zuzia ma się lepiej, wyniki krwi są lepsze. Łapy łamać nie bedzie trzeba.
Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!!
Tymczas Zuzi i spike + jedzenie za pażdziernik to 686zł
leczenie Zuzi (na razie, jeszcze dojdą wydatki) to 181zł
za chwilę zaczniemy mieć długi:(
[IMG]http://img222.imageshack.us/img222/7965/z1gi5.jpg[/IMG]
[IMG]http://img222.imageshack.us/img222/830/z2sk7.jpg[/IMG]
[IMG]http://img144.imageshack.us/img144/7223/z3dw0.jpg[/IMG]