Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. dziękuję p. Danucie z Bemowa za karmę Royal Hepatic - przeznaczę ją dla zachudzonej Alaski
  2. [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1978733_wyzel_niemiecki_szorstkowlosy_ulozony.html]Wyżeł niemiecki szorstkowłosy - ułozony przyjaciel[/url]
  3. [quote name='agata51']ronja, dlaczego nie przypominasz? Jak ten czas szybko leci! Już wysyłam kod.[/quote] dziękuję głupio mi bylo przypominać:oops: jestem ogromnie wdzięczna Tobie i Tanitce za tak wielką pomoc
  4. [quote name='xmartix']odnowiłam allegro[/quote] dziękujemy bardzo:loveu:
  5. smieszny pluszak w tej bluzeczce:loveu:
  6. [quote name='idusiek']no ba ,ronja to behawiorystka psia pełną gębą:evil_lol: Rozmawiałam dzisiaj znowu z tą panią, kurdę, fajna jest, ale chyba za wcześnie szuka, bo nie moze sie cały czas otrząsnąć po swoich psiakach.:oops:[/quote] a może by do nas przyjechała?:razz: one są naprawdę sliczne i obie robią wrażenie - nawet moja teściowa dziś się nimi zachwycała;)
  7. Dziś Babolka nr 4 pięknie chodziła na smyczy:loveu: pierwszy raz nie wyrywała się i pierwszy raz zrobiła siusiu na smyczy:multi: chodzi za mną oczywiście gdy mam przysmak w kieszeni i gdy cały czas ją chwalę. Babolka nr 3 vel Parówka jest trochę bardziej oporna - a początkowo wydawało się, że to z nią będą mniejsze kłopoty. będziemy dużo ćwiczyć - ćwiczenie czyni mistrza:diabloti: obie jak nas widzą ze smyczami zwiewają do budy
  8. Max bedzie w pt w Wyborczej, Ida z Twoim telefonem
  9. ogłoszenie wysłane domku znajdź się:talker:
  10. [quote name='idusiek']ta? a pokazesz?:)[/quote] [B]Rubryka Zwierzaki - Zginął Ci pies? Chcesz oddać kotka?[/B] [B] Za 2 zł (2,44 z VAT), można też nadać ogłoszenie o zwierzętach zaginionych, znalezionych lub do oddania. [/B] W każdy piątek w stołecznym dodatku Gazety Wyborczej ukazuje się rubryka Zwierzaki. Publikujemy w niej ogłoszenia w podrubrykach: Sprzedam/ kupię, lecznice weterynaryjne, usługi, inne, człowiek czeka na psa, pies czeka na człowieka, człowiek czeka na kota, kot czeka na człowieka, kto przygarnie. Zginął Ci pies? Chcesz oddać kotka? Ogłoszenie do rubryki Zwierzaki możesz zamówić wysyłając SMS pod nr 72007 Wpisz kod rubryki*, w której chcesz zamieścić ogłoszenie, zrób spację, wpisz treść ogłoszenie. Koszt sms-a (do 140 znaków w tym spacje i kod) 2 zł (2,44 z VAT). Kody poszczególnych rubryk: Człowiek czeka na psa - kod WFC Pies czeka na człowieka - kod WFP Człowiek czeka na kota - kod WFK Kot czeka na człowieka - kod WFN Kto przygarnie - kod WFO
  11. [quote name='idusiek']oj bidula.....pewnie dlatego, ze w lesie były :(:(:(:(:( Szkoda mi ich strasznie. Wczoraj dzwoniła do mnie sensowna kobieta w sprawie adopcji psa, bo własnie straciła swoje 2, prawie jeden po drugim:shake:Płakała mi do telefonu przez pół godziny i wydawala sie bardzo spoko babką, wysłałam jej zdjęcia suniek, ale na razie cisza.....:roll: ronja przy okazji 2 ważne pytania mam: czy one nadal niszczą? Dogadują się z innymi psami? Probowałas zabierac je do domu?;)[/quote] do domu nie zabierałam, bo nie lubią się z Pysią, Morek też zachwycony by nie był nowymi lokatorkami. suczki mają od kilku dni ten sam kocyk, lekko pogryziony tylko, zabawek raczej nie niszczą, tzn swoich nie niszczą:diabloti:, kradną innym psom i te niszczą. dogadują się z innymi psami - poza Pysią i Morkiem pewnie. Uwielbiają zabawy z dużo większym tymczasem, ignorują Rudzię, Ciuciugową i kotkę. Codziennie chodzą na smyczy, na przysmaki całkiem ładnie, choć smycz to nie jest to co lubią najbardziej
  12. [quote name='idusiek']komu 7 łapek?[/quote] wczoraj Babolka nr 4 wystraszyła się latarki:-( na widok Bartka z latarką uciekła jak szalona, mimo iż nioslam im własnie przysmaki. długo jej szukaliśmy, w końcu odnalazla się w jamie wykopanej przez naszą Łapkę pod drewnianymi balami. na szczęscie na przysmak dała się z jamy wyciągnąć i bezpiecznie na rękach zanieść do kojca.
