-
Posts
31408 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewu
-
TOCZKA - sunia oddana do schronu jak niepotrzebny sprzęt.
ewu replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Zdjec jest sporo w ogłoszeniu .Ja z telefonu nie wrzucę .Ludwik to uroczy pies. -
TOCZKA - sunia oddana do schronu jak niepotrzebny sprzęt.
ewu replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Ludwik sięga głową do kolan. osobie o wzroście. 170 cm -
TOCZKA - sunia oddana do schronu jak niepotrzebny sprzęt.
ewu replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Ale wiesci cudownie. Powodzenia sliczna. -
O Ludwika dzwonila Pani mialby byc dla Babci, nie podala wieku Babci, w ankiecie tez nie... Wysłałam maila zeby to uzupelnila w ankiecie, zobaczymy...
-
Dziękuję, oby nasz dziadeczek też znalazł dom i miłość u schyłku życia.
-
Od rana działamy w sprawie Tami. Nie chcę zapeszac ale wszystko wygląda super tfu tfu tfu :) Trzymajcie kciuki.
-
Tyśka dziękuję bardzo za pomoc. Kochana malutka nareszcie szczęśliwa.
-
Tak zrobimy.
-
O Tami dzwoniła bardzo fajna Pani z Bielska. Przysłała ankietę, wszystko wydaje się ok ale trzeba jakoś sprawdzić dom. Panstwo chcą przyjechać z Bielska. Nie wiem tylko jak zrobić wizytę. Zastanawiamy się nad filmem z ogrodu i domu.
-
Tak, Karolina wolontariuszka bardzo odpowiedzialna i mądra dziewczyna sprawdziła dom i dzisisj mała pojechała do Piekar Śląskich. Nie wiedziałam o tym i bardzo się ucieszyłam.
-
Muszę poprosić.
-
Tymczasy u Nesiowatej . Ares po operacji guza odbytu zaprasza. Ptysie za TM:(
ewu replied to ewu's topic in Psy do adopcji
Przepraszam za parę dni milczenia ale mam koszmar z adopcjami szczeniąt. Telefon non stop dzwoni, większość to porażka. Dzisiaj cztery jechaly do szczepienia. W sumie jest dziewięć maluchów do adopcji. Ja się dodatkowo denerwuje żeby wszystko pomimo pandemii sprawdzić. Jak dobrze ze u Ptysia tak miło i spokojnie. -
Elu i tak robisz ponad miarę
-
Ludwik ma około 4-5 lat , jest cudownym , wesołym , otwartym psiakiem.Ludwik jest średniej wielkości, jest wykastrowany i zaszczepiony.Taki pies "kumpel"
-
Elu ja Ci jeszcze wyślę Lemona, Kasia mi go przysłała. To pies bez szans w schronisku:(
-
Elu bardzo ciężko takiemu ślepemu psiakowi przetrwać w schronisku.
-
To jest Bertram. Bardzo łagodny. powolny , niewidomy staruszek. Bertram ma ponad 12 lat. Strasznie mi go żal. Człapie na tych biednych , starych łapinkach, słyszy ujadanie psów, nie widzi niczego:(
-
Sunie są malutkie, dropiatka waży 7,5 kg i jest po sterylizacji.Jest zaszczepiona i zaczipowana. Ma około 6-7 lat , na początku bardzo się boi ale potem się otwiera. Taka bida malutka. Nazwałam ją Tami. Czarnulka to malutka , przemiła sunieczka, ma około 3 lat. Była przygotowana do sterylizacji ale odkryto na jej brzuszku bliznę, która najprawdopodobniej jest śladem po sterylce. Waży 6,5 kg, jest śliczna, pełna energii. Nazwałam ją Emi. Tami i Emi:)
-
Elu, Gabrysiu dziękuję Wam za pomoc.
-
U Alfika wspaniale. Panstwo nie mogą się nachwalić, to psi ideał. Nie sprawia najmniejszych problemów, jest cudowny pod każdym względem. Bardzo za niego dziękują. Posłałam elik zdjęcia naszego anioła.
-
Nikt:(
-
Taki trafił do schroniska, szkielet z ranami na pupie. Obraz nędzy i rozpaczy. A teraz żyje sobie jak pączek w maśle:)
-
Pewnie nie pamiętacie ale był taki piesek Oreo, strasznie zniszczony. Był leczony w lecznicy Art Wet w Wieliczce. Dostałam właśnie zdjęcia z imprezy urodzinowej Oreo.
-
Na konto Dunaja wpłynęło 20zl od Pani Agnieszki Znajomej elik. Dziękuję, pieniądze wysłane do dt Dunaja.