-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
Malenka Bródka-Drutka (Ostrów Maz.) - ma dom u nas!!!
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
szeleczki są po Muniu:p lika, ja potrzebuję jeszcze trochę czasu... ale dziękuję Ci za chęć pomocy -
Malenka Bródka-Drutka (Ostrów Maz.) - ma dom u nas!!!
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
ja nie wiem czy oddam Drucika:eviltong: moze jakoś wytrzymam te pół roku... chyba,ze trafi się wspaniały dom,taki, w którym ona bedzie szczęśliwa i ja będę miała pewnośc, że tak jest i to się nie zmieni. [SIZE=1]Malagos, dobiega drugi dzień bezsikowy...[/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] A Zulka to kto?Czemu nie da się pogłaskać????? -
Malenka Bródka-Drutka (Ostrów Maz.) - ma dom u nas!!!
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
allegro i na niczyje ale mi się tam nie spieszy... -
Malenka Bródka-Drutka (Ostrów Maz.) - ma dom u nas!!!
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
żeby nie kusić losu, Drucik chodzi na dodatkowy spacerek (moja norma dzienna spacerowa - 350%) [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/8895/b6si8.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/6277/b7rz5.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/6611/b8bc1.jpg[/IMG] [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/8987/b9jt3.jpg[/IMG] -
Malenka Bródka-Drutka (Ostrów Maz.) - ma dom u nas!!!
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Nie bedę chwalić Drucika, bo jak tylko ją pochwale do kogoś, to zaraz mi sika. Napiszę tylko, ze od wczoraj nie prałam ani jednego psiego posłanka:sweetCyb: Drucik zżywa się bardzo z nami. to nie jest już ta sama zalękniona psina sprzed tygodnia. Na początku na spacerkach ciągnłęa się za mną, teraz leci przodem z dziewczynami i coraz mniej rzeczy ją przeraża [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/7573/b1he1.jpg[/IMG] Drucik był dziś ze mną w gościach u koleżanki. Była grzeczna jak aniołek i cały czas pilnowała mnie, czy czasem jej nie zostawię [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/892/b2ya4.jpg[/IMG] [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/7504/b3jc5.jpg[/IMG] [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/4958/b4ld7.jpg[/IMG] [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/5963/b5vv2.jpg[/IMG] -
[quote name='gdgt']widzę, że jakaś cisza zapanowała. Albo wszyscy powyjeżdżali, albo czyszczą posłania i łóżka ;) Czy ktoś się wkrótce wybiera do hurtowni? I czy ktoś chciałby pojechać ze mną do schronu, w czwartek albo piątek wczesnym rankiem? sama wolę nie jechać...[/quote] ja byłam w hurtowni, ale potrzebuję jeszcze karmę dokupić, więc moge pojechać z Toba a łóżek i posłań od wczoraj nie czyściłan ANI RAZU:multi: do schronu nie jadę, dopiero jak się na wieś przeniosę;)
-
Matkę zabił samochód,wszystkie maluchy w nowych domach
ronja replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
a do mnie ktoś napisał,że chce mmsa suczki:angryy: nie wiem czy chodzi o maluchy czy o Bródkę. przykro mi ,ale ja mam w zwyczaju nue odpisywać na smsy. skoro komuś szkoda na telefon, to nie jest wart opieki nad psem -
Matkę zabił samochód,wszystkie maluchy w nowych domach
ronja replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
co w sprawie pisma do lecznicy? -
Malenka Bródka-Drutka (Ostrów Maz.) - ma dom u nas!!!
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
no własnie, czemu siusia na posłanka?przed sterylką też sikała - nasze łóżko, poduszeczka Łapciuszka, teraz tylko Karmelkowe legowiska (tyle, ze na Karmelkowych spankach spią wszyscy na zmianę) -
Malenka Bródka-Drutka (Ostrów Maz.) - ma dom u nas!!!
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
o jejku:-( zrobię jej badania jak skończymy antybiotyk -
Malenka Bródka-Drutka (Ostrów Maz.) - ma dom u nas!!!
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
ona wie, ze żle robi, jak na nią krzyczę (często przyłapuję ją w trakcie), to kładzie się cała. na dworzu jak zrobi siku chwale i daję nagródkę. nie wiem co więcej mogę zrobić. Bródka dostaje teraz antybiotyk Synergal doustnie posterylkowy. Badania moczu chyba nie robi się w trakcie brania antybiotyku. muszę poczekać te 4 dni i wtedy złapię siku do badania -
Mały MiśPyś w końcu się doczekał!!!Ma nowy wspaniały dom!!!
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
cieszę się, ze misiek tak dobrze trafił!!!!! -
Matkę zabił samochód,wszystkie maluchy w nowych domach
ronja replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
wiem o podkładach, dzwoniła p .Beata. te z hurtowni na opakowaniu miały napisane, ze jest ich 7, a były tylko 4. nastepnym razem kupię w aptece. Asiu, zapytaj jaki jest dług w lecznicy i wyslij kwotę Feli, dobrze?Chyba, ze to nie koniec leczenia Twoich maluszków -
Malenka Bródka-Drutka (Ostrów Maz.) - ma dom u nas!!!
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
zapraszamy!!! Drutka rano nalała znowu w to samo miejsce... -
Matkę zabił samochód,wszystkie maluchy w nowych domach
ronja replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
chyba,ze wpłaty będziesz zbierała na swoje konto - razem z wyssyłkami, a potem po prostu przelejesz na konto stowarzyszenia wszystkie wpłaty minus przesyłki -
Malenka Bródka-Drutka (Ostrów Maz.) - ma dom u nas!!!
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
po prawie godzinie od zasikania Karmelkowego łóżeczka posżłyśmy na bardzo długi spacer - Drutka na początku spaceru zrobiła duże siku i już prawie przy klatce jak wracałyśmy drugi raz. to nie są takie posikiwania, jak sikają moje dziewczynki - po 3 kropelki - ona leje kałużami. lika, zmartwiłaś mnie tym zalaeniem pęcherza... ja w takiej maleńkiej psince mieści się tyle moczu???? -
Matkę zabił samochód,wszystkie maluchy w nowych domach
ronja replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
pewnie, tylko daj mi znac, bym wstrzeliłą się w drugi post Twojego bazarku Ja na swoich bazarkach zawsze podaję taką formułke: [LEFT][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=3][FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Wygranych poproszę o adresy na pw - pieniadze (+koszty przesyłki 8zł) nalezy wpłacać na konto stowarzyszenia z dopiskiem szczeniaki(bazarek,nick)[/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/LEFT] [LEFT][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][B]Stowarzyszenie na rzecz Bezpańskich Zwierząt "NICZYJE"[/B][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=3][FONT=Times New Roman]ul. Sielska 1[/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=3][FONT=Times New Roman]07-300 Ostrów Mazowiecka[/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][B]Numer konta: PKO BP 24 1020 1013 0000 0902 0150 0974[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/LEFT] wpłaty na konto na bieżąco mozemy sprawdzać. tylko musimy zastanowić się co ze zwrotem za wysyłki dla ciebie -
Matkę zabił samochód,wszystkie maluchy w nowych domach
ronja replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
mogę uaktualniać stronę, pieniądze na konto stowarzyszenia najlepeij, bo będziemy robić przelew chyba Hespri, jak załozysz bazarek, daj mi szybko znać, ja napiszę drugi post i w nim będę uaktualniać, co Ty na to? -
Malenka Bródka-Drutka (Ostrów Maz.) - ma dom u nas!!!
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
no własnie się zlała:placz: na posłanie Karmelka wielki ponton oblała ja już nie wiem. na spacerze była 5 godzin temu. gdyby to był tylko pęcherz, to by lałą na podłogę - a ona ma 2 miejsca - kocyk Karmelka w naszej sypialni i posłanie w dużym pokoju. co ja mam z nią zrobić???poradźcie, bo mi już ręce opadły z żalu:placz: