Do schroniska trafiła malutka sunia z dwoma szczeniaczkami. Są od kilku dni. Szczeniaczki mają zapewnione bdt. Mamusia nic:(
Nazwałam ją Figa. Figa to przesłodkie stworzenie. Człowieka zaliże, cieszy się , jest bardzo otwarta i przyjazna.
Słoneczko kochane.
Posłałam kiyoshi zdjęcie Figi.