[quote name='Wilejkaros']
Ostatnio jechałam "biedronką" koleżanki i wrażenia dosyć intensywne, ale zaparkujesz w każdym miejscu! Ronja, jak Ty tam upychasz 4 psiury?[/quote]
do biedronki cztery psiuchy nie wejdą - nawet wagowo nie da rady:shake: (chyba, że Bartek pojedzie autobusem...)
co do parkowania, to ja jestem niemota straszna, szczególnie koperta mi nie idzie. raz tak zaparkowałam, ze wyjechać nie umialam i z koleżanką i facetem zgarniętym z ulicy wypychaliśmy biedronkę na luzie bez gazu. teraz wybieram tylko takie miejsca, gdzie mogę zaparkować przodem:razz: