-
Posts
31408 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewu
-
Wpłaty , które dotarły dla Bajki , Marty i bąbelków. Ewa R. 300 zł Figunia 50zł Niesiowata 20zł POKER 400 zł Marysia R. 50 zł Razem 820 zł Przelałam od razu 160 zł Jaadze za leki i badanie kału. 820 zł -160 zł= 660 zł Mam zdjęcia paragonów ale są zbiorcze i zwróciłam za wyszczególnione kwoty. Wpłaty na konto Stowarzyszenia : Niesiowata 30zł agat21 30 zł Mateusz R. 30 zł kiyoshi 300 zł Dziękuję z całego serca za pomoc:) Bajka: 10 zł/doba hotelowanie listopad 2x10 zł= 20 zł grudzień 31x10 zł= 310 zł Małe liczone od 20.12.19 12 dni, 2x5 zł=120 zł 330+120=450 zł ------------------------------------- Marta i szczenięta: Przyjazd 02.12.19, 13 zł/dobę hotelowanie Marty: 30x13 zł=390 zł hotelowanie Amber 14 dni x 5 zł= 70 zł Alice 15 dnix 5 zł= 75 zł Olafek 15 dni x 5 zł= 75 zł Aurora 15 dni x 5 zł = 75 zł + 5 zł Advocate = 80 zł Pimpuś 26 dni x5 zł= (liczone do 27.12) 130 zł Irysek 26 dni x 5 z ł= (liczone do 27.12) 130 zł Razem hotelowanie 950 zł + 40 zł paliwo do Katowic (dowóz Aurory) 17.12.19 30 zł Baycox (Marta + Pimpuś + Irysek) podane 17.18.12.19 30 zł Badanie kału Marta (dołączam paragon) 17.12.19 Suma za rodzinkę:1050 zł Rozliczenie: Psiaki mają w sumie na obu kontach czyli moim i Stowarzyszenia 1050 zł. Do zapłaty jest 1550 zł Brakuje w sumie 500zł
-
Ja też tak uważam :)
-
Ja ją do Wrocławia dowiozę. Na razie nikt się nie odzywa więc dt u Anuli jest cudowną propozycją. Na spokojnie wszystko trzeba przemyśleć. Ona nie jest wysterylizowana więc naprawdę wolałabym że przeszła przez dt u Anuli. Jeśli się odezwie Pani z Wrocławia oferująca dt , to też trzeba wszystko sprawdzić .Tu nie jestem pewna bo Pani ma alergię i żeby nie było problemu.
-
Kasia podpisała umowę.
-
Bajka i jej córeczki już szczęśliwe ...w swoich domach
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Proszę Was o pomoc. -
Bajka i jej córeczki już szczęśliwe ...w swoich domach
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Razem za obie rodzinki 1550 zł -
Bajka i jej córeczki już szczęśliwe ...w swoich domach
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Bajka: 10 zł/doba hotelowanie listopad 2x10 zł= 20 zł grudzień 31x10 zł= 310 zł Małe liczone od 20.12.19 12 dni, 2x5 zł=120 zł 330+120=450 zł ------------------------------------- Marta i szczenięta: Przyjazd 02.12.19, 13 zł/dobę hotelowanie Marty: 30x13 zł=390 zł hotelowanie Amber 14 dni x 5 zł= 70 zł Alice 15 dnix 5 zł= 75 zł Olafek 15 dni x 5 zł= 75 zł Aurora 15 dni x 5 zł = 75 zł + 5 zł Advocate = 80 zł Pimpuś 26 dni x5 zł= (liczone do 27.12) 130 zł Irysek 26 dni x 5 z ł= (liczone do 27.12) 130 zł Razem hotelowanie 950 zł + 40 zł paliwo do Katowic (dowóz Aurory) 17.12.19 30 zł Baycox (Marta + Pimpuś + Irysek) podane 17.18.12.19 30 zł Badanie kału Marta (dołączam paragon) 17.12.19 Suma za rodzinkę:1050 zł -
Bajka i jej córeczki już szczęśliwe ...w swoich domach
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Ojej przepraszam. Wpłać proszę na moje konto. Z informacją dla bezdomnej suczki Bajki i szczeniąt Dziękuję:) -
Ja o tym wszystkim piszę. Kasia jest odpowiedzialna, proszę o wiadomości i te , które dostaję tu zamieszczam. Dzisiaj ponoć ma być wizyta w Artemidzie zainteresowanej Pani. Jak się dowiem co i jak , zaraz napiszę.
-
Tofik przebywa odpłatnie w Artemidzie . Osobą, która się nim zajmuje w sensie "jest odpowiedzialna" jest Kasia. Konta już dawno użyczył Wolontariat i wpłaty z dogomanii były tam wpłacane a ja tu informowałam o każdej z nich. Wcześniej Tofik miał skarbniczkę Edi Abija ale z braku czasu zrezygnowała. Wtedy udało się poprosić o możliwość wpłat na grzecznościowe konto Konto 84 1750 0012 0000 0000 4095 8878 Wolontariat dla zwierząt ze schroniska w Miedarach Darowizna : Tofik Przepraszam z przyzwyczajenia użyłam słowa Fundacja bo wcześniej Wolontariat korzytał z konta Fundacji.
-
Nikt, nie robi żadnej zbiórki ( przynajmniej ja nic nie wiem a raczej bym wiedziała ) po prostu grzecznościowo udostępniono konto. np dla wpłat z dogomanii. Kasia jest jego opiekunką , W Artemidzie po prostu Tofik aktualnie przebywa.
-
Rozliczenie Marty i Bajki za grudzień: ------------------------------- Bajka: 10 zł/doba hotelowanie listopad 2x10 zł= 20 zł grudzień 31x10 zł= 310 zł Małe liczone od 20.12.19 12 dni, 2x5 zł=120 zł 330+120=450 zł ------------------------------------- Marta i szczenięta: Przyjazd 02.12.19, 13 zł/dobę hotelowanie Marty: 30x13 zł=390 zł hotelowanie Amber 14 dni x 5 zł= 70 zł Alice 15 dnix 5 zł= 75 zł Olafek 15 dni x 5 zł= 75 zł Aurora 15 dni x 5 zł = 75 zł + 5 zł Advocate = 80 zł Pimpuś 26 dni x5 zł= (liczone do 27.12) 130 zł Irysek 26 dni x 5 z ł= (liczone do 27.12) 130 zł Razem hotelowanie 950 zł + 40 zł paliwo do Katowic (dowóz Aurory) 17.12.19 30 zł Baycox (Marta + Pimpuś + Irysek) podane 17.18.12.19 30 zł Badanie kału Marta (dołączam paragon) 17.12.19 Suma za rodzinkę:1050 zł
-
O Kofi jest szaleństwo. Jest chętna Pani z Wrocławia , jakaś druga oferowała dt z opcją ds,jeszcze jedna Pani ma dzwonić, Pań z Kościerzyny też nie odpuszcza. Jestem naprawdę zdołowana. Anula dziękuję za chęć pomocy. Byłoby wspaniale . Proszę przemyślmy wspólnie co robić , bo ja już naprawdę nie daję sobie rady. Poza Kofi mam jeszcze telefony o Iryska i jeszcze jedna adopcja szczeniaczka z innej rodzinki.
-
Przepraszam znowu nie miałam internetu w laptopie. Próbowałam z telefonu ale nie mogłam niczego napisać. Nie wiem co ztym moim sprzętem , już było dobrze i od niwa raz jest internet , raz nie ma. Ja mam obłęd z tymi ogłoszeniami. Jestem wykończona. W Wigilię nie miałam nawet spokoju, bo o 19 dostawałam wiadomości czy przywiozę sunię na Pomorze!!! W Pierwszy dzień Świąt od rana smsy i telefony. Rodzina patrzyła na mnie z politowaniem a nie mam zwyczaju wyłączać telefonu bo zawsze się boję,że może być naga potrzeba działania.
-
Elu mam już pudlisię wyślę Ci.
-
On jest malutka, może 7 kg... Przemiła psinka.Jagna wrzuć ją może tak jak Dunię na Wrocław , choćby dt się przydało.
-
Dziękuję:) Choćby na diagnozę i operację już coś będzie.
-
Dziękuję Elu.
-
Jagna niestety mówiłam Ci co się wydarzyło:(
-
Nie wiem dokładnie ale nie jest stary.
-
Elu posłałam dwa bardzo biedne psiaki, ich zdjęcia mam na mailu. Malutka sunia z krzywymi łapkami, biedna , kochana i piesio z guzkiem w pyszczku.