-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
Matkę zabił samochód,wszystkie maluchy w nowych domach
ronja replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
pierwszy dług zapłacony, a drugi nie wiem - lika chyba wie, albo wie Magdarynka, dopytam się -
dzwoniłam dziś do hoteliku - u Grzyba dobrze, na nikogo nie warczy, miał jedno spotkanie z psami pani opiekunki - psy Grzyba wpuściły do domu, bo Grzyb wleciał bez zaproszenia. ani psy ani Grzyb - nikt rozróby nie zrobił. Grzybek je 2 x dziennie po 800 karmy, bierze leki. powinien ważyć z 45kg. worek karmy 14kg starczy mu zaledwie na 2 tyg. za chwilę będzie trzeba zamawiać następny...
-
Szaman odszedł za TM. Tak krótko cieszył się nowym domem. :-(
ronja replied to lika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
lika, rozmawiałam dziś z p. Jadwigą - karmę najlepiej podrzucić jej, bo ona codziennie jest w Warszawie i może ją zabrac - musisz się z nią domówić sama. -
Szkielet psa juz nabiera ciala we wlasnym domu!! Kinga jest aniolem :-)
ronja replied to jayo's topic in Już w nowym domu
dla Bartka [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6646533#post6646533[/url] -
CiuCiu się zbiera, żeby oberwac:mad: - ciagle coś zżera na spacerach, szczeka na wszystkie inne psy, nauczyla Bródke i Pysię szczekać na inne psy, ciągle robi balagan, znosi wszystkie buty na nasze łózko, zeżarla mi już 2 pary kapci... wyliczać dalej???? w piątek Igusia widziała co znalazlo się na naszym łózku i widziala minę winowajczyni:diabloti:
-
Grzyb - to przecież cudne imię:eviltong: ja myslę sobie o nim jak o Grzybolku (a myslę ciągle i on nie wychodzi z mojej glowy wcale)
-
hop! mieszkam na Bemowie, ale na białobrzeską daleko nie mam, gdybyś potrzebowała wsparcia czy transportu (o ile masz nieduże sunie, bo ja mam mały dwuosobowy samochód) służę pomocą
-
od poniedziałku idę do pracy, ięc siłą rzeczy muszę trochę zwolnić tempo. Karmelek ma paszki wydrapane i klatkę piersiową (pod paszkami ma już strupy), muszę go jutro zabrać do weta. Tak się martwię o niego, on w schronie chorowal na świerzba, jest podatny na wszystkie świństwa. Pysia i niedobra CiuCiu wcale się nie drapią (na szczęscie)
-
hop!, LittleMy, dzieki, dziewczyny
-
Matkę zabił samochód,wszystkie maluchy w nowych domach
ronja replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Byłam dziś u nowych państwa szczeniaczki Szaki, podpisałam umowę, wszystko mi się podobalo, bardzo dobry domek się znalazł. do wydania u nas jeszcze jedna sunia - domek potrzebny jak najszybciej, bo p. beata jest już zmęczona. Mała gania koty, chce się z nimi bawić, a jest przy tym średnio delikatna, bywa, że koty boją się wejść do kuchni (tam mają kuwety, więc rąbią na dywan w pokoju...) -
Fin skacz...
-
Grzybek pojechał zaopatrzony w siatkę leków i worek karmy. spostrzeżenia pana, który po niego przyjechał i który jest treserem - Grzyb wymga pracy, nie jest w ogóle nastawiony na kontakt z człowiekiem. Mam nadzieje, że jak trochę się podtuczy, wydobrzeje, to zacznie spostrzegać czlowieka jako partnera. no i Grzyba zapewne czeka kastracja (jak wyzdrowieje) to tyle, odetchnęlam z ulga, że w końcu wszystko się udało zgrać w czasie. dzieki Igusia, że ze mną pojechalaś na leki Grzyba wydałam 53zł
-
ponieważ pech mnie nie opuszcza - okazało się, że nie ma karmy dla Grzybka(karmę zamówiłam w srodę wieczorem); byłaby na poniedzialek. i tylko dzięki szybkiej akcji Magdarynki, udało się karmę zamówić w innym sklepie i jest do odebrania 3 kroki od mojego domu. bardzo proszę wszystkich o dobre fluidy, by Grzyb dotarl dziś do hotelu wraz z karmą i całą resztą skarbów Magdarynko:calus::buzi::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
-
hop!dzięki za bazarki, bardzo bardzo!!
-
między Grodziskiem a Żyrardowem tak mniej więcej ( a niedalego Bud Michałowskich jest wieś Budy Grzybek, czyli chyba tak musi być) depresyjka nieco lżejsza, swoj żal do swiata przelałam dziś na pewną panią w banku... od razu mi się polepszyło:diabloti: .
-
Pucka, tych świnek to Ty już masz na koncie pewnie cale mnóstwo. miejscowość nazywa się budy michałowskie [URL="http://www.superpies6.neo.pl/kontakt.htm"][COLOR=#0000ff]http://www.superpies6.neo.pl/kontakt.htm[/COLOR][/URL]