Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. jutro jeszcze spróbuję, nie chcę być nachalna taka:roll:
  2. [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/2624/s49.jpg[/IMG] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/8330/s52.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/1397/s51l.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/2985/s50g.jpg[/IMG]
  3. Trójeczka Paróweczka [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/398/s46h.jpg[/IMG] słodka:loveu: [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/1373/s47l.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/9855/s48o.jpg[/IMG]
  4. Czwóreczka cd [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/8751/s42e.jpg[/IMG] [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/9920/s43s.jpg[/IMG] [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/5594/s44u.jpg[/IMG] [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/6912/s45tws.jpg[/IMG]
  5. Maja, dzięki:loveu: Słodka Czwóreczka zwana Babolką [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/4033/s39.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/9084/s40t.jpg[/IMG] [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/3497/s41w.jpg[/IMG]
  6. Pani chyba zrezygnowała, próbowałam ja do niej dzwonić, nie odbiera. :-(
  7. [quote name='malagos']Dzis piątek, dobry dzień na telefon w sprawie adopcji psa :p[/quote] dzwoniła fajna pani, ale ma się jeszcze zastanowić. strasznie bym chciała by się zdecydowała
  8. [quote name='tanitka']ponowiłam wyróżnione allegro, oby tym razem zadziałało!:lol:[/quote] dziękuję:loveu: oby ktoś zadzwonił w końcu
  9. [quote name='malagos'] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/smierc-zabrala-7-kotow-borys-w-swoim-domu-u-malagos-108503/[/URL] a teraz [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/smierc-zabrala-7-kotow-borys-w-swoim-domu-u-malagos-108503/index88.html[/URL][/quote] Malagos czarodziejka:loveu: pozdrawiamy Kacperka:kociak:
  10. malagos, zadzwonił ktoś z oferty?
  11. może zrób allegro na samą Czwórkę...
  12. [quote name='tanitka']malagos, czasem tak "piszą", a ogłoszenie się ukazuje.:roll: a moze wyżełka tez ogłosimy w GW ? postaram się dziś wysłac zgłoszenie[/quote] Tanitko, poprosