-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
Grzybowy Roan jest już na metamorfozach!!!! Teraz tylko domku brak...
-
a dla mnie to on zawsze będzie Grzybowym Grzybem
-
to przede wszystkim zasługa p. Jadwigi z hotelu
-
domku jeszcze nie ma... szukamy intensywnie
-
Domek znalazł maleńką Mirulkę :-)) Kto jest bardziej szczęśliwy?
ronja replied to Fela's topic in Już w nowym domu
no to trzymam kciuki za naukę Myszki!!! i zapomniałam:oops: zlożyć Wam życzenia urodzinkowe - :Rose::sweetCyb::BIG::cunao: :tort: :bigcool: -
Wspaniały kochany Niuniu już w swoim własnym domku !
ronja replied to Witokret's topic in Już w nowym domu
mam tylko nadzieje, ze pan nie odwiezie tych psów do Ostrowi - bo terazpsy z rejonu siedlec włanie tam trafiają... -
to Grzybek ze schroniska w Ostrowi Mazowieckeij - chory, wychudzony, zrezygnowany... [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/5646/image031oj7.jpg[/IMG] Grzybek po 4-dniowym pobycie w klinice całodobowej, gdzie został porządnie zdiagnozowany, pojechał do hoteliku. Tak wyglada po 2-tygodniowym leczeniu i karmieniu leczniczą karmą [B][FONT=Verdana][SIZE=2][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/4019/91782911fh2.jpg[/IMG] [/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/2537/17lg1.jpg[/IMG] [B][FONT=Verdana][/FONT][/B]
-
a ja jak patrzę na jego zdjęcia, to mi się płakać chce - ten pies zaczął żyć!!Chyba pierwszy raz w życiu ktoś o niego dba. Mam tylko nadzieję, że znajdzie się dobry dom dla niego z doświadczonym właścicielem. i jeszcze- bo zapomniałam napisac - Grzybek vel Roan na razie zupełnie nie reaguje na inne psy, ktore są w kojcach. biega, szuka jedzenia, węszy. Raz wystartował do pana, który z nienacka podszedł d obramy. I jeszcze powarkuje na mężczyzn...
-
po południu napisze wszystko w I poście:)
-
Szaman odszedł za TM. Tak krótko cieszył się nowym domem. :-(
ronja replied to lika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Szaman ma się nieźle. Wzrok mu się nie pogarsza. Jak biega z sukami, odnajduje się - biegnie w stadzie i jest ok. Sam wypuszczony gubi się, wpada na siatkę. Strasznie mi żal Szamana:-( Aga przywiozła mu kostkę, chyba się ucieszył. Aga z Krzysiem przywieźli też worek karmy dla Szamana. -
Matkę zabił samochód,wszystkie maluchy w nowych domach
ronja replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
przelew doszedł, wielkie dzięki:loveu: Hespri, dziękuję Ci za opiekę nad psiakami. Cieszę sie, że Mongołek trafił już do swojego domku:) Dusia (nie zapeszać ) ma szansę na dobry domek - w poniedziałek z Magdarynką idziemy na wizytę przedadopcyjną... trzymajcie kciuki:multi: -
suńki cudne:loveu: niech szybko dochodzą do siebie
-
:Rose:Aga i Krzyś - strasznie Wam dziękuję za transport do Grzybka. to był dla mnie ważny dzien, ogromnie się cieszę, że moglam zobaczyć Grzybka. Iguska - Tobie też wielkie dzieki za wszystko
-
[IMG]http://img509.imageshack.us/img509/9359/20va1.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/1407/19oq9.jpg[/IMG] [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/1740/18dg8.jpg[/IMG] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/2752/16vc9.jpg[/IMG] i moje ulubione [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/2537/17lg1.jpg[/IMG]
-
Uszyska mu zachodzą na siebie:loveu: [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/9201/11bs3.jpg[/IMG] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/9362/13uf8.jpg[/IMG] [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/3425/12gf9.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/4494/14os8.jpg[/IMG] [IMG]http://img409.imageshack.us/img409/8890/15fo8.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img410.imageshack.us/img410/4019/91782911fh2.jpg[/IMG] [IMG]http://img235.imageshack.us/img235/9084/10jq7.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/6228/90234759rq6.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/1938/74456915bv9.jpg[/IMG] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/3381/76790749ux1.jpg[/IMG]
-
Uśmiechnięty... [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/8742/46504720tl3.jpg[/IMG] [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/461/41041661kw6.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/1088/44956733cb4.jpg[/IMG] [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/1240/24126249eb7.jpg[/IMG]
-
Grzybek jest we wspaniałej formie - wygląda przepieknie, ładnie tyje, choć żeberka jeszcze widać. Pani Jadwiga, u której Grzybek jest w hotelu, mówiła,że on cały czas tylko nastawiony jest na żarcie, na ludzi nie zwraca uwagi. Ale jak p. Jagwiga odeszła od nas, chciał iśc za nią, wyrywał się. Zresztą nasze pieszczoty też przyjmowal ze spokojem:) Jedyny "minus" Grzybka - to brak czystości -załatwia się jeszcze w kojcu. I Grzybek nie jest juz wcale Grzybkiem - ma na imię Roan
-
Szkielet psa juz nabiera ciala we wlasnym domu!! Kinga jest aniolem :-)
ronja replied to jayo's topic in Już w nowym domu
LittleMy - dzieki:p:loveu: -
malagos, mogę zrobić jej allegro z konta naszego stowarzyszenia - tylko tekst i namiary potrzebuję szczeniaczek też do adopcji, tak?
-
się wie:p zaraz naładuję aparat:multi: