super, dzięki agusiazet i LittleMy
tylko, że jak on będzie na sggw, nie bedę mogla go odwiedzać, mieszkam na drugim końcu W-wy, mam 4 psy, które wyprowadzam w turach, od września idę do pracy i zaczynam budowę domu na wsi. boję się, że nie dam rady zorganizować transportu ani doglądać Grzybka.
czy ktoś jest w stanie ze mną prowadzić Grzybka?