Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. pewnie, ze mozesz dzieki
  2. fajowe kitki ma Nika:loveu:
  3. najważniejsze, że obie strony zadowolone:bye:
  4. a mówiła mi ostatnio, ze masz fajną mamę;)
  5. gratulacje!!! i odzywaj się czasem:)
  6. no, p. Beata jest aż za bardzo związana ze szczeniakami:roll: myślałam,ze tylko mnie gnębi Beam, dziekuję Ci za przetrzymanie spike. Zuzia już w nowym cudnym domku!!!
  7. jaka szczuplutka:) pieknie wyglada w tych jesiennych liściach ps. a jak zdrówko Heksy?
  8. ja tylko przekazuję co mówi p. beata, bo jak ma jakieś ale zwykle ja tego wysłu****ę. jak trzeba kupić puszki czy załatwić inne rzeczy, też ja idę na pierwszy ogień. p. beata bardzo emocjonalnie traktuje swoje tymczasówki i jest przyzwyczajona do tego, że sprawdzenie domku, to nie tylko rozmowa przez telefon, ale fizyczne pojechanie, obejrzenie warunków, rozmowa na żywo
  9. nie wiem czy ktoś tu jeszcze zaglada, ale to fotki Muni i jej synka - spotkanie:) [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/6086/clipboard01rs6.png[/IMG] Munio jak omalutki był sliczny, potem zbrzydł paskudnie, a teraz, muszę przyznac, ze jest sliczny!!! [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/7002/clipboard02pz7.png[/IMG]
  10. p. Beata do mnie zadzwoniła, zeby Spike koniecznie do niej wrócił, że do musi być sprawdzony, bo inaczej więcej szczeniaków nie weźmie...
  11. bazarek jeszcze taki [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8719106#post8719106[/url]
  12. bazarek jeszcze jeden http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8719106#post8719106
  13. karme ma - miesiąc temu wiozła mu Aga i Krzyś, a miał jeszcze poprzednią nie skończoną. jak zamawiam karmę dla Grzybka, pamietam i o Szamanie. co do obrózki preventic, to nie wiem
  14. [quote name='Wilejkaros']A może to któryś z tych? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=76154&page=7[/URL] szukam wątków po datach, więc przepraszam, jeśli to jednak nie te[/quote] z tego miotu są właśnie Dusia i Dasza, ta wyrosnięta to Fruzia chyba i ma dom na Ursynowie ps. Czy ktoś wie ile wyniosło leczenie zuzi na Gagarina i na białobrzeskiej? nowa pani zuzi chce opłacić to leczenie, nie wiem jaki koszt podac
  15. Dusia i Dasza - mam kontakt z domkami, a wiem od aury, że ten pan chętny na adopcję jest z Sochaczewa - może po tym ktoś skojarzy?
  16. Zima już przyszła, a Babcia Kromka gdzieś w budzie chowa się przed zimnem:(
  17. miś i pozostała poduszka pójdą jednak na konto Grzybka - bo przyszła pani Zuzi czuje się źle z tym, ze ja zbieram na leczenie "prawie" jej psa - chce sfinansować sama leczenie Zuzi!!!!
  18. dziewczyny, co z sobota? czy piatkiem? do p. Beaty nikt nie dzwonił w sprawie odbioru spike na piątek/sobota... ja dzis byłam u p. beaty, zawiozłam puszki. Spike jest wielki i gruby
  19. no własnie:) poduszka się spodobała - już drugą kupuje ta sama osoba a miś wraca na aukcję - pan chciał tylko pomóc, wpłaci pieniądze i prosił o ponowne wystawienie Misia!!!!
  20. dzieki fonak i dzieki jestem wredna Dominika napiszę do ciebie maila w sprawie misia
  21. bazarek inny http://www.dogomania.pl/forum/showth...66#post8654966
  22. bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8654966#post8654966[/url]
×
×
  • Create New...