Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. raczej nie, bo na budowie będę, mamy kupę roboty przed zimą
  2. super, dzieki !!! A domówisz się z p. Beatą?
  3. dziewczyny proszę o pomoc!! w sobotę p. Beata wiezie Zuzię do Torunia, spike nie może zostać sam na cały dzień. Potrzebna opieka od rana do wieczora w sobote ja nie mogę , nie ma mnie w domu całymi dniami, jestem na wsi, poza tym nie mogę do domu już nic futrzanego przyprowadzać jeśli nie będzie opieki dla Spike , Zuzia nie pojedzie
  4. Wielka prośba o pomoc!! P.Beata w sobotę wiezie Zuzię do torunia, spike zostanie sam na cały dzień. Czy znajdzie się ktoś, kto go przytuli na jeden dzień???On sam nie może zostać na tak długo. Potrzebny tymczas od rana do wieczora Bardzo proszę o pomoc
  5. dał się przekonać!! jeszcze w tym tyg Zuzia jedzie z p. Beatą do torunia!!!!
  6. bardzo dobry z niego chłopak...
  7. Nerisku, specjalnie dla Ciebie sesja zdjęciowa mojej Ciuciu 21 listopada mija rok, jak Ciuciuga jest z nami. Dziś zabralismy ją na wieś, była bardzo grzeczna, uciekła może kilka razy, ale zawołana natychmiast wracała. Zapoznała się z psią sąsiadką Etną, nawet latała potem do niej na posesję i węszyła w garażu. a to nasza CiuCiugowa vel Ciocia
  8. zaraz zmienię:)
  9. bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8556726#post8556726"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...26#post8556726[/URL]
  10. bazarek http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8556726#post8556726
  11. jestem wredna, miś wystawiony dla połamanej Zuzi, jak Ci pisałam, bo to pilniejsze. Za Grzybka płacimy do 20 każdego miesiąca, więc jeszcze wystawię na niego bazarki [SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][B][SIZE=2][COLOR=#000000][FONT=Verdana,Arial,Helvetica,sans-serif]Zapraszamy do udziału w aukcjach charytatywnych na rzecz połamanej Zuzi[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][CENTER][SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][B][SIZE=2][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][B][SIZE=2][/SIZE][URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=264656927"]miś[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/SIZE] [URL="http://www.allegro.pl/item264652653_poducha_z_psimi_lapkami_wspomoz_leczenie_zuzi.html"][SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][B]poduszka 1[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/URL] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][B][URL="http://www.allegro.pl/item264654259_poducha_z_psimi_lapkami_2_wspomoz_leczenie_zuzi.html"]poduszka 2[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/CENTER]
  12. [SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][B][SIZE=2][COLOR=#000000][FONT=Verdana,Arial,Helvetica,sans-serif]Zapraszamy do udziału w aukcjach charytatywnych na rzecz połamanej Zuzi[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][CENTER][SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][B][SIZE=2][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][B][SIZE=2][/SIZE][URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=264656927"]miś[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/SIZE] [URL="http://www.allegro.pl/item264652653_poducha_z_psimi_lapkami_wspomoz_leczenie_zuzi.html"][SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][B]poduszka 1[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/URL] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][B][URL="http://www.allegro.pl/item264654259_poducha_z_psimi_lapkami_2_wspomoz_leczenie_zuzi.html"]poduszka 2[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/CENTER]
  13. Finek hoooooooop
  14. W lecznicy na białobrzeskiej zalegamy 531zł. Fakturę z dnia 31.10 podobno ktoś odebrał - kto?
  15. jasne, jutro zrobię, bo dzis nie zdążyłam dzwonił dziś pan chętny na Grzybka, bardzo sensowny pan, niestety mieszkanie w bloku, nie odważyłabym się wyadoptować Grzybka do mieszkania (nie jest nauczony czystości i niszczy) - powiedziałam o wszystkim i pan sam przyznał, ze Grzybka nie weźmie. Starałam się namówić na innego psa, pan ma odzwonić (dzwonił z zastrzeżonego nr). Strasznie mi szkoda i może źle,że tak otwarcie mówię o wszystkim. Z drugiej strony, nieudana adopcja tylko by pogłebiła jego frustarcję...
  16. nie wiem tylko, czy mogą być dwie aukcje na allegro tego samego psa... za resztę ogłoszeń wielkie dzieki, choć wiem,że lika odświeża stale ogłoszenia Szamana
  17. w-lenko, dzięki za pomoc:) zuzia na razie jest w domku tymczasowym, płatnym co prawda. ale mam nadzieje, że za kilka dni /zuzia pojedzie do swojego domku własnie w Toruniu. może jak znajdzie się inna bida, przygarnęłabyś na tymczas? o tym, ze możesz być domkiem tymczasowym możesz wpisać sobie w podpis (tak jak ja mam Grzybka, Kromkę i rudzie) - przy każdym napisanym poście, wyswietli się
  18. Szyszko dziękujemy, ale Szaman ma allegro, wystawione z konta stowarzyszenia. Wszystkie psy, które mamy pod opieką mają allegro wystawione z naszego konta _NICZYJE_
  19. mefimej dom sprawdzała i dom jak najbardziej ok. pani miała i chore zwierzeta, więc pod tym względem nie bio się adopcji Zuzi zobaczymy
×
×
  • Create New...