-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
kurcze, jak ja nie lubię takich akcji. napisalas, że przejmujecie suczke, ze jest uzgodnione wszystko. a teraz się okazuje, że mamy jeden dzień, by znależć jej hotel - my mamy znaleźć, a właściwie to widzę, że spadło na mnie, bo to moja lecznica i mi zależy, by nie robić sobie tyłów. jak wyciągałam grzybka ze schronu i wzięłam go pod swoją opiekę (stowarzyszenia, ale ja byłam za tego psa odpoiedzialna i jestem do dzisiaj), to wszystko załatwiałam sama. sorry, gdybym w dniu przyjazdu wiedziała,że to się tak skończy, to bym od razu szukała jej miejsca nie patrząc na nikogo, a tak - jest problem i znowu zostaję z nim sama. mam obecnie swoje sprawy zagmatwane i nie dam rady fizycznie ciagnąć jeszcze Elzy
-
doddy - my mamy szukać hotelu czy Wy?konkretnie czy sunia przechodzi pod Waszą opiekę?
-
Grzybicy w naszym schronisku nie ma. Nie stać nas na kolejny płatny tymczas:shake: Bardzo bysmy chciały ją gdzieś zabrać, ale przy tylu psach, za których leczenie i tymczasy placimy nie damy rady:-( Czy ktoś może pomóc????
-
3-miesięczna Zuzia ze złamana łapką ma juz wspaniały domek !!!
ronja replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
na razie ma gips, to czasem kuleje, jednak w zabawie wcale jej to nie przeszkadza... -
3-miesięczna Zuzia ze złamana łapką ma juz wspaniały domek !!!
ronja replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
jeśli mała nie bedzie utykać, to nie ma co łapki łamać. zobaczymy. mam nadzieję, że będzie dobrze. zresztą kulawy pies to nie koniec świata - wcale tego nie wiadać!!!! Papi, strasznie Ci dziękuję, kochana jesteś jak zawsze!!!! -
Kromeczka za TM, odeszla w domu pełnym miłości
ronja replied to ronja's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kromeeeeeeeeeeeczka!!!!!! -
Ruda staruszka - ma najlepszy domek pod słońcem !!!
ronja replied to Witokret's topic in Już w nowym domu
sunieczka skacz -
[IMG]http://img153.imageshack.us/img153/8492/dscf3086tg0.jpg[/IMG] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/4358/dscf3090xr6.jpg[/IMG] [IMG]http://img503.imageshack.us/img503/4958/dscf3093hh0.jpg[/IMG] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2671/dscf3092qh4.jpg[/IMG]
-
i zdjęcia z lecznicy (przepraszam za jakość, ale pomieszcznie małe i co się oddalałam, by zrobić zdjecie, sunia do mnie przychodziła) w ogóle to fajna przyjacielska sunia. w lecznicy została wykapana, odmoczona. jutro mam mieć zeskrobinę robioną i usg umie chodzić na smyczy, tylko załawia się gdzie popadnie [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/4535/dscf3082hr4.jpg[/IMG] [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/6588/dscf3081id0.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/7342/dscf3080nk9.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/9261/dscf3097bg9.jpg[/IMG]
-
3-miesięczna Zuzia ze złamana łapką ma juz wspaniały domek !!!
ronja replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
zuzia zapadła mi w serce ogromnie, chociaż ja nie lubię szczeniaków. pewnie dlatego, ze kulawa:roll: jak wychodziłam od p. Beaty mały Spike ciągnął mnie za nogawkę a Zuzia na rekaw od kurtki :evil_lol: -
zdjęcia robi, tylko wysłać "nie ma czasu"
-
nie wiem na którym wątku pisać - chodzi o Spika p. Beacie ten chłopak z Pragi średnio się podobał i cała historia z psem jako prezentem urodzinowym dla jego dziewczyny na 5 grudnia jest dla mnie nie do przyjęcia. skoro jest tylu chętnych na szczenięta, to może poszukajmy mu normalnego domu, gdzie nie będzie traktowany jak wór kartofli - 2 miesiące tu, potem tam,a jak się znudzi to i gdzieś indziej... ja często ufam swojej intuicji i wierzę w intuicję p. Beaty również
-
3-miesięczna Zuzia ze złamana łapką ma juz wspaniały domek !!!
ronja replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
i z Maszką [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/6184/dscf3078ic4.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/1205/dscf3075wf0.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/341/dscf3073ty2.jpg[/IMG] -
3-miesięczna Zuzia ze złamana łapką ma juz wspaniały domek !!!
ronja replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Zuzia jest sliczna... [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/8991/dscf3058kn8.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/4064/dscf3069we7.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/8442/dscf3072vy8.jpg[/IMG] -
byłam w lecznicy u astki Elzy. fajna sunia (fotki później). jest w strupach, skóra na grzbiecie wyglada źle, choć sierść jest całkiem przyzwoita. sunia jest chuda. dostaje teraz próbki, ale potrzebna karma. najlepiej jakaś dla alergików (może być Acana z łososiem). kto może pojechać do hurtowni i przywieżć worek karmy dla suni???????to ważne. ja nie mam jak. sunia jest przyjazna. nauczona chodzić na smyczy (smycz trzyma w zębach). za to wali siku i kupę na chodniku. została dziś wykapana i odmoczona. jutro cała reszta tak skrócie. czy sunia ma wątek?gdzie mam wlepić zdjęcia???
-
Beatka tak mi ciągle tylko obiecuje...
-
śliczny grubasek:loveu: [SIZE=1] ps. sernik był, a mnie nie było:([/SIZE]
-
[quote name='hop!']Dlaczego jesteś wredna?:evil_lol:[/quote] :roll: ;);););););)