-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
Matkę zabił samochód,wszystkie maluchy w nowych domach
ronja replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Dusia dostała dziś posłanie, szeleczki, które wcale jej się nie podobały i smycz. W poniedzialek, o ile będzie ladna pogoda, Dusia odbędzie swój pierwszy spacerek... -
po zdjęciach widziałam,że na kanapie rozwala się synek, czyli finek gdzieś tam niżej...
-
Tina w domu-teraz już nie zapeszę-najlepszym z możliwych! Hurra!
ronja replied to KingaW's topic in Już w nowym domu
może jak pojedziemy, to porozmawiamy z panią? chyba trzeba zainwestowac, bo inaczej Tina będzie się tułać i tylko pogłebi się jej frustracja... -
Tina w domu-teraz już nie zapeszę-najlepszym z możliwych! Hurra!
ronja replied to KingaW's topic in Już w nowym domu
lika, winna czuć się nie możesz. a może Tinę zabrać do hotelu do Bud Michałowskich?Ta kobieta przecież ma doświadczenie, mogłaby z Tiną popracować. Innego wyjścia nie ma. -
Tina w domu-teraz już nie zapeszę-najlepszym z możliwych! Hurra!
ronja replied to KingaW's topic in Już w nowym domu
gdybym byla złosliwa, napisałabym, by martwila się o los Tiny ta osoba, która ją ze schronu przywiozła, ta ktora podpisała na nią papiery w schronisku... -
Finku wskakuj i nie lej...
-
:glaszcze:..........
-
2 roczne suczki w typie ON - obie mają fajne domki - hurra!
ronja replied to KingaW's topic in Już w nowym domu
przykro mi, ja też nie mogę pomóc:-( -
Bigos, bardzo dziekuję za bazarek!!!!! w ogóle dziekuję, ze jeszcze tu zaglądacie
-
[quote name='uryssa'][B]ronja [/B]- czy wyprowadzasz go na spacerek jak przyjeżdżasz? może wychodzić? która to lecznica? jaką je karmę? Pytam o karmę, bo może udałoby mi się załatwić tak jak kiedyś Oskarkowi i zawieźć mu. Gdzie ma trafić Grzybuś po skończonym leczeniu? kaska wczoraj poszła ;)[/quote] Uryssa, napisalam,że Grzybk był w lecznicy. od tygodnia jest w hotelu w Budach Michałowskich. na razie nie mam go jak odwiedzic, ale wstępnie umówiona jestem na przyszłą sobotę z Agą i Krzysiem, którzy zaoferowali transport. Grzybek je royal hepatic - przynajmniej przez 2 miesiące, potem zobaczymy w jakim stanie jest wątroba. mam nadzieje, że bedzie można przejść na coś tańszego. Karmę zawiozę mu za tydzień (Aga i Krzyś zalatwią mi ciut taniej:loveu:). Uryssa, a ile kosztuje u ciebie royal Hepatic 14kg?bo w sklepie internetowym kupiłyśmy za 225zł
-
no chyba dobrze, Grzyba obchodzi tylko żarcie na razie, leki bierze, pomalutku nabiera masy...
-
uryssa, bardzo dziękuję za wsparcie Grzybowego. Grzybek byl 4 dni w lecznicy na Sadybie. ma leki, które bierze (cefaseptin, heparegen i hepatil), je karmę royal hepatic. za 3 tyg ma być kontrola. do Grzybka jednak nie uda się dotrzeć w tym tygodniu... ostatnie zdjęcia, to te z lecznicy
-
Hop! jestem Ci bardzo bardzo wdzięczna [SIZE=1] jak się uda, w niedzielę odwiedzę Grzybka[/SIZE]
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
ronja replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Elkisz do mnie napisała, na razie rzadziej jest na dogo, za jakiś czas skontaktuje się z każdym -
Szkielet psa juz nabiera ciala we wlasnym domu!! Kinga jest aniolem :-)
ronja replied to jayo's topic in Już w nowym domu
nie wiem czemu giną zdjęcia, które wklejam... -
Szkielet psa juz nabiera ciala we wlasnym domu!! Kinga jest aniolem :-)
ronja replied to jayo's topic in Już w nowym domu
cegiełki dla Bartka - na razie 3 [URL]http://www.allegro.pl/item241217893_poducha_z_psimi_lapkami_wspomoz_leczenie_bartka.html[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/item241220440_poducha_z_psimi_lapkami_wspomoz_leczenie_bartka.html[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/item241221049_poducha_z_psimi_lapkami_wspomoz_leczenie_bartka.html[/URL] -
Szkielet psa juz nabiera ciala we wlasnym domu!! Kinga jest aniolem :-)
ronja replied to jayo's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img251.imageshack.us/img251/9908/dscn1287wo7.jpg[/IMG] -
Szkielet psa juz nabiera ciala we wlasnym domu!! Kinga jest aniolem :-)
ronja replied to jayo's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img104.imageshack.us/img104/1605/dscn1286fb5.jpg[/IMG] -
Szkielet psa juz nabiera ciala we wlasnym domu!! Kinga jest aniolem :-)
ronja replied to jayo's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img251.imageshack.us/img251/3843/dscn1285st0.jpg[/IMG] -
Szkielet psa juz nabiera ciala we wlasnym domu!! Kinga jest aniolem :-)
ronja replied to jayo's topic in Już w nowym domu
KingaW pisac na dogo nie może, napisała maila, chyba moge go przekopiować [FONT=sans-serif][SIZE=2]Słuchajcie, słuchajcie Bartuś jest przesłodki.....[/SIZE][/FONT] [FONT=sans-serif][SIZE=2]Na 99,99% komuś zginął bo nie wyobrażam sobie, żeby psiak o podobnych nawykach był psem wywalonym na bruk.[/SIZE][/FONT] [FONT=sans-serif][SIZE=2]Ktoś go kiedyś bardzo kochał. Jest rozpieszczony i bardzo domowy. Przytulanka na kolanka....[/SIZE][/FONT] [FONT=sans-serif][SIZE=2]Szukajmy mu domu, pls..... Najlepszego jak się da.[/SIZE][/FONT] [FONT=sans-serif][SIZE=2]Jeśłi ktoś łaskaw fotki wstawić to prąciem o to one, świeżuchne foty z wczoraj...[/SIZE][/FONT]