Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. właścicielka lecznicy powiedziała,że przewiduje,że diagnoza i ustalenie leczenia będzie trwać ok. tygodnia. przez ten czas Grzyb będzie w klinice. potem trzeba będzie go przenieść do hoteliku. jakieś szmaty są w schronie na pewno, najlepiej potem je wywalić kagańca nie mam
  2. no własnie nie ma Kto może uratować Grzybka????????????
  3. lika, zamówiłaś już jedzenie dla Grzybka? bo może to zamówić bezpośrednio do lecznicy [URL]http://www.allegro.pl/item229002499_cibau_fish_15kg_alergie_stany_zapal_kurier_gratis.html[/URL] (tamta karma była dla szczeniaków, ta ma takie same właściwości, a jest dla dorosłych psów) [SIZE=4][COLOR=#000000][CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]KOMPLETNY POKARM DLA DOROSŁYCH PSÓW [/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS]CIERPIĄCYCH NA STANY ZAPALNE[/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=#004080] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][CENTER][SIZE=2][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#004080]CIBAU FISH & RICE [/COLOR][/FONT][/B] [/SIZE][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=#000000][B]Dzięki właściwościom biologicznym białek rybnych i tłuszczy omega-3 (pochodzących z oleju rybnego) jest doskonałą pomocą podczas leczenia stanów zapanlnych lub zjawisk alergicznych takich jak swędzenie, zapalenia skóry, łupież, wypadanie sierści, zapalenie uszu,zapalenia jelit, zapalenia spojówek. Ponadto miąższ buraczany jest żródłem szlachetnych włókien, które przyczyniają się doprawidłowej pracy jelit; drożdże piwne oprócz tego, że polepszają funkcjonowanie przewodu pokarmowego są także bogate w witamine BiD . [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [/CENTER]
  4. ps. sama nie dam rady tym wszystkim się zająć w wielu względów, więc proszę o pomoc
  5. potrzebny transport dla Grzybka do lecznicy na ul. Godebskiego i trzeba mu szukać tymczasu, bo lwetka powiedział,że być może będzie tylko leczene doustne, nie wiadomo, czy potrzebne będą kąpiele. leczenie grzybicy tak zaawansowanej trwa calymi miesiącami. zdiagnozują go prządnie, ustawią mu leczenie i będzie mógł opuścić klinikę.
  6. Klinika "Lancet" czeka na Grzybka potrzebny transport jak najszybciej
  7. Aga, wreszcie trafiłam do Twoich dziewczynek!! Są śliczne!!
  8. nikt go nie zaadoptuje póki on zaraża... jeśli go podleczymy i domu nie znajdie tu, to będziemy szuakć dalej
  9. nie chcę go dawać na sggw, dziś rano bedę dzwonić na Sadybę
  10. [quote name='KingaW']Tak se myślę.... Może tego Grzybka zabrać do Teresina?(Uprzednio spytawszy P. Marię czy by się opieki i leczenia bidulka podjęła). Czy przez kraty mała sunia-domowniczka może sie grzybicą zarazić?[/quote] chya może niestety. na razie podleczmy go w lecznicy (jutro mam rozmawiać w włascicielami). może okazać się, ze to wcale nie grzyb. nie wiem czy Grzybek miał robiony posiew. Jakby trochę dozedł do siebie, to wtedy mozna by go przenieść
  11. Drucik ma świerzbowca. Dziś dostala pierwszy zastrzyk z invermektyny. dla reszty, która nie ma objawów (na razie nie ma, najbardziej boję się o Karmelka) musiałam kupić krople stonghold. Będę zmuszona wystawić na siebie jakiś bazarek, bo ostatnio bardzo nadszarpnęłam swój budżet. mam nadzieje, ze nikt mi tego za złe miał nie bedzie
  12. w soboty do 13 czynne z innej beczki Drutka ma świerzbowca. Leczyć muszę wszystkie 4 psy
  13. chłopczyk też niczego sobie:loveu:
  14. hop!, masz śliczne dziewczynki!!nie wiem, która ładniejsza:loveu:
  15. też chciałabym być taką optymistką. szukamy transportu dla Grzyba
  16. Finku, kiedy Ty pójdziesz do własnego domku???
  17. nie lubię sprzedawać zdjęć... wolę gadzety. poduszka nr 3 już została dwukrotnie zalicytowana i przekazana do dalszej licytacji. jak na razie ona "robi" za cegiełkę...
  18. ja w aukcji podałam nr naszego konta i wpłaty wpływają od róznych ludzi .sprzedały się też 3 poduszki po 25zł i ja mam z bazarków 50zł (30zł Moska, 20zł moja kolezanka). magnesy mogę wystawić, tylko, że ich nie mam
  19. no wlasnie też mi się wydawało, że ceny są porównywalne
  20. a na sggw ile kosztuje doba?
  21. pzecież rachunek wystawiony na nasze stowarzyszenie dla AFN nic nie znaczy. AFN musi mieć rachunki na siebie, my na siebie. dlatego proszę, by wpłaty na Grzybka byly na nasze stowa
  22. Aniu, bylam wczoraj w lecznicy. doczytalam i dopytalam - koszt echo serca to 75zł, zapisy telefoniczne, bo wetka dojeżdza tylko na to badanie. Musisz zadzwonić i się umówić tel do lecznicy (powiedz, że z Niczyje jesteś) 22- 353-86-28
  23. być może będzie dla niego miejsce w lecznicy na Sadybie. Będę w czwartek rozmawiać z włascicielami. Pracuje tam 2 x w tyg moja wetka i miałaby na niego oko. Doba hotelowa to jakieś 40żł + leczenie... co do AFN - pisalam już, że trudno będzie się rozliczyć, bo my jako stowarzyszenie też musimy miec faktury na wychodzące pieniądze z konta
×
×
  • Create New...