-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
3-miesięczna Zuzia ze złamana łapką ma juz wspaniały domek !!!
ronja replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
raczej nie, bo na budowie będę, mamy kupę roboty przed zimą -
3-miesięczna Zuzia ze złamana łapką ma juz wspaniały domek !!!
ronja replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
super, dzieki !!! A domówisz się z p. Beatą? -
3-miesięczna Zuzia ze złamana łapką ma juz wspaniały domek !!!
ronja replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
dziewczyny proszę o pomoc!! w sobotę p. Beata wiezie Zuzię do Torunia, spike nie może zostać sam na cały dzień. Potrzebna opieka od rana do wieczora w sobote ja nie mogę , nie ma mnie w domu całymi dniami, jestem na wsi, poza tym nie mogę do domu już nic futrzanego przyprowadzać jeśli nie będzie opieki dla Spike , Zuzia nie pojedzie -
3-miesięczna Zuzia ze złamana łapką ma juz wspaniały domek !!!
ronja replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
dał się przekonać!! jeszcze w tym tyg Zuzia jedzie z p. Beatą do torunia!!!! -
bardzo dobry z niego chłopak...
-
Nerisku, specjalnie dla Ciebie sesja zdjęciowa mojej Ciuciu 21 listopada mija rok, jak Ciuciuga jest z nami. Dziś zabralismy ją na wieś, była bardzo grzeczna, uciekła może kilka razy, ale zawołana natychmiast wracała. Zapoznała się z psią sąsiadką Etną, nawet latała potem do niej na posesję i węszyła w garażu. a to nasza CiuCiugowa vel Ciocia
-
zaraz zmienię:)
-
bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8556726#post8556726"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...26#post8556726[/URL]
-
Szaman odszedł za TM. Tak krótko cieszył się nowym domem. :-(
ronja replied to lika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
bazarek http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8556726#post8556726 -
matkę adoptowano, cudny szorściak Spike już ma dom!
ronja replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
już płacę:cool3: -
matkę adoptowano, cudny szorściak Spike już ma dom!
ronja replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
dzieki gdgt:Rose: -
jestem wredna, miś wystawiony dla połamanej Zuzi, jak Ci pisałam, bo to pilniejsze. Za Grzybka płacimy do 20 każdego miesiąca, więc jeszcze wystawię na niego bazarki [SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][B][SIZE=2][COLOR=#000000][FONT=Verdana,Arial,Helvetica,sans-serif]Zapraszamy do udziału w aukcjach charytatywnych na rzecz połamanej Zuzi[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][CENTER][SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][B][SIZE=2][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][B][SIZE=2][/SIZE][URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=264656927"]miś[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/SIZE] [URL="http://www.allegro.pl/item264652653_poducha_z_psimi_lapkami_wspomoz_leczenie_zuzi.html"][SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][B]poduszka 1[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/URL] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][B][URL="http://www.allegro.pl/item264654259_poducha_z_psimi_lapkami_2_wspomoz_leczenie_zuzi.html"]poduszka 2[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/CENTER]
-
3-miesięczna Zuzia ze złamana łapką ma juz wspaniały domek !!!
ronja replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][B][SIZE=2][COLOR=#000000][FONT=Verdana,Arial,Helvetica,sans-serif]Zapraszamy do udziału w aukcjach charytatywnych na rzecz połamanej Zuzi[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][CENTER][SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][B][SIZE=2][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][B][SIZE=2][/SIZE][URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=264656927"]miś[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/SIZE] [URL="http://www.allegro.pl/item264652653_poducha_z_psimi_lapkami_wspomoz_leczenie_zuzi.html"][SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][B]poduszka 1[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/URL] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][B][URL="http://www.allegro.pl/item264654259_poducha_z_psimi_lapkami_2_wspomoz_leczenie_zuzi.html"]poduszka 2[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/CENTER] -
Finek hoooooooop
-
jasne, jutro zrobię, bo dzis nie zdążyłam dzwonił dziś pan chętny na Grzybka, bardzo sensowny pan, niestety mieszkanie w bloku, nie odważyłabym się wyadoptować Grzybka do mieszkania (nie jest nauczony czystości i niszczy) - powiedziałam o wszystkim i pan sam przyznał, ze Grzybka nie weźmie. Starałam się namówić na innego psa, pan ma odzwonić (dzwonił z zastrzeżonego nr). Strasznie mi szkoda i może źle,że tak otwarcie mówię o wszystkim. Z drugiej strony, nieudana adopcja tylko by pogłebiła jego frustarcję...
-
Szaman odszedł za TM. Tak krótko cieszył się nowym domem. :-(
ronja replied to lika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nie wiem tylko, czy mogą być dwie aukcje na allegro tego samego psa... za resztę ogłoszeń wielkie dzieki, choć wiem,że lika odświeża stale ogłoszenia Szamana -
3-miesięczna Zuzia ze złamana łapką ma juz wspaniały domek !!!
ronja replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
w-lenko, dzięki za pomoc:) zuzia na razie jest w domku tymczasowym, płatnym co prawda. ale mam nadzieje, że za kilka dni /zuzia pojedzie do swojego domku własnie w Toruniu. może jak znajdzie się inna bida, przygarnęłabyś na tymczas? o tym, ze możesz być domkiem tymczasowym możesz wpisać sobie w podpis (tak jak ja mam Grzybka, Kromkę i rudzie) - przy każdym napisanym poście, wyswietli się -
Szaman odszedł za TM. Tak krótko cieszył się nowym domem. :-(
ronja replied to lika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Szyszko dziękujemy, ale Szaman ma allegro, wystawione z konta stowarzyszenia. Wszystkie psy, które mamy pod opieką mają allegro wystawione z naszego konta _NICZYJE_ -
3-miesięczna Zuzia ze złamana łapką ma juz wspaniały domek !!!
ronja replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
mefimej dom sprawdzała i dom jak najbardziej ok. pani miała i chore zwierzeta, więc pod tym względem nie bio się adopcji Zuzi zobaczymy