ale podobno mają się już lepiej, p. Beata kupę z robalami zapakowała do słoiczka i pójdzie do badania
Wilejka, ja tych kup nie widzialam. wiem,że te wcześniejsze kupy były żółte i jak woda. Powiem p. Beacie,by podpytala wetkę czy to może być kokcydioza...