Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Zmartwiłam się. Ważne żeby była wesoła i miała apetyt.
  2. Proszę wziąć fakturę na 100 zł na schronisko, w opisie "sterylizacja suczki". Schronisko zwraca 100 zł, zawsze to coś. Dane na pw.
  3. Pani Danusia napisała "malutki" ale jak patrzę to myślę ,że pół centymetra średnicy to ma z pewnością:(
  4. Pani Danusia wypatrzyła u Duni malutki guzek koło "pipuńki". Była u weterynarza, kazał obserwować, za miesiąc zrobić badania krwi i potem wyciąć.Mam zdjęcie guzka. Wyślę Elik z prośbą o pomoc w zamieszczeniu.
  5. Ja nie zdejmuję na co dzień moim psom obroży z adresatkami i szczerze mówiąc nie pomyślałam ,że ta będzie kłopotliwa. Wydała mi się solidna i bezpieczna.
  6. Kola już we Wrocławiu:) Dojeżdżają do Poker:)
  7. Dziękuję Elu:)
  8. Udało się , Kola jedzie w niedzielę do Koleżanki Poker.
  9. Małgosiu dziękuję:)
  10. Niestety wykorzystują tzw. "nóż na gardle":(
  11. Czekam na odpowiedź w kwestii transportu Koli do Wrocławia. Jeśli się nie uda , to w sobotę przywiozę ją pociągiem. Kupiłam szelki guardy, obrożę i podwójną smycz. Czerwone:) Już się nie mogę doczekać żeby to jej założyć.
  12. Spróbuję Elu:)
  13. Mam zdjęcia Duni z dt ale za skarby świata z MMSów nie wkleję.
  14. Nic nie szkodzi, przywiozę ją:)
  15. Mam internet:) Bardzo się cieszę. Muszę na cito załatwić transport. Najwyżej przywiozę ją pociągiem. Dunia już w Legnicy w dt u cudownej Pani Danusi. Lusia w ds we Wrocławiu:)
  16. Ja niestety internet mam tylko w pracy a nie bardzo mogę wtedy wchodzić na dogo. Myślałam,że to Kaspersky blokował net ale kupiłam Eset Nod i dalej mam internert przez 5 minut dziennie. Chyba sterownik w komputerze powoduje ten problem i chciał , nie chciał muszę go oddać do serwisu. Jutro mamy jechać do Legnicy z Dunią i do Wrocławia z Lusią. Umieram z nerwów bo Państwo widzieli Lusię tylko na zdjęciach i mam nadzieję,że zaiskrzy...
  17. Dunia jedzie we środę do Legnicy. Jamnikowatej nikt na razie nie chce:(
  18. Cieszę się ,że Orzeszek już w hoteliku.
  19. Przepraszam, to nieporozumienie przez jedno imię dla dwóch suczek. Muszę wszystko wyjaśnić bo już sama zdurniałam:(
  20. Nie ma jej zdjęcia. A i tak nastąpiło nieporozumienie bo niechcący schronisko nazwało w mailu dwie sunie Lusią. Kolę i ja myślałam ,że to o nią chodzi i inną suczkę. Teraz sprawdziłam , to chodzi o młodą ,ruda sunię. Elu wyślę Ci zdjęcia.
  21. Właśnie dostałam maila od Znajomej Figuni, która zainteresowała się Kolą 2( Lusią w schronisku). Pani mieszka we Wrocławiu, zaproponowałam ,że mogę ją przywieźć bo i tak jedziemy do Legnicy z Dunią. Gorzej jak na żywo się Pani nie spodoba... ale może zaryzykować i dać jej szansę. Najwyżej będzie miała wycieczkę.
  22. Ubiorą dziewczyny.
×
×
  • Create New...