Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Nie mogę ciągle przesłać zdjęć pudliczki z MMSa na maila. Dzisiaj w końcu zmieniłam telefon ale tym bardziej nie umiem:(
  2. Ciekawa jestem pierwszych wieści. Jak psiaki zareagowały na siebie.
  3. Pisałam teraz z Kasią . Pani Weronika powiedziała , że to najtrudniejszy pies z jakim kiedykolwiek pracowała. 27 ma być Pani chętna do adopcji ale wszytko ma być pod ścisłym nadzorem Artemidy . Pani ma duże doświadczenie z psami w tym z psem agresywnym. Ja się już boję jakiejkolwiek nadziei.
  4. Za nic nie uda mi się wstawić zdjęcia Ziny.
  5. Dziękuję:)
  6. Nie ma za co :) To była prawdziwa przyjemność. Gdybym wiedziała ,że to dom Ziny, to wizyta byłaby zbyteczna. Adopcją Ziny zajmowała się wolontariuszka Kasia. Jak dzisiaj przyjechałam do Państwa to moja radość była podwójna . Nie dość ,że zobaczyłam Zinę , to jeszcze wiem ,że Luk trafi do tych cudownych Ludzi. Zina jest teraz rozpieszczonym, zadbanym kanaponem:) Przybiegła do mnie z zabawką i od razu wpakowała się na kanapę. Lukowi niczego nie braknie:)
  7. O Boże jaki biedny. :( Śliczny , kochany. Powinno się zakazać sprzedaży wiatrówek. ile stworzeń cierpi z tego powodu:(
  8. Gdyby nie Bgra , która przez prawie dwa lata stawała na głowie w sprawie Tofika , to już dawno wyciągnęłabym białą flagę. Jestem Wam wszystkim niezwykle wdzięczna za to ,że jesteście,że się martwicie, że chcecie pomóc. Nigdy nie byłam opiekunem prawnym Tofika z serca chciałam pomóc i wzięłam go na swoje barki, nie wiedziałam, że to taki trudny pies i sprawy przybiorą taki obrót.
  9. Ja się przyznaję , że temat Tofika przerasta moje kompetencje . Chcę żeby był bezpieczny i szczęśliwy. A czy jest szczęśliwy przy tylu zmianach ...w to wątpię. Gdyby Tofik był jedynym psem , którym się zajmuję to pewnie byłoby mi łatwiej dociekać wszystkiego ale ja mam na głowie non stop po kilka a nawet kilkanaście psiaków , które potrzebują pomocy. Jestem zmęczona i naprawdę zaczynam nie dawać sobie rady ani fizycznie ani psychicznie, o finansach nie wspomnę. Dlatego Kasia ponownie przejęła opiekę na Tofikem.
  10. Pani Kasia to wolontariuszka. Sama nie może zbierać pieniędzy a skąd ma wziąć taką kwotę dlatego prosiłyśmy Fundację o użyczenie konta do wpłat. My utrzymujemy z własnych środków naprawdę sporo psiaków a niestety żadna z nas nie należy do finansowych rekinów. Wszystko dzieje się kosztem prywatnych wydatków i naszych rodzin.
  11. Dostałam wykaz. Wpłaty na konto Stowarzyszenia : Niesiowata 30zł agat21 30 zł Mateusz R. 30 zł kiyoshi 300 zł Dziękuję:):):) ;
  12. Zaczynam się naprawdę bać. To nie ja decyduję o Tofiku tylko Kasia , która mnie prosiła kiedyś o pomoc w sprawie Tofika. Ja zaangażowałam Bgrę , prawie dwa lata trwała nasza walka o niego. Kasia przejęła ponownie opiekę nad Tofikiem i to Ona kontaktuje się z Artemidą.
  13. Dzwoniłam będą po 23 w domu i sprawdzą konto Stowarzyszenia. Ja nie mam dostępu. Zaraz jak dostanę wykaz to go wkleję.
  14. Prosiłam od razu dziewczyny o ten wykaz. One dzisiaj cały dzień spędziły w lecznicy we Wrocławiu ze starym Misiem. Zaraz znowu przypomnę. Przepraszam ale mają naprawdę Sajgon.
  15. To ja też niczego już nie rozumiem:(
×
×
  • Create New...