Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Mój komputer mnie wykończy. Blokuje się co chwilę:( Udało mi się przepisać wpłaty , które dotarły dla Bajki , Marty i bąbelków. Ewa R. 300 zł Figunia 50zł Niesiowata 20zł POKER 400 zł Razem 770zł Przelałam od razu 160 zł Jaadze za leki i badanie kału. 770zł -160 zł= 610 zł Mam zdjęcia paragonów ale są zbiorcze i zwróciłam za wyszczególnione kwoty. Dziękuję z całego serca za pomoc:)
  2. Byłabym wdzięczna. Może ktoś postronny powinien spytać. Z nami mogą jednak inaczej rozmawiać...
  3. Szach mat:(
  4. Naprawdę nie wiemy co począć.... Kiedy odezwie się ktoś rozsądny, czy ktoś taki się znajdzie? My go dłużej nie utrzymamy i co dalej....
  5. Przepraszam ,że nic nie pisałam ale tak naprawdę to nie miałam co pisać:( W schronisku dramat za dramatem. Trudno nad wszystkim zapanować. Człowiek przestaje sobie radzić :( Tofik siedzi w Artemidzie i jak na razie brak zainteresowanych a licznik bije. Nie wiem czy uciągniemy dłużej tak drogie utrzymanie,. Niestety nie stać nas na taki koszt. Na konto Tofika wpłynęło 40 zł od Jolanty08. Dziękuję z całego serca. Miałam problem z internetem i zapomniałam potem to uzupełnić. To są dwie wpłaty po 20 zł. Najmocniej przepraszam.
  6. Cudne są:) Ela w końcu nas zablokuje:):):)
  7. Tak ,bardzo proszę:)
  8. Dziękuję:):)
  9. Dziękuję Gabrysiu:)
  10. Aniu dziękuję:)
  11. Jutro spotkanie Duni z jej ewentualną rodziną. Państwo pojadą z Wrocławia do Legnicy żeby ją poznać.
  12. Strasznie się zmartwiłam. W Holandii nie ma smyczy???????????????????
×
×
  • Create New...