-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
jutro jeszcze spróbuję, nie chcę być nachalna taka:roll: -
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
umieszczaj:p -
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img406.imageshack.us/img406/2624/s49.jpg[/IMG] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/8330/s52.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/1397/s51l.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/2985/s50g.jpg[/IMG] -
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Trójeczka Paróweczka [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/398/s46h.jpg[/IMG] słodka:loveu: [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/1373/s47l.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/9855/s48o.jpg[/IMG] -
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Czwóreczka cd [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/8751/s42e.jpg[/IMG] [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/9920/s43s.jpg[/IMG] [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/5594/s44u.jpg[/IMG] [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/6912/s45tws.jpg[/IMG] -
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Maja, dzięki:loveu: Słodka Czwóreczka zwana Babolką [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/4033/s39.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/9084/s40t.jpg[/IMG] [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/3497/s41w.jpg[/IMG] -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Pani chyba zrezygnowała, próbowałam ja do niej dzwonić, nie odbiera. :-( -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Dzis piątek, dobry dzień na telefon w sprawie adopcji psa :p[/quote] dzwoniła fajna pani, ale ma się jeszcze zastanowić. strasznie bym chciała by się zdecydowała -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='tanitka']ponowiłam wyróżnione allegro, oby tym razem zadziałało!:lol:[/quote] dziękuję:loveu: oby ktoś zadzwonił w końcu -
[quote name='malagos'] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/smierc-zabrala-7-kotow-borys-w-swoim-domu-u-malagos-108503/[/URL] a teraz [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/smierc-zabrala-7-kotow-borys-w-swoim-domu-u-malagos-108503/index88.html[/URL][/quote] Malagos czarodziejka:loveu: pozdrawiamy Kacperka:kociak:
-
Maleńka, czarna, sunia z ZAMOŚCIA - w domku w Warszawie! Hura!
ronja replied to malagos's topic in Już w nowym domu
malagos, zadzwonił ktoś z oferty? -
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
może zrób allegro na samą Czwórkę... -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='tanitka']malagos, czasem tak "piszą", a ogłoszenie się ukazuje.:roll: a moze wyżełka tez ogłosimy w GW ? postaram się dziś wysłac zgłoszenie[/quote] Tanitko, poprosiłam Ziutkę, obiecała ogłosić go w Wyborczej:p -
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Suczki Cyferki - szczęśliwa siódemka Młode, wesołe, bardzo ze sobą związane. Przyjacielskie, choć Czwórka jest lękliwa, jednak szybko się przełamuje (naśladuje Trójkę). Są wysterylizowane, odrobaczone, zaszczepione. W trakcie nauki chodzenia na smyczy (Czwórka nie znosi, próbuje się wyswobodzić) -
Niczyj u Niczyich - starszy trojlapek Morek Zmorek szuka DOMU !!
ronja replied to jayo's topic in Już w nowym domu
[quote name='beam6']Ronja proszę kup obrożę Morkowi :lol:, jakie szczepienia są Mu teraz potrzebne? Masz jakiś pomysł na wyciszenie Morka? Farmakologicznie? Nie znam się na tym zupełnie :oops:.[/quote] Beata dzieki Morek nie ma szczepień na wirusówki - nie wiem, czy w jego wieku jeszcze się psy szczepi, ale u nas przewijają się różne psy i nie chciałabym by coś złapał. wścieklizna dopiero 04.11.2009. obroże mam kupić na fakturę do zapłaty przelewem? co do leków, napisalam na wątku Niczyich, wolałabym , by Morka zobaczył behawiorysta bo faszerowanie go lekami do końca życia chyba bardziej zaszkodzi. Morek naprawdę nie jest zlym psem, ale to co wyczynia przy obcych przeraża. jak pisałam, ugryzł moją siostrę. gdy weszla oczywiście chciał się rzucić trzymalismy go na smyczy. potem uspokoił się, bo ona siedziala w jednym miejscu. Morek zasnął na posłaniu. gdy ona wstała i przechodziła z 1,5 metra od niego, rzucił się bez ostrzeżenia i zranił ją dosyć mocno w nogę. to nie byl pierwszy raz taki. -
jeżeli już zostałam wywołana do tablicy to: 27 lipca pisałam maila, nastepnego dnia pw do Esperanzy, że kończy się karma, bez odzewu. 6 sierpnia napisałam do zarządu, odezwałyście się, z tym, że przekazanie karmy nie nastapiło tak jak prosiłam. ale najważniejsze, że karma jest. co do Morka, ja sobie z nim radzę, choć podawanie leków wyciszających - o ile takie są, nie byłoby złym rozwiązaniem. Morek na co dzień, w kontaktach z nami i z naszymi psami (tylko naszymi) jest super psem. schody zaczynają się, gdy pojawia się inny pies lub obcy człowiek. być może, zamiast faszerowania go lekami, wystarczyłaby wizyta behawiorysty, który podpowiedzialby co robić. o to prosiłam również jakiś czas temu. ja nie proszę o telefony codzienne, ale o odpowiadanie na moje maile i odbieranie moich telefonów. o poważne wzajemne traktowanie. bo ja jeśli chodzi o opiekę na d Morkiem, wywiązuję się z naszej umowy. prosiłabym o to samo z Waszej strony. nic więcej.
-
Romek- ślepnący stary pudel - juz nie szuka domu:P
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Ida, cieszę się, że podjęłaś słuszną decyzję - marzyłaś przecież o jakimś starszym psie:evil_lol: za zabieg trzymam kciuki, bedzie dobrze:thumbs: -
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']o fajnie , dzięki. One mają zabezpieczenie przed kleszczami?[/quote] już im się kończy kupię im dziś fiprex -
Maleńka, czarna, sunia z ZAMOŚCIA - w domku w Warszawie! Hura!
ronja replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Malagos napisz mi proszę kilka słów o suni i dam ją do piątkowego wydania Wyborczej + namiary daj oczywiście :lol:[/quote] Ziutka a możesz mi na pw wysłać krótką instrukcję jak wysłać takie ogłoszenie? chcialabym oglosić do Wyborczej wyżła z mojego podpisu znalezionego ponad 2 miesiące temu -
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']nic i nic i zero...:placz: ronja co tam u naszych 7 łapek?[/quote] nic nowego,szaleją, szczekają, podgryzają dziś zostaną zaszczepione na wściekliznę -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Malagos, ja nie umiem dawać ogloszeń do Wyborczej:oops: -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='baldek2']Zobowiazalam sie byc dla Juranda ''Funduszem zdrowotnym'' wiec ronja prosze napisz jaka kwote przslac na szczepienia i leczenie tego podraznionego oczka.[/quote] ogromnie dziękuję, napisałam pw -
Niczyj u Niczyich - starszy trojlapek Morek Zmorek szuka DOMU !!
ronja replied to jayo's topic in Już w nowym domu
karma dla Morka została dziś przekazana naszemu znajomemu, który podrzuci nam ją jutro dziękujemy w imieniu Morka -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
mimo, iż oczko lepiej wygląda, zabralam Jurysia do weta. dostał gentamecynę do podrażnionego oka. za 1,5 tygodnia możemy zaszczepić Jurysia na wirusowki gentamecyna 6zl przejazd 3,50zł - połowa kosztów -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img35.imageshack.us/img35/5577/c71r.jpg[/IMG] [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/7431/c72.jpg[/IMG] [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/6421/c73.jpg[/IMG] [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/4936/c74.jpg[/IMG]