-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
Matkę zabił samochód,wszystkie maluchy w nowych domach
ronja replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
z suczek p. Beaty wyłażą tony robali... -
Matkę zabił samochód,wszystkie maluchy w nowych domach
ronja replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
jeśli ktoś ciekawy, co słychać u małej Fizi i Igusiek, to proszę: [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/2927/igusiagj0.jpg[/IMG] -
Matkę zabił samochód,wszystkie maluchy w nowych domach
ronja replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Małe od p. Beaty znów są chore. Były dziś u weta, dostały odrobaczacz, jakiś lek na wzmocnienie flory bakteryjnej. Sa znowu na kleiku. Wetka kazała kupę do zbadania dać - p. Beata ma przez 3 dni zbierać. Pytałam, czy coś potrzeba, na razie p .Beata radzi sobie sama -
u nas byla wczoraj scysja między dziewczynkami. CiuCiu bawiła się z Drutkiem i chyba Drutek za mocno podgryzł, bo CC warknęła ostro. na to rzuciła się Pysia na ratunek. wszystko stało się tak szybko. potem Pysia usiałda z postawionymi uszami i patrzyla na CC, położyła jej glowę na karku.CC nic nie robiła, uszy polożyla, głowę na bok przekręciła (zrobila wszystko to, co wyczytałam sobie w Sygnałach uspokających). Nie wtrąciłam się w ich sprawy, chcoć wystraszyłam się, bo pierwszy raz coś takiego się wydarzyło.
-
irysek, czytaj posty, to będziesz wiedziała początkowo chcialayśmy zabrać go na sggw na leczenie, dlatego powstały bazarki dla niego. okazało się, że Grzyb jest agresywny (być może z bólu) i nie wiadomo jak byloby z przewiezieniem go (zresztą transportu i tak nie ma). dlatego chcialam wstrzymać wplaty, by być w porządku wobec tych, co na niego placą. kupimy mu lepszą karmę, która kosztuje około 200zł, więc wpłaty na niego zbieramy nadal. jeśli nie uda nam się go zabrać na leczenie, to postaramy się kupić szczepionki o których pisała eurydyka. wobec tylu wydatków, pomoc bazarkowa jak najbardziej potrzebna
-
lika, a kiedy jayo jedzie do schronu?mozna by zamówić na jej adres, to by zawiozła biedakowi
-
agusiazet, dzięki. ja po prostu chcę być w porządku wobec tych, co na Grzyba zbierają. lepiej kupić mu duży worek, bo on jest spory. może jest jakiś tańszy zamiennik na problemy skórne?
-
patrząc na przypadek Fina - też starszego, dużego psa - to nie jestem zbyt dużą optymistką. Fin na tymczasie jest już ponad pół roku i chętnych brak
-
pójdzie na płatny tymczas pewnie, jako nasza kolejna tymczasówka. nie zdarzyło się, żebyśmy jakiegoś psa po leczeniu czy po sterylce odwoziły do schronu...
-
dzięki:p Magdarynka miala nadpłatę za ostatnie bazarki właśnie 30zł
-
jeśli nie uda się go przywieżć na leczenie do W-wy, to kupimy dla niego szczepionki i lepszą karmę i witaminy
-
eurydyka, pamiętasz jaki jest koszt tych szczepionek?
-
Matkę zabił samochód,wszystkie maluchy w nowych domach
ronja replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Pismo złoży Ela, jak włascicleka lecznicy wróci z urlopu. Jeśli nie ma otwartego rachunku (trzeba zadzwonić i poprosić, by otworzyli po raz drugi), ktoś będzie musial jeżdzić z p. Beatą do weta i placić od razu za wizytę. -
Matkę zabił samochód,wszystkie maluchy w nowych domach
ronja replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Pani Beata pyta również czy mamy otwarty rachunek w lecznicy na Bialobrzeskiej - gdyby musiała iść ponownie do weta -
Matkę zabił samochód,wszystkie maluchy w nowych domach
ronja replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
jeśli chodzi o pana, ktory rezerwowal sunię (czy to właśnie ten z Raszyna?), to się wycofał po telefonie do mnie. pytal czy sunia będzie na pewno do 30cm, powiedziałam,że nie mozna tego być pewnym. po Muniu, który miał być jak mama maleńki, a wyrosł na konia, nikomu nic nie bedę obiecywać. panu zależało [B]tylko[/B] na tym, by sunia miala 30cm. Jeśli w Raszynie jest inny dom, to proszę o prawdzenie go - ja też nie mam jak i kiedy jechać. potrzebne są puszki dla szczeniąt p. Beaty, te 10 malutkich już się skończylo. trzeba jechać do hurtowni i kupić większe puszki dla szczeniąt (ja nie wiem czy będę miala jutro samochód i nie mam za co kupić) -
Matkę zabił samochód,wszystkie maluchy w nowych domach
ronja replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
maluchy p. Beaty znowu mają rozwolnienie:-( nie wiem czy znowu nie będzie trzeba pokazać ich u weta -
[quote name='Rybc!a']Prześlę jutro na Grzybka 20zł. Jako, że jestem osobą uczącą się i niezarabiającą- a chcę pomóc kilku psiakom- stać mnie tylko na tyle. Mam nadzieję, że chociaż w jakiś sposób pomogę.[/quote] Rybciu, bardzo dziekuję Tobie i wszystkim, którym los Grzyba nie jest obojętny. Na razie nie wplacaj nic, bo ja nie wiem jak będzie wygladało jego leczenie, a to nie fair, jak okaże się, że Grzyb będzie leczony na miejscu. Nie wiem jaki jest koszt tych szczepionek i w jakim stanie fizycznym i psychicznym na dzień dzisiejszy jest Grzyb. Jutro w schronisku będzie Danusia, prosiłam,by zajrzała do Grzzyba i podpytala pracownika jak wygląda sprawa Grzyba, czym jest leczony do tej pory