-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
[IMG]http://img443.imageshack.us/img443/1891/dscf2374cg7.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/3470/dscf2375qh2.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/593/dscf2376lx7.jpg[/IMG] Magdarynka może opisze swoje wrażenia, bo była ze mną, za co bardzo jej dziekuję
-
Głowa mi pęka, nie wiem od czego zacząć. Mialam nadmiar wrażen w dniu dzisiejszym. Zacznę od nieprzyjemnej rzeczy - rachunek za leczenie to prawie 650zl, muszę wykupić jeszcze 2 leki: Heparegen i Hepatil. Za 3 tygodnie Grzyb musi przyjechać na kontrolę. Musi przez 2 miesiące jesc tylko karmę leczniczą Royal Hepatic (14kg - 225zł - starczy pewnie na miesiąc). Doba hotelowa to 25zł... Grzyb warczy, gdy ktoś trzyma rękę w okolicach miski. Jak widział jedzenie, wetka szykowała mu miskę, mało nie rozniósł klatki, skakal, latał od ściany do ściany jak nawiedzony, piszczał, skomlal... dla mnie byl to za ciężki widok, wyszlam. Pytałam, czy generalnie jest spokojny - jest spokojny, nie szczeka, nie demoluje. Ale czuje się przed nim respekt. I znowu na mnie warknął:-( Pani chętna na adopcję - ma na pewno ogromne serce, ale to chyba nie bedzie to. Jeden pokój, 2 małe psy, jeden wiekszy, kot i jeszcze Grzyb to chyba za dużo. Poza tym, ja nie weim jak on pogodzilby się z dorosłym samcem. Szczególnie teraz, gdy każdy jest wrogiem dla niego, jesli chodzi o żarcie...
-
ja mam pesymistyczne nastawienie do swiata,więc nie cieszę się, że wszystko wyglada na to, ze jest miejsce w hotelu i transport. zaraz znowu coś wypadnie... Gdgt, dzięki. Pani z hoteliku przyjedzie po Grzyba jutro o 20 do lecznicy. Grzyb jedzie do Bud michałowskich (tam gdzie Szaman)
-
Szaman odszedł za TM. Tak krótko cieszył się nowym domem. :-(
ronja replied to lika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
lika, jutro pani z hotelu będzie po Grzyba, pytała o karmę dla Szzamana -
bo ja z psiuchami byłam, już oddzwaniam
-
Matkę zabił samochód,wszystkie maluchy w nowych domach
ronja replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
śliczny jest!!! Hespri, czy Tobie czgoś nie potrzeba?Czy chcesz, by zrobić allegro maluchowi? jedna dziewczynka od wczoraj jest w nowym domku. została ta jasniejsza na pyszczku zołzowata -
Na Białobrzeskiej zrobią pewnie wszystko jak najlepiej - mój Meluś też był tam kastrowany i bardzo dlugo leczyłam tam swoje psy. Po odejściu mojej kochanej wetki, przeniosłam się bliżej do lecznicy. Bęzie dobrze, hop! dr Jagielski jest przecież onkologiem
-
Szaman odszedł za TM. Tak krótko cieszył się nowym domem. :-(
ronja replied to lika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
śliczne fotki, powklejam je jutro do aukcji na allegro -
Grzyb pojedzie do hotelu w piątek. Są do wyboru dwa, tylko strasznie daleko. Zamówiłam karmę dla niego Royal Hepatic za 225zł. jutro kupię mu obrożę i smycz, by miał na piątek. jedyne czego nie mam to transportu, ale jesli będzie miejsce w jednym z hotelików za dopłatą przyjedzie po niego włascicielka
-
Grzyb ma jutro spotkanie z ewentualną panią. wiem już na pewno, ze pani w piatek go nie weźmie, bo ma jakiś zabieg i będzie przez kilka dni odpoczywać. na te ewentualne kilka dni muszę go gdzieś umieścić (lub dłużej)
-
Domek znalazł maleńką Mirulkę :-)) Kto jest bardziej szczęśliwy?
ronja replied to Fela's topic in Już w nowym domu
my mamy swierzbowca, nie możemy przyjść:-( -
Domek znalazł maleńką Mirulkę :-)) Kto jest bardziej szczęśliwy?
ronja replied to Fela's topic in Już w nowym domu
będzie psie party???? -
[quote name='gdgt']zadam głupie pytanie: czy jesteś pewna, ze to tylko alergia na pchły? aż nie chce mi sie wierzyć, żeby pies był w takim stanie z głupiej alergii? a może po prostu był leczony z jakiegoś grzyba/świerzba w schronisku i teraz nie ma tych objawów?[/quote] jutro mają być wyniki cytologii, ale na 99.99% to alergia na pchły.
-
w schronie był zupelnie sam w klatce, bo miał "grzybicę" nawet w zasięgu wzroku nie miał innego psa... do odważnych świat nalezy, muszę to sobie powtarzać, najwyej gdzieś go do hotelu damy, tylko kto by mi pomógł go przeiweżć??on nie zaraża
-
hop, a gdzie bedziesz sterylizowac sunie??
-
mam jeszcze jedną chętną pania, ma do mnie dzwonić za poł godziny. mam nadzieję, że uda się Grzyba do domu nowego zabrać. boję się tylko, jak on zareaguje na innego samca, bo pani ma 3 psy
-
no i Grzyb zdiagnozowany - alergia na pchły!!!!! i zapalenie wątroby. w piątek muszę go odebrać, tylko gdzie?? czy ktoś może pomóc mi z transportem?mam mały samochód dwuosobowy, on się za cholerę na półkę z tyłu nie zmieści jadę w sobote, ale nie mam za co kupić karmy, ani z czego zalożyć, sama pożyczam na karmę dla swoich psów. Grzyb powinien jeść Royal Hepatic
-
no i Grzyb zdiagnozowany - alergia na pchły!!!!! i zapalenie wątroby. w piątek muszę go odebrać, tylko gdzie?? czy ktoś może pomóc mi z transportem?mam mały samochód dwuosobowy, on się za cholerę na półkę z tyłu nie zmieści
-
Grzyb jest na godebskiego. dziś będę rozmawiała z włascicielką na temat jego stanu zdrowa, spacerkowych wizyt i karmy. jesli on ma alergię to będzie musiał jeść karmę specjalistyczną na początku, która jest w lecznicy. jeśli nie musis jeść leczniczej, to trzeba by kupić mu karmę. ja bedę w hurtowni w sobotę lub zamówię na allegro z dowozem do lecznicy, tak byloby chyba najprosciej. gdgt, kiedy jedziesz do hurtowni?dziś? akcja Grzybowa to zasluga paru osób, nie tylko moja. zresztą, gdyby nie Wasza pomoc (choćby bazarkowa), to Grzyb mógłby sobie pomarzyć o przyjeździe tutaj
-
Neris, a pokarzesz mi Parszywkę? ps. Pucka, mam mały kryzys...
-
i jeszcze jedno, kupię Grzybowi śliczną obrożę na szczęście i smycz, bo przyjechał bez niczego. ja spać nie mogę z emocji grzybowych
-
na zdjęciach nie widać tego, że to szkielet obciągnięty skórą opis od lekarza [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/8191/dscf2372oz2.jpg[/IMG] [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/7548/dscf2373dr5.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img258.imageshack.us/img258/97/dscf2367ng0.jpg[/IMG] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/6315/dscf2368vf8.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/6406/dscf2370ii8.jpg[/IMG]