Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. pani jest jak najbardziej za, ale mąż chyba nie do końca przekonany... i tak nikt inny nie interesuje się Zuzią, więc chyba musimy poczekać..
  2. pani z Torunia, namawia męża i czeka,aż zuzi zdejmą gips. napisałam jej przed chwilą, że zależy mi, by zuzia poszła jak najszybciej do nowego domu
  3. nawet tak nie myśl!!!!!!!!!! ja tak nie myslę, ale myslą tak niestety inni
  4. dziś zadzwonię do Torunia, bo pani nie odpisuje na maile
  5. noce coraz chłodniejsze, a Kromeczka wciśnięta w kąt budy marzy sobie o zapachu gotowanego kurczaka, o dotyku rąk swego własnego pana i tylko wzdycha przez sen, bo wie,że takiej staruszki nikt nie pokocha...
  6. napisz mi tylko co i jak - ja lubię odpisywać na maile:)
  7. szukałam komara po kątach - nie ma nigdzie. chyba, że go zeżała Łapciuga, bo ona wszystko zjada, nawet torf...
  8. wetka obstawiała komara, ale nie znalazłam nigdzie. mam pajęczynę na parapecie - ale nie wiem kto tam mieszka, bo ja się strasznie boję pająków
  9. Justyna, mogę ci pomóc w odpisywaniu na maile i też poproszę ze 2 naklejki
  10. Bródzieńkę wczoraj ugryzł pająk w oko:( spuchła jak sliwka, dostała leki i dziś już widać brązowe oczko naszej Bródzieńki
  11. to trzeba im powiedziec, że jest inny domek zainteresowany, że mogą się zastanawiać do jutra...
  12. nie wiem, chyba nic szczególnego. miała gips zamieniony na opaskę półgipsową, ale widać nie zdała egzaminu
  13. Zuzia ma znowu gips załozony, zaczęła dziś bardzo kuleć:(
  14. [url]http://fotoplik.pl/682kkld.jpg[/url] super fotka:)
  15. bazarek 3 [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8376026#post8376026[/url]
  16. bazarek 2 [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8375441#post8375441[/url] (polecam wyjątkowy przyrząd na grzanki)
  17. nr konta na które mozne wpłacać na Grzybka to: [SIZE=3][FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=Times New Roman]z dopiskiem Grzyb[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]Stowarzyszenie na rzecz Bezpańskich Zwierząt "NICZYJE"[/B][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]ul. Sielska 1[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]07-300 Ostrów Mazowiecka[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][B]Numer konta: PKO BP 24 1020 1013 0000 0902 0150 0974 [/B][COLOR=Black]jestem wredna, jeśli wyslesz mi zdjęcia i opis mgę wystawić to na allegro z konta stowarzyszenia [/COLOR] [/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE]
  18. ja się zajmuję - ale jak na razie są 2 chętne domki, więc daj namiar na inną suczkę
  19. bazarek nr 3 http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8344566#post8344566
  20. bazarek nr 3 [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8344566#post8344566[/URL]
×
×
  • Create New...