie nie wiem ile będzie kosztowało dotychczasowe leczenie i pobyt w lecznicy. W schronisku jest niewidomy staruszek, któremu dodatkowo okropnie wysadzilo gałkę oczną. Musi ja prawdopodobnie mieć usunięta. To nie ma końca :(
  10. Dostałam fakturę na 890 zł. Niestey nadal pisze z telefonu i mam nadzieję, że niczego nie namieszam.
  11. Bardzo dziękuję. Proszę może na moje bo skarbniczka że Stowarzyszenia jest za granicą i łatwiej mi potwierdzić wpływ.
  12. Nie wiem, fakturę dostanę 2 września.
  13. Bardzo Wam dziękuję. Przyznam że jestem w marnej formie psychicznej.
  14. Przepraszam za nieobecność ale przedwczoraj odeszła moja ukochana Tonia. Potworny atak, który nie przechodził nawet w śpiączce farmakologicznej. Prawdopodobnie był to udar mózgu który wyglądał jak padaczka. Tonia miała 17 lat była z nami 15 lat. Dobra, kochana, wspaniała. Była wyjątkowo delikatna, wrażliwa. Nie umiem się pogodzić z jej odejściem. Tyle nieszczęść w tym sierpniu, tyle bólu.
  15. Agat21 czy mogę Ci wysłać link do zbiorki żeby tu zamieścić. Niestey ja nie umiem z telefonu a komp nie działa.
×
×
  • Create New...