Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. to nie grzybica (tfu tfu). szczerze mówiąc, nie wiem czy się drapie. jak przyjechał był wydrapany strasznie. mam nadzieję, ze szybko dojdzie do siebie i ze skórą i z wątroba i z wagą, bo jest szkieletorem strasznym. zewn dostal fiprex, bo ta alergia na pchły podobno. za ok 3 tyg Grzybek przyjedzie na kontrolę, to zobaczymy
  2. Grzybek jest na allegro. Zdjęć na razie nie ma jak mu zrobić, nie znam nikogo, kto chcialby mnie do niego zawieźć. Bardzo chcialabym zobaczyć jak Grzybek się ma
  3. Proszę o pomoc w wyadoptowaniu Dusi. p. Beata jest zamęczona, choć wcale się nie skarży. Prykro mi ,ale ja od września zwalniam tempo, bazarki pociągne te co są, być może uda mi się robić kolejne... pisałam juz, że nie mam co zrobić z ksiązkami, które nie poszły na bazarkach. czy ktoś może je przetrzymać?
  4. tu jest diagnza oraz leki [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/593/dscf2376lx7.jpg[/IMG]
  5. Grzybku w górę
  6. Hespri, dzięki [SIZE=3][FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]Stowarzyszenie na rzecz Bezpańskich Zwierząt "NICZYJE"[/B][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]ul. Sielska 1[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]07-300 Ostrów Mazowiecka[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][B]Numer konta: PKO BP 24 1020 1013 0000 0902 0150 0974 z dopiskiem szczeniaki [/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE]
  7. ja nikogo nie zapraszam, same włażą jak spię najczęściej i jak się budzę, to już po ptakach, zganiać nie będę. zresztą, nie mogę im wszystkiego odmawiać... (ani sobie, hihi)
  8. dziś jak Bartek poszedł, spały wszystkie 4 ze mną i musiałam się skręcić w małgośkę czy inną chałkę
  9. żaba, jest wplata kolejna od Magdarynki za wieszaczki
  10. to zeskakuj ze stołu!!!!
  11. a to ciągle niczyja suńka [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/6146/dscf2390xj4.jpg[/IMG]
  12. a to Szaka w nowym domku [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/485/dscf2388kd1.jpg[/IMG]
  13. Neris, zgadłaś, ten chiński rogal to ja!!!!! ps. prześcieradło już im wybaczyłam
  14. Neris, masz swojego aniołka. Jedno muszę przyznać CiuCiu - jest optymistką życiową, lubi szlaeństwa, pięknie bawi się z Brodką. Tak wlasciwie to ja ją bardzo kocham
  15. Elkisz nie odpowiada na moje pw w dalszym ciągu, wpłata wpłynęła, a ja nie mam adresu do wysyłki w dalszym ciągu
  16. dostałam od pucki69 30zl na Bartka - zaraz wplacam
  17. mogę robić małe podsumowanie: 648zł - lecznica 36zł - kaganiec 18,50zł - obroża 1,50 zł - adresówka 53zł - leki 225zł - karma to razem 982zł z allegro i bazarków 892zł
  18. a z sunią coś powaznego po wypadku się dzieje?i co z jej oczkami?na zdjęciu takie ślepawe się wydają stara, slepa i przetrącona
  19. rózowa acana kosztuje w hurtowni 149zł - musialam kupić swiom swierzbowcom
  20. biedne staruszki... sunia jest sliczna, choroba, gdybym tylko mogła...
  21. i za jakiś czas prosiłabym też o ogłoszenia Grzybka - na razie on do adopcji się nie nadaje i pytanie:czy ktoś kieyś zawiózłby mnie i likę do Bud Michałowskich???
  22. zapomnialam - Aniu wiesz jaka ma być karma dla Szamana?p. Jadwiga mówiła mi, e musi być jelitowa, taka, która nie powoduje wzdęć. ona na razie karmi go gotowanym mięsem
  23. tyle, ze jej często nie ma i nie chciała umawiać się z kurierem (a kurierzy wiadomo jak rozwożą towar)
  24. na nasze konto stowarzyszeniowe. wielkie dzięki Hespri
×
×
  • Create New...