Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Wrócił ale nie wiem czy się cieszyć....
  2. Poker, Ewa Marta, Ellig nie wiem jak Wam dziękowac. Kolejne dwie bidunie dzięki Wam będą bezpieczne i szczęśliwe.
  3. Wspaniale. Dziękuję.
  4. Dziękuję Elu.
  5. Piesek odebrany przez właścicieli. Opiekunem jest dziadek. Wnuczka obiecała pójść z pieskiem do weta. Czy to zrobi....
  6. Może są ciut starsze, nie wiem dokładnie. Mamusia ponoc już ich nie chciała karmić.
  7. W schronisku jest jeszcze jedna malutka sunia. Malgosia jest świeżo po sterylce. Czekam na zdjecia. Dropiatka jest przerażona. Przywieźli ją jej właściciele, ponoć majętni tylko serca zabrakło.... Z domu wywalona do schroniska. Szkoda słów.
  8. Elu mają bdt. Ponoć mają ok 2 miesięcy.
  9. Zatkało mnie jak tu weszłam. Jak Wam dziękowac za to że chcecie pomoc tym sunieczkom.
  10. Dropiatke widzę po raz pierwszy. Jeśli chodzi o Fige to jest mała, jamnikowata. Magda powiedziała, że ma ok 3lat ale to taka szybka ocena.
  11. Jestem w pracy i mam nadzieję,że mi się uda z komputera wkleić potwierdzenie przelewu. przelew ing.pdf
  12. Agnieszka105 wpłaciła 15 zł dla psiakow. Dziękuję z całego serca.
  13. Dziękuję Wszystkim za pomoc dla Rafiego. Spadek po biedaku przekazałam dla Dunaja i dwóch ślepych dziadeczkow.
  14. Zwróciłam 28,90zl za Kreon i przelałam 760zl z mojego konta na konto Stowarzyszenia Lepsie Zycie. Poproszę córkę żeby pdf wpłaty skopiowała i wysłała żeby tu wkleic
  15. Na konto Stowarzyszenia wpłynęło 400zl z bazarku Poker. Dziękuję z całego serca. Poproszę o linki do potwierdzenia .
  16. Do schroniska trafiła malutka sunia z dwoma szczeniaczkami. Są od kilku dni. Szczeniaczki mają zapewnione bdt. Mamusia nic:( Nazwałam ją Figa. Figa to przesłodkie stworzenie. Człowieka zaliże, cieszy się , jest bardzo otwarta i przyjazna. Słoneczko kochane. Posłałam kiyoshi zdjęcie Figi.
  17. Tak ale wczesniej sie nie dławił Nie mógł samodzielnie pić a teraz ma się wrażenie ze się dlawi.
  18. Anecik zawiezie mala we srode. Dziekuje za pomoc::)
  19. Lonia znalazła pomoc, jedzie do pdt do Krakowa. Muszę tylko załatwić transport.
  20. Święte słowa ale gdzie ich szukać:(
  21. Coś się dzieje z Dunajem. Zaczął się dławić własnym językiem, oczy też dziwnie wyglądają. Dziewczyny ubłagały konsultację u dr Olender w Tychach ale dopiero we środę może go przyjąć.
×
×
  • Create New...