-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
super, to najlepiej sobota rano, bo w niedzielę nie ma pracownika. tylko, ze ja w nastepną sobotę pojechać nie mogę
-
Szaman odszedł za TM. Tak krótko cieszył się nowym domem. :-(
ronja replied to lika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=230018749 -
Szaman odszedł za TM. Tak krótko cieszył się nowym domem. :-(
ronja replied to lika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mam nadzieję, ze nikt się na mnie nie pogniewa, ale snił mi się nowy tytuł w aukcji Szamana na allegro, za zgodą Magdarynki, zmieniłam go. Doczytałam sobie, ze opis aukcji jest nieaktualny zupełnie, więc też pozmienialam. Szaman ma szansę na dom. Jak robiłam allegro niewidomemu Levisowi, też w tytule pisałam,że jest niewidomy i dom się znalazł. Teraz też się znajdzie. -
Matkę zabił samochód,wszystkie maluchy w nowych domach
ronja replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
zmienialam im allegro [URL]http://www.allegro.pl/item227507550_8_tygodniowe_suczki_szukaja_domow_.html[/URL] -
Matkę zabił samochód,wszystkie maluchy w nowych domach
ronja replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img250.imageshack.us/img250/9093/dscf2319so5.jpg[/IMG] [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/6499/dscf2316ha2.jpg[/IMG] [IMG]http://img250.imageshack.us/img250/7325/dscf2313dz0.jpg[/IMG] [IMG]http://img250.imageshack.us/img250/7793/dscf2320nn7.jpg[/IMG] [IMG]http://img250.imageshack.us/img250/7136/dscf2300gr1.jpg[/IMG] -
Matkę zabił samochód,wszystkie maluchy w nowych domach
ronja replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Dzięki, Dorota, ja i lika damy radę. Justyna mogła po prostu powiedziec. Zresztą, ja to sobie z nią wyjasnię, jak wróci z wakacji, bo mi się nie bardzo podoba sposób załatwienia przez nią tej sprawy. Wczoraj byłyśmy z liką u p. Beaty, suczki zmieniają się oczach, urosły, zrobiły się naprawdę śliczne. [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/7108/dscf2301bt9.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/1244/dscf2302dj4.jpg[/IMG] Ta suńka jest spokojniejsza, ciapowata (ma ciemniejszy pyszczek) [IMG]http://img409.imageshack.us/img409/9959/dscf2303wc6.jpg[/IMG] [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/1562/dscf2304bc8.jpg[/IMG] A to mala złosnica, dokucza siostrze [IMG]http://img250.imageshack.us/img250/7831/dscf2305kv4.jpg[/IMG] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/9568/dscf2306wb9.jpg[/IMG] -
pozostaje ciągle nierozwiązana kwestia transportu...
-
gdyby nie zarażal, pani wzięłaby go od razu. boi sie o swoją suke i kota, co jest zrozumiiałe. jeśli Grzyb przyjedzie na leczenie, pani wyraziła chęć odwiedzenia go, wtedy sobie wszystko ustalimy
-
jest pani zainteresowana adopcją Grzyba... miałby psią koleżankę i kota... pani sensowana bardzo
-
Sombra - z Ostrowi Maz. ma wreszcie swój kącik i swoja panią!!!!!!!!!!!!
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Gratulacje z okazji 1 urodzinek:new-bday: :BIG: :tort: :angel: :beerchug: :buzi: :Dog_run: szczerze mówiąc do wątku córki Sombry nie zaglądalam całe wieki, jutro go poszukam -
i jeszcze taki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6589528#post6589528[/URL]
-
już nie!!!!
-
bazarek dla Kory [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6589448#post6589448[/URL]
-
Szaman odszedł za TM. Tak krótko cieszył się nowym domem. :-(
ronja replied to lika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Szaman u mnie raczej się nie zmieści... -
Matkę zabił samochód,wszystkie maluchy w nowych domach
ronja replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
dobra, to dam ci znać, o której wrócimy jutro. zabiorę gumisiwe badania i książeczkę i zabaweczki (obym nie zapomniała) -
Szaman odszedł za TM. Tak krótko cieszył się nowym domem. :-(
ronja replied to lika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
może Ela będzie mogła zapłacić przelewem? -
Matkę zabił samochód,wszystkie maluchy w nowych domach
ronja replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Aniu, jeśli jutro uda nam się spotkac u p. Beaty, to byśmy suczki ladnie obfotografowały? zrobię im nowe allegro. bardzo dziekuję, ze chcesz mi pomóc. wobec moich kłopotów z własnymi psami, nie zawsze mam czas i siłę. a tak mi się przypomnialo, ze Munia i Munię Ty przywiozłaś ze schronu i w życiu bym na to nie wpadła, ze wobec tego jesteś za nich odpowiedzialna. odpowiedzialna czułam się ja, bo ja ich chciałam wyciągnąć ze schronu. -
Ostrów Mazowiecka
-
Matkę zabił samochód,wszystkie maluchy w nowych domach
ronja replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
zaraz zaraz, ja podpisałam kwit w schronisku - dostałam informację, ze mam zabrać wszystkie szczeniaki, bo jest miejsce. w przypadkuu Munia i Muni - to ja uzgadniałam warunki tymczasu z p. Beatą i ja o nich dbałam, woziłam jedzenie, woziłam do weta, itd. W przypadku szczeniąt, nie ja uzgadnialam tymczas, dostałam tylko informcję, ze wszystkie szczeniaki mają tymczasy i wszystkie mają być zabrane. takie zwalanie odpowiedzialności jest rochę niefajne. rozumiem, ze mam niedaleko do p. Beaty i zawsze (prawie zawsze) wieczorem mogę podjechać. trzeba bylo jasno napisac - ten, kto podpisuje kwit na psa, bierze na niego odpowiedzialnośc do czasu znalezienia domu. wydawało mi się, ze jest nieco inaczej. coż, ja od września równiez będę miała mniej czasu i mozliwości -
[quote name='agusiazet']Ronja mam zbędny koc, a kaganiec mogę mu kupić, tylko jaki wielki i gdzie wysłać?[/quote] Agusia, kaganiec chyba kupimy mu u nas, bo przesyłka od Ciebie do soboty nie dojdzie
-
wpłaty będę sprawdzać ja - poproś, by Ci ,którzy wpłacają dopisali koniecznie bazarek żaby - ja bedę na bieżąco informować Cię tu na watku lub na pw czy wpłaty wpłynęły. jak z odbiorem kosztów wysyłki?
-
Negri, tu masz nr konta Kto chciałby wspomóc Grzybka, prosimy o wpłaty na konto z dopiskiem Grzybek [SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]Stowarzyszenie na rzecz Bezpańskich Zwierząt "NICZYJE"[/B][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]ul. Sielska 1[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]07-300 Ostrów Mazowiecka[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][B]Numer konta: PKO BP 24 1020 1013 0000 0902 0150 0974[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE]
-
przecież w klinice będzie tyle ile bedzie trzeba. Oktawia, jeśli chesz pilotować jego leczenie, proszę bardzo. ja na prawdę nie jestem kretynką