Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. [quote name='ronja'][COLOR=Red]jest problem z elzą, bo nie ma gdzie jej umieścić. doddy oferuje płatności, ale my mamy zająć się wszystkim. bardzo mi przykro, ale ja pilotować Elzy nie dam rady. ona jutro musi opuścić lecznicę[/COLOR][/quote] jeszcze raz to samo
  2. jest problem z elzą, bo nie ma gdzie jej umieścić. doddy oferuje płatności, ale my mamy zająć się wszystkim. bardzo mi przykro, ale ja pilotować Elzy nie dam rady. ona jutro musi opuścić lecznicę
  3. kurcze, jak ja nie lubię takich akcji. napisalas, że przejmujecie suczke, ze jest uzgodnione wszystko. a teraz się okazuje, że mamy jeden dzień, by znależć jej hotel - my mamy znaleźć, a właściwie to widzę, że spadło na mnie, bo to moja lecznica i mi zależy, by nie robić sobie tyłów. jak wyciągałam grzybka ze schronu i wzięłam go pod swoją opiekę (stowarzyszenia, ale ja byłam za tego psa odpoiedzialna i jestem do dzisiaj), to wszystko załatwiałam sama. sorry, gdybym w dniu przyjazdu wiedziała,że to się tak skończy, to bym od razu szukała jej miejsca nie patrząc na nikogo, a tak - jest problem i znowu zostaję z nim sama. mam obecnie swoje sprawy zagmatwane i nie dam rady fizycznie ciagnąć jeszcze Elzy
  4. doddy - my mamy szukać hotelu czy Wy?konkretnie czy sunia przechodzi pod Waszą opiekę?
  5. Grzybicy w naszym schronisku nie ma. Nie stać nas na kolejny płatny tymczas:shake: Bardzo bysmy chciały ją gdzieś zabrać, ale przy tylu psach, za których leczenie i tymczasy placimy nie damy rady:-( Czy ktoś może pomóc????
  6. na razie ma gips, to czasem kuleje, jednak w zabawie wcale jej to nie przeszkadza...
  7. jeśli mała nie bedzie utykać, to nie ma co łapki łamać. zobaczymy. mam nadzieję, że będzie dobrze. zresztą kulawy pies to nie koniec świata - wcale tego nie wiadać!!!! Papi, strasznie Ci dziękuję, kochana jesteś jak zawsze!!!!
  8. to ja chcę konkrety - czy ktoś kupi karmę w hurtowni czy ja mam wieczorem jechać ze sklepową?szczerze mówiąc jutro wcale mi nie pasuje, bo mam oglądaczy mieszkania wieczorem i muszę poupychać wszystko i zamaskować, ze mam psy i nie bedę miała głowy do latania do sklepach
  9. [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/8492/dscf3086tg0.jpg[/IMG] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/4358/dscf3090xr6.jpg[/IMG] [IMG]http://img503.imageshack.us/img503/4958/dscf3093hh0.jpg[/IMG] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2671/dscf3092qh4.jpg[/IMG]
  10. i zdjęcia z lecznicy (przepraszam za jakość, ale pomieszcznie małe i co się oddalałam, by zrobić zdjecie, sunia do mnie przychodziła) w ogóle to fajna przyjacielska sunia. w lecznicy została wykapana, odmoczona. jutro mam mieć zeskrobinę robioną i usg umie chodzić na smyczy, tylko załawia się gdzie popadnie [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/4535/dscf3082hr4.jpg[/IMG] [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/6588/dscf3081id0.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/7342/dscf3080nk9.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/9261/dscf3097bg9.jpg[/IMG]
  11. zuzia zapadła mi w serce ogromnie, chociaż ja nie lubię szczeniaków. pewnie dlatego, ze kulawa:roll: jak wychodziłam od p. Beaty mały Spike ciągnął mnie za nogawkę a Zuzia na rekaw od kurtki :evil_lol:
  12. zdjęcia robi, tylko wysłać "nie ma czasu"
  13. nie wiem na którym wątku pisać - chodzi o Spika p. Beacie ten chłopak z Pragi średnio się podobał i cała historia z psem jako prezentem urodzinowym dla jego dziewczyny na 5 grudnia jest dla mnie nie do przyjęcia. skoro jest tylu chętnych na szczenięta, to może poszukajmy mu normalnego domu, gdzie nie będzie traktowany jak wór kartofli - 2 miesiące tu, potem tam,a jak się znudzi to i gdzieś indziej... ja często ufam swojej intuicji i wierzę w intuicję p. Beaty również
  14. to załóz, ja dołożę dzisiejsze mogę kupić jej worek 3 kg w sklepie, bo do hurtowni nie mam jak pojechać. i jak to jest z przejęciem jej przez ASTy?w lecznicy my mamy zniżkę jako Niczyje.
  15. i z Maszką [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/6184/dscf3078ic4.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/1205/dscf3075wf0.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/341/dscf3073ty2.jpg[/IMG]
  16. Zuzia jest sliczna... [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/8991/dscf3058kn8.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/4064/dscf3069we7.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/8442/dscf3072vy8.jpg[/IMG]
  17. mogę założyć, tylko ja niewiele o niej wiem - skąd się wzięła
  18. byłam w lecznicy u astki Elzy. fajna sunia (fotki później). jest w strupach, skóra na grzbiecie wyglada źle, choć sierść jest całkiem przyzwoita. sunia jest chuda. dostaje teraz próbki, ale potrzebna karma. najlepiej jakaś dla alergików (może być Acana z łososiem). kto może pojechać do hurtowni i przywieżć worek karmy dla suni???????to ważne. ja nie mam jak. sunia jest przyjazna. nauczona chodzić na smyczy (smycz trzyma w zębach). za to wali siku i kupę na chodniku. została dziś wykapana i odmoczona. jutro cała reszta tak skrócie. czy sunia ma wątek?gdzie mam wlepić zdjęcia???
  19. Beatka tak mi ciągle tylko obiecuje...
  20. śliczny grubasek:loveu: [SIZE=1] ps. sernik był, a mnie nie było:([/SIZE]
  21. [quote name='hop!']Dlaczego jesteś wredna?:evil_lol:[/quote] :roll: ;);););););)
×
×
  • Create New...