[quote name='Owieczka']J jestem za, nie można ich zostawić samym sobie z tak ciężkim przypadkiem :shake:. Jakos damy radę , może teraz adopcje wirtualne ruszą ...
Zrobmy jakies bazarki czy cuś , chyba wygrzebię coś w domu.... Komu przesłać zdjęcia rzeczy na bazarek ?[/quote]
mi,, a co z wysylaniem??
bo ja mało gabarytowe rzeczy mogę w domu trzymac, duze nie, bo jestem na wylocie:cool1: