Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=252002251
  2. staruszki coraz bardziej łamią mi serce... dziś mój mąż westchnął, ze mamy taki mały kawalek ziemi i damy dom tylku pięciu psom...
  3. dziś zrobię jej allegro, więcej nie dam rady dziś. lika jak możesz choć w kilka miejsc ją wystawic, byłabym bardzo wdzięczna
  4. Owieczko, zalożyłam wątek Babci Kromce - urzekła mnie bardzo. Jesli masz więcej fotek, to wyślij mi na maila. Zrobię jej allegro i ogłoszenia [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7493481#post7493481[/url]
  5. Nie widziałam jej na żywo, przeklejam opis i zdjęcia Owieczki Babcia Kromka wiek - ok 8-10 lat wzrost - malutka ( głowa pod łydkę) psina do torebki waga - powinna do 5 kg ale jest grubiutka ok 6 kg sierść - puszysta, krotka maść - Ruda z czarna kufą ( a raczej juz siwawą) i białe łapeczki :loveu: opis - slodziutka , milusia , toszke nieśmiała ale bardzo przytulaśna babcia to jest naprawde kruszynka Czy to maleństwo ma szanse być może ostatnią zimę przeżyć w ciepełku i miłości???
  6. Grzybku szukaj domu...
  7. super, kochana Paróweczka. strasznie się cieszę!!!
  8. [IMG]http://www.behemot.com.pl/fotki/rudzia04.jpg[/IMG] o matko :placz: serce mi pęka (najpóżniej do marca przeprowadzka - czy ona tyle wytrzyma??)
  9. Beata miała dzwonić do Ciebie, Malagos. Muszę ją przycisnąć o fotki
  10. widzialam żabkę na zywo:) widziałam też zabawy chłopaków z żabką:evil_lol:, dlatego się zdziwiłam,że jeszcze ma wszystkie nóżki
  11. Paróweczko, grzejesz dupkę w swoim domku???
  12. Witokretki, jesteście niesamowite!!!! Pimpuś miał szczęście!!! A za Rudzię trzymam kciuki, jest śliczna!!Pamiętam o niej cały czas (nasz domek rośnie, więc kto wie....)
  13. mogę ewentualnie porozmawiać z Bartkiem czy by jej nie zawiózl, bo jeżdzi codziennie na budowę na Wyględy (b. blisko Leszna). Jednak ktoś musiałby przywieżć ją do nas, bo Bartek nie ma czasu jeżdzić po mieście. może będzie mógl ją podrzucić tylko przy okazji i jesli nie znajdzie się inny transport
  14. istnieje możiwość sterylizacji suń do 25kg z pozostaniem w lecznicy do zdjęcia szwów w lecznicy niedaleko mnie. właścicielka tej lecznicy to anioł (Magdarynka miała okazję przekonacsię o tym wczoraj), psy bezdomne traktuje ulgowo i z wielkim sercem. w razie czego, mogę zaklepać miejsce
  15. i co z Parówczka?trzymać jeszcze kciuki???
  16. super!!powodzenia dla Grzywki w nowym domku!!!!
  17. bazarek (Aga i Eto - wielkie dzieki!) http://www.dogomania.pl/forum/showth...56#post7335256
  18. bazarek (Aga i Eto - wielkie dzieki!) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7335256#post7335256[/URL]
  19. Emi ma w przyszły piątek sterylkę
  20. no to będę miała spożywcze banerki - grzyb, parówka i do popicia pepsi...
  21. Owieczko, a może skopiuj wszystkie linki ogłoszeniowe do I postu
  22. w miarę możliwości będę cię wspierać. Esperanza też robi ogłoszenia - ważne, żebyśmy się nie dublowały
×
×
  • Create New...