Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. Drucik zamęcza głównie Pysię, przed Łapciuchą czuje respekt
  2. ja też bardzo się martwię, bo wiem,że nikt go nie będzie chciał pokochać
  3. kwit podpisałam ja - to bez różnicy do kogo wyslesz, bo ja i tak umowy oddaję Esperanzy albo Feli jak wyadoptujesz drugiego malca, to wtedy prześlij mi obie
  4. śliczny, zaraz sobie wkleję dziękuję
  5. ale jak on zostanie w schronie to co z nim będzie? zabieramy psy w pierwszej kolejności chore, on jest chory, poprawy nie widać. wiem,że jest duży, stary i brzydki,ale czy to go dyskredytuje, by żyć? przecież on cierpi w takim stanie
  6. schudłam 3 kg. najgorsze schody tylko - za każdym razem na 3 piętro... psiuchy ogólnie lepiej. dziś rano zjadły po dobowej głodówce, Karmelek tylko zwymiotował rano:shake: . jesli zwymiotuje obiad, to jutro zabiorę go do weta. generalnie psiuchy są w super nastrojach, wczoraj była ostra głupawa pomiędzy dziewczynami, bawily się długo i na przemian a Drucik wczoraj pierwszy raz obszczekal ludzi na wieczornym spacerze:cool1:
  7. Herspri, zaraz możemy podrzucić Ci kolejnego na otarcie łez:p umowę chyba musisz przeslać do nas...
  8. no i transport kto podejmie się przywiezienia go?gzybek chyba zakaźny jest...
  9. no, dzielna;) za każdym razem to sobie powtarzam, jak idę na 9 spacer w ciągu dnia...
  10. promować mogę ja, czasem wieczorem gdzieś zawieźć też. może ktoś z Ursynowa mógłby podjąć się doglądania Grzyba?
  11. Grzybek [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=226357068[/URL]
  12. dziekuję. zrobię mu allegro zaraz
  13. konto jest w pierwszym poście Kto chciałby wspomóc Grzybka, prosimy o wpłaty na konto z dopiskiem Grzybek [SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]Stowarzyszenie na rzecz Bezpańskich Zwierząt "NICZYJE"[/B][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]ul. Sielska 1[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]07-300 Ostrów Mazowiecka[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][B]Numer konta: PKO BP 24 1020 1013 0000 0902 0150 0974[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE]
  14. jaka jest szansa, żeby Grzyba przywieżć do w-wy na leczenie?gdzie najlepiej go umieścic?sggw?
  15. strasznie się cieszę, że tyle osób obchodzi los Grzyba, ja się zastanawiałam długo czy jest sens mu w ogóle wątek zakładać
  16. bardzo dziękuję w imieniu starego Grzyba..
  17. sterylkę mogę ugadać u mnie w lecznicy za 200zl + leki 23zł - tyle zapłaciłam za sterylkę Bródki
  18. to trzymam kciuki za malszkowe domki
  19. lepiej bezpośrednio na nasze stowarzyszeniowe konto
  20. boję się też rachunku na sggw i oplacania kolejnego tymczasu. ja do schronu nie pojadę - po ostatniej wizycie nie mogłam dojść do siebie
  21. super, dzięki agusiazet i LittleMy tylko, że jak on będzie na sggw, nie bedę mogla go odwiedzać, mieszkam na drugim końcu W-wy, mam 4 psy, które wyprowadzam w turach, od września idę do pracy i zaczynam budowę domu na wsi. boję się, że nie dam rady zorganizować transportu ani doglądać Grzybka. czy ktoś jest w stanie ze mną prowadzić Grzybka?
  22. ja też nie lubię, jak nagle robi się tak cicho
×
×
  • Create New...