Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. zapraszam na nowy bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/kosmetyki-bizu-na-dlug-polamanego-milka-do-18-09-a-146278/#post12953010[/url]
  2. no i z Wyborczej nikt nie zadzwonił:shake:
  3. [quote name='ronja']ogłoszenie do Wyborczej poszło[/quote] i znowu nikt nie zadzwonił:placz: ani jednego telefonu:placz: co ja mam zrobić? jak on przeżyje zimę w kojcu?
  4. z Krecikiem wszystko dobrze. szew nie plami. tylko kołnierz trochę za długi jest i chodząc zahacza:evil_lol:. w domu zrobiła 3 kupy:crazyeye:. a siusiu ładnie na spacerku. Krecik jest cudny. Jak ją odbierałam z lecznicy, jeszcze była ledwo ciepła, ale ogonkiem machała na każde moje słowo. w samochodzie zeskoczyla mi na podłogę (sturlała się), na szczęscie podłogę też wymościłam kocem. jechała wtulona w moją łydkę. wsobotę jedziemy na antybiotyk i za 10 dni zdjęcie szwów i Krecik może iść do domu:) Przytylo jej się:roll: ważyła tydzień temu 7,55kg, a dziś 7,80kg
  5. [quote name='Lucy']Widzę, że Miłek zdrowieje i ma się coraz lepiej. Już niedługo będzie biegał na czterech łapach. Na fotkach jest strasznie fotogeniczny. Od samego patrzenia można się zakochać :lol:. Pozdrowienia od Snuziego :loveu:.[/quote] dziękujemy za pozdrowienia, też wysyłamy uściski. na razie biega na dwóch łapkach (dosyć sprawnie mu to nawet wychodzi), czasami opiera się na tylnej, ale przednia jest ciągle sztywna i uniesiona.
  6. [quote name='Zuzanna.psiaki']Marta on idealnie pasuje do Twojego stada. Śliczny jest. Może go sobie zostawisz?[/quote] jasne, ze pasuje (szczególnie wpasował się w moje serce:-(). ale musi znaleźć inny dom, bo ja nie dam rady.
  7. Trójka jest od miesiąca na diecie, je tylko ryż z mięsem i warzywami i garść suchego rano (porcja 1/2 Czwórki). ona ma taką budowę serdelka
  8. [quote name='Evelin']Jak już bedzie po wszystkim to koniecznie napisz..[/quote] odbieram ją o 14 wracając z pracy zadzwonię
  9. [quote name='gameta']Mają trochę diabła w oczach :evil_lol:[/quote] oj, mają:diabloti: są przy tym tak wdzięczne, że nie sposób się denerwować na nie...;)
  10. [quote name='tanitka']ale on piękny:loveu:, a oczka sa obydwa jednakowo cudne, czy się mylę?:razz:[/quote] oczko jakby się poprawiło, rzeczywiście wcale się nie wyróżnia. Wyżełek piękny, tylko smutny, bo ciągle bez domu...:-(
  11. [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/5952/j42.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/2058/j43.jpg[/IMG]
  12. Babolka nr 4 [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/7003/s55l.jpg[/IMG] [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/6681/s56.jpg[/IMG] [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/7420/s57q.jpg[/IMG]
  13. [quote name='gameta']Może zamiast ogłoszeń, należałoby trójkę z czwórką zostawiać po lecznicach - tak po dwa dni :diabloti: Żywa reklama to żywa reklama :roll:[/quote] rozniosłyby lecznicę... [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/7704/s53.jpg[/IMG] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/4978/s54j.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/9792/s58.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/4655/c75l.jpg[/IMG] [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/9230/c76.jpg[/IMG] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/7297/c77y.jpg[/IMG] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/2492/c78.jpg[/IMG] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/4186/c79s.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/6008/m23fr.jpg[/IMG] [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/7172/m22e.jpg[/IMG] [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/1479/m21b.jpg[/IMG]
  16. psychicznie Miłek doszedl do siebie ale fizycznie cały czas odciąża obie łapy. za tydzień idziemy na kontrolę [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/4662/m26w.jpg[/IMG] [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/1889/m25j.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/8439/m24.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/9043/k15.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/4334/k16x.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/5982/k17m.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/5568/k12l.jpg[/IMG] Krecik:loveu: [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/4209/k13t.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/222/k14j.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/8914/18842343.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/7814/k10y.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/7729/k11jr.jpg[/IMG]
  20. obiecane fotki [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/8500/91501866.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/2483/42376984.jpg[/IMG] Kretka śmiesznie czołga się po trawie, tylne nóżki ma wyprostowane [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/7010/29796493.jpg[/IMG]
  21. Łania - chodząca dobroć się przypomina
  22. podnoszę malutka sliczna
  23. tylko podrzucić mogę:roll:
  24. ogonek jej chodzi non stop:p śpi na swojej podusi, ma misia do przytulania. nauczyła już się jeść psie przysmaczki. ona jest cichutka, jakby jej nie było. zrobię jej allegro jutro
×
×
  • Create New...