Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. nie wiem co z nim zrobić. chyba nie mamy wyjścia, tylko sggw zostaje. tylko kto go przywiezie? ja napisalam w tytule, fizycznie nie dam rady go dogladać na sggw
  2. wczoraj były na posłanku 4 kupy + piąta w nocy... :grab:
  3. na allegro Grzybek ma prawie 600 wejść, parę osób pyta mnie o niego - jak on się ma.
  4. co tam Sombrunia szepcze mu do uszka???
  5. będzie mu strasznie smutno bez niej. fajnie by było zabrać ich razem
  6. [URL]http://www.9494.pl/6.html?sl=817&k=121078-3[/URL] takie znalazłam [URL]http://www.9494.pl/6.html?sl=817&k=119825-3[/URL] i takie
  7. Finek stróżujący czy nie, na górę
  8. baletów u Igusków już nie ma, bo Fizia właśnie pojechała do nowego domku:multi: (właściwie, to pewnie poszła piechotą, bo nowe panie mieszkają blisko naszych Iguśków)
  9. od wczoraj mają po białym serze. też mnie podkusiło, by dawać
  10. szuka i czasem trafia, nawet ciuciu dziś udało się pisnąć tylko znowu biegunkę mają na Karmelkowym kocyku:mad:
  11. wielkie nieeeeeeeee dla szukania:eviltong: wszak domek już znaleziony
  12. a tu? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34690[/URL]
  13. nieeeeeeeee:multi: ps. piękny awaterek, przez chwilę myslałam, ze to Drucik jest:loveu:
  14. Próbowalam dziś Twojego sposobu - DAWAJ buzi, ale nie chciała mnie całować Łapciucha jedna:-( ktoś podwędzil prezencik;)
  15. [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/7236/p8060262yo1.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/4445/p8060265ze6.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/3944/p8060266rd7.jpg[/IMG] i balety u Iguśków [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/4034/p8060269yn6.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/5827/p8030251ej3.jpg[/IMG] [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/2419/p8040254os7.jpg[/IMG] [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/456/p8040256gf3.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/6235/p8040260fq6.jpg[/IMG]
  17. Nerisku, ale sama powiedz, jakie mam mądre i kochane psiuchy
  18. Fizia u Igusków [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/4527/p8030235wp0.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/3351/p8030236gv0.jpg[/IMG] [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/1258/p8030242jh9.jpg[/IMG] [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/7364/p8030243ow9.jpg[/IMG]
  19. My dziękujemy kochanej Neris za odwiedziny i za piekne i smaczne psiowe prezenty:loveu:
  20. lika, to, że psiuch już u swoich państwa, to również Twoja Wielka Zasługa!!!!
  21. jayo, i tak zrobiliście dla niego b. duzo. nowotworu nie jesteś w stanie zatrzymać.
  22. jutro jeedzie jayo do schronu, gdyby nie musiała zabierać innych psów, Grzyb mógłby pojechać na leczenie. może ktoś się zlituje nad starym grzybem i go zabierze...
  23. ale podobno mają się już lepiej, p. Beata kupę z robalami zapakowała do słoiczka i pójdzie do badania Wilejka, ja tych kup nie widzialam. wiem,że te wcześniejsze kupy były żółte i jak woda. Powiem p. Beacie,by podpytala wetkę czy to może być kokcydioza...
×
×
  • Create New...