-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
hop, w schronie jest wolontariat- -ten wolontariat to my dojezdzające 100km z Warszawy. jest nas około 10, samochody mają ze 4 osoby, schronisko jest kawał drogi w lesie. nawet jak już tak jedziemy, jest tyle psów i tak malo czasu, że fizycznie nie mamy jak zająć się jednym psem przez dłuższy czas. też boję się, by jako "agresywny" nie został uśpiony...
-
o matko:placz: ['] odszzedl na stole operacyjnym, czy ...
-
dzieki, żaba. podopiecznych mamy wielu, choćby [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77050"]Doduś[/URL] z rozwaloną łapką [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/1259/duduswi6.jpg[/IMG][/URL]
-
co z Szipkiem?operacja się odbyła?
-
i tak sobie pomyslałam - wstrzymajcie się na razie z wplatami na niego. jeśli nie zabierzemy go na sggw, to będzie to tylko koszt szczepionkek i imaverolu
-
napisałam do zoni z prośbą o szczepionkę i imaverol
-
Sombra - z Ostrowi Maz. ma wreszcie swój kącik i swoja panią!!!!!!!!!!!!
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
kochana Sombrunia!!! to niedługo będziecie świętować pierwszy wspólny rok... na wściekliznę była szczepiona w zeszłym roku w dniu wyjazdu z W-wy do Uli -
cholera, a może to z bólu nie daje się dotknąć?
-
przeklejam z wątku Grzyba co napisała eurydyka: "my wlasnie leczymy grzyba wiec proponuje u weta zamowic dla niego 2 szczepionki (nowosc na rynku) po ok 40-45zl jedna, ewentualnie podacie same tylko kupcie u swojego weta nazwa Biocan M, szczepi sie dwukrotnie, drugi raz po 14-21 dniach imaverol dla takiego duzego psa to dobrze kupic tez u swojego weta caly preparat i od razu zrobic roztwor jak bedzie wolontariusz w schronisku, lepiej dwojka, to wziac gabke za 2 zl (tylko dla tego psa), rekawiczki dla ludzi plastikowe i do wyrzucenia potem i calego psa namoczyc tym imaverolem, calego nie tylko tam gdzie jest grzyb widoczny bo to dranstwo jest wszedzie jesli psa zwazycie jakos to ja moge przeslac lek ludzki na grzybice (wet musi Wam okreslic dawkowanie) griseofulvine, ale potrzebne dokladne dawkowanie i to codziennie (nie wiem jak ufacie pracownikom przy leczeniu) Gdyby te tabletki byly przydatne to prosze o PW z adresem na razie szybko zakupcie imaverol i te szczepionke" kto jedzie w najbliższym czasie do schronu i mógłby podać szczepionkę Grybowi i go przetrzeć tym roztworem?
-
dzieki, eurydyko, jak tylko ktoś będzie jechał do ostrowi, poproszę, by kupił ten lek i szczepionkę
-
no tak, tylko nie ma kto go przecierać:shake: Grzyb jest wożony do miejscowego weta, co dostaje, nie wiem
-
hop, w schronisku taka specjalna opieka jest raczej nierealna. jest jeden, dwóch pracowników na 170 psów. Grzyb mieszka w odizolowanym boksie, jest tam zupelnie sam, nie ma wybiegu na powietrzu. on naprawdę kiepsko wygladal, był zrezygnowany, co mnie poraziło strasznie. o tymczasy trudno, ale będę czegoś szukać Owieczko, byloby super, jakbyś miala na niego oko
-
Hop, dobrze naliczyłaś - mam już 4 - Pysię, Karmelka, Łapcię i Bródkę:loveu: sterylka byla nieaborcyjna, choć bylo takie podejrzenie. Bialobrzeską dobrze znam, bo chodziłam tam do mojej wetki Ilony Blanc. Ona teraz się przeniosla, więc zaczęłam chodzić koło siebie, tym bardziej, że na Białobrzeskiej straszne koleje. Uszy zakrapiam Otisanem - wydzieliny jest mniej, ale jeszcze trochę jest. W pon idę na kontrolę, mam nadzieję, że to już będzie koniec leczenia. Martwi mnie tylko ogonek Bródkowy, boona go sobie wygryza, przyjechała ze schronu z takim obgryzionym ogonkiem - gruczoły ma wyczyszczone, pcheł nie ma, więc nie wiem co to jest
-
dzięki bardzo. tylko nie wiem jak z AFN z fakturą, bo my mamy znizkę na sggw (schronisko ma chyba lub nasze stowarszyszenie - tego ni jestem pewna) i faktury wystawiane są na nasze stowa, nie na AFN - będze kłopot z rozliczeniem
-
każda złotówka się liczy. potem jeszcze będzie tymczas do opłacenia... no i transport bardzo potrzebny
-
bardzo wszystkim dziękuję za takie wsparcie - nie spodziewałam się
-
i jeszcze raz, może Ci się w końcu poszczęści