Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. ja też się cieszę i czekam na fotki!!!
  2. allegro [url]http://www.allegro.pl/item247396558_slodka_4_miesieczna_henia_czeka_na_dom_.html[/url] jayo, przepraszam, dziś nie dam już rady zrobić reszty ogłoszeń. jutro już na pewno...
  3. hop!bardzo dziekuję za 50zł - to [B]aż[/B] dwie doby lepszego życia Grzybka
  4. dzieki Wilejkaros bardzo się cieszę, że na Emi czeka już domek.
  5. nie ma - nikt się nimi nie interesuje:shake: nawet tu nikt nie zagląda poza mną i liką
  6. nie ma za co!! oby teraz już tylko same dobre rzeczy spotykały Emi. Emi będzie miała dwie panie i psiego kolegę wziętego od nas ze schroniska w Ostrowi Mazowieckiej
  7. szkoda Birmy bardzo:-( .ciekawe, czy przywiezienie jej tutaj uratowałoby jej życie...
  8. wpłynęły - 37zł wczoraj i zastanawiałam się czyj to bazarek
  9. nie wytrzymała, bo nowy domek czeka na Emi z utęsknieniem:multi:
  10. śliczny jest:loveu: uwodzi samym spojrzeniem
  11. Kapitan po domek. Biedny idzie zima, a on w schronie siedzi
  12. Nerisku, chcę fotkę finka!!!!!!!!!!
  13. hop! jak Twoje dziewczynki?lepiej już?
  14. Owieczko, podalam Twój nr telefonu i Beaty. Chętna jest agatka, co miala na tymczasie naszego niesfornego Leona, więc domek naprawdę byłby super
  15. paróweczka jest w Radości, tak? zaraz wysyłam jej fotki i pozostałych dziewczynek bardzo dobremu domkowi...
  16. [quote name='Wilejkaros'] Ostatnio jechałam "biedronką" koleżanki i wrażenia dosyć intensywne, ale zaparkujesz w każdym miejscu! Ronja, jak Ty tam upychasz 4 psiury?[/quote] do biedronki cztery psiuchy nie wejdą - nawet wagowo nie da rady:shake: (chyba, że Bartek pojedzie autobusem...) co do parkowania, to ja jestem niemota straszna, szczególnie koperta mi nie idzie. raz tak zaparkowałam, ze wyjechać nie umialam i z koleżanką i facetem zgarniętym z ulicy wypychaliśmy biedronkę na luzie bez gazu. teraz wybieram tylko takie miejsca, gdzie mogę zaparkować przodem:razz:
  17. no jeszcze palety u nas nie było:evil_lol: paleta zostanie pogryziona w drobny maczek, tak jak zostały pogryzione deseczki podlogowe, które luzem były przy ścianie. Ja podejrzewam,że Karmemek też działa w zmowie z dziewczynami. Wczoraj to już się na nich WKURZYŁAM, palnęłam każdego zjedzonym kołnierzem po pysku i dziś nic nie było zniszczone:multi: (pewnie też dlatego, że zaczęłam wszystko przestawiać na szafę wysoooko:roll:
  18. paróweczka jest cudna!!!!!!!!!!!!
  19. od rana w górę!!!!!!!!
  20. zdjęcia nie są wklejane w kolejności chronologicznej ;) - z Ryszardem jest właśnie ostatnie
×
×
  • Create New...