-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
jestem wredna, dzięki
-
Wczoraj zostawiłam klatkę w pokoju idąc do pracy. Miałam stracha,ale po powrocie zastałam stan sprzed wyjścia. Za to wieczorem Melek się rozbestwił i walił łapą w klatkę. Piszczy niestety nadał, może trochę mniej w nocy... CiuCiuszka ma się dobrze, nie poznaję jej - straszna przylepka się zrobiła. Spała wczoraj polową siebie na mnie, potem jak już nie moglam, to poszła spać mi nad glowę (tak jak robi Drucik). Teraz też leży koło mnie:crazyeye: Ktoś mi podmienił Łapciuszkę
-
3-miesięczna Zuzia ze złamana łapką ma juz wspaniały domek !!!
ronja replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
bazarek 3 [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7968726#post7968726[/url] -
3-miesięczna Zuzia ze złamana łapką ma juz wspaniały domek !!!
ronja replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
bazarek 2 [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7967406#post7967406[/url] -
3-miesięczna Zuzia ze złamana łapką ma juz wspaniały domek !!!
ronja replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7966751#post7966751[/url] bazarek -
tak, możesz. to niczyja sprawa co zrobisz z pieniędzmi po aukcji
-
potrzebuje, pewnie. za miesiąc czekają go badania wątrobowe. jednak aukcja cegielkowa raczej nie wchodzi w grę. Grzyb jest wystawiany z konta stowarzyszenia i aukcja cegiełkowa osoby prywatnej może dla kogoś wyglądać średnio uczciwie. aukcje cegiełkowe są niezgodne z regulaminem allegro, a my jako stowarzyszenie nie możemy pozwolić sobie na zawieszenie konta i brak wiarygodności...
-
3-miesięczna Zuzia ze złamana łapką ma juz wspaniały domek !!!
ronja replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
rozmawiałam dziś z p. Beatą - badania moczu zuzi są kiepskie. podejrzenie uszkodzenia wątroby:( czekamy jeszcze na wyniki krwi biedna sunia tyle się nacierpi i wychodzą z niej straaaaaaaaszne robale -
Kromeczka za TM, odeszla w domu pełnym miłości
ronja replied to ronja's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Iguśka, dziękuję Ci ogromnie!!!!!!!!!!! -
bardzo, bardzo dziękuję - LittleMy i Fonka
-
hop! nie wiem jak jest tam na co dzień. p. Jadwiga ma swoje psy, ma hotelowe psy. o Grzybka dba na pewno, a czy z nim pracuje - nie wiem, pewnie nie ma tyle czasu. prosiłam, by go trochę poszkoliła. najlepiej jakby Grzyb znalazł dom swój wlasny...
-
Malutka Pepsi - Juz w domku w Szczecinie ;))))
ronja replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
a fotki będą???? -
no lubię:razz: głównie kulawce i ślepaczki i staruszki Grzybek nie wpisuje się w moje towarzystwo:eviltong: chcociaż Karmelek też mial na początku schizę - drapał się obsesyjnie... Autystycznego psa jeszcze nie przerabialam:roll:
-
tak, pewnie u mnie:roll:
-
Grzybek poruszył jedną panią - chce dokładać aż 300zł miesięcznie do jego utrzymania... szkoda tylko, ze domku nie widać:( a foteczki obiecane kiedy będą???????????????????
-
Szaman odszedł za TM. Tak krótko cieszył się nowym domem. :-(
ronja replied to lika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a foteczki kiedy będą??? -
dzwoniła p. Beata - z Zuzią są kłopoty. na Gagarina xle założyli gips. dziś gips się zsunął, p. Beata pojechała na Białobrzeską. na rtg wyszło, że łapa źle się zrosła. sunia ma marne wyniki, więc na dzień dzisiejszy ii tak nie może być poddana narkozie. musimy ją skonsultować, czy łamać łapę, czy zostawiamy krzywą kulawą sunię:( na Gagarina "nie zauważyli", że załamanie było z przemieszczeniem...
-
Lunka jest śliczna a będą fotki ze szkolenia Myszy??
-
Ruda staruszka - ma najlepszy domek pod słońcem !!!
ronja replied to Witokret's topic in Już w nowym domu
śliczna Rudzia, dzięki Witokretki