  13. akucha aż mamy mokre oczy z radości:multi: wielkie dzięki rozesmiany Łatulek to najlepsze co może być.
  14. [quote name='tanitka']ogłoszenia w GW wychodza tylko w piątki, ale trzeba wysłać je do środy do godz. 12.00.[/quote] znalazlam instrukcję w necie, jutro puszczę ogłoszenie
  15. [quote name='tanitka']w każdym razie, ronja puszczaj na ten tydzień tez ogłosznei do GW:p[/quote] Pani nie odebrała, więcej dzwonić nie bedę. Tanitko, kiedy wychodzi to ogłoszenie w wyborczej? tylko w piątki? tamto ogloszenie wystawila mi Ziutka, nie umiem wystawić sama. jak mi ktoś napisze jak to się robi bede ponawiać. dzwonił też sensowny Pan, powiedział,że w tygodniu przyjedzie obejrzeć Wyżelka, jak na razie nie umówił się konkretnie, więc się nie nastawiam. w każdym razie, fajnie, ze były dwie osoby normalne, jakoś nabrałam wiary, ze Wyżełek dom w końcu znajdzie
  16. [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=716200904"]Allegro Jurysia[/URL]
  17. [quote name='idusiek']ciotki mnie utłuką:oops:, zrobiłam 3 allegro...tadam ! : [URL="http://www.allegro.pl/item715773756_parowka_mikro_suczka_bez_lapki_szuka_domku.html"]Parówka - mikro suczka bez łapki, szuka domku (715773756) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] [URL="http://www.allegro.pl/item715764109_babolka_mikro_suczka_szuka_domku.html"]Babolka - mikro suczka szuka domku (715764109) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] [URL="http://www.allegro.pl/item715755803_mama_i_corka_suczki_szukaja_bezpiecznego_kata.html"]Mama i córka - suczki,szukają bezpiecznego kąta (715755803) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/quote] allegro super, tylko Paróweczka i Babolka to takie imiona trochę nie teges:roll: ale może te niekonwencjonalne nazwy kogoś zachęcą do zajrzenia i zakochania się w słodkich Babolkach
  18. to zdrówka dla Pudla, a na poniedzialek może jakoś kaftanik mu założyć?
  19. [quote name='malagos']Był 1 telefon z Wyborczej - mamy być w kontakcie (te 100 km od Warszawy :shake: - tak by obie strony sie spotkały, poznały, obejrzały...)[/quote] trzymam kciuki:thumbs:
  20. [quote name='stonka1125']ech...poryczałam się.....biega za bartkiem,tak po prostu i tylko sobie posapuje,moje jurysiątko,ronja ,ja wiem ,że ty wiesz ze to musi być wyjątkowy domek,nie jakis tam "dobry",to musi być domek najlepszy i bartek musi się tam przeprowadzić,no sorry ronja,ale innego wyjścia nie widzę:lol:[/quote] być może przeprowadzimy się tam oboje:evil_lol: z całą moją psio-kocio-świnkową czeredą - domek rzeczywiście musi być wyjątkowy:evil_lol: Stonka, pomyślałam że może zrobić Juryśkowi nowe allegro właśnie z tym filmikiem? mniej więcej sobie wymysliłam jakby to miało wyglądać. zrobię mu dziś wieczorem.
  21. [quote name='idusiek']no szczekanie to wada, jak sie na upierdliwych sąsiadów:evil_lol:[/quote] dziś od 2.20 szczekały wszystkie psy na zmiany - sygnal dawały Cyferki-Babolki, potem zaczynał Wyżeł z suką naszych sąsiadów:diabloti::mad: jak one cichły, szczekal pies sąsiadów i jakieś psy z daleka. zasnęlam jak już jasno się robiło:mad:
  22. są słodkie, kochane, wracają grzecznie do kojca, Czwóreczka już tak strasznie nie nienawidzi smyczy, a Trójeczka ładnie siada na przysmak. kocyk od kilku dni mają ten sam - ledwo co nadgryziony:evil_lol: fajne babolki są:loveu: gdyby tylko trochę ciszej szczekały byłyby idealne:diabloti:
  23. [quote name='iwlajn']Fantastyczny!!!! Jak biegnie idealnie za człowiekiem!!! Ronja, on tak za głosem biegnie???[/quote] no własnie fenomenem jest to, że nie trzeba go wołać:crazyeye: Bartek po prostu biega, a Juryś za nim idealnie po trasie jakby widział
  24. [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/9708/j39.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/9765/j40n.jpg[/IMG]
  25. Juryś pozdrawia [url=http://www.youtube.com/watch?v=SsPQ5H46xm8]YouTube - DSCF9194[/url]
×
×
  • Create New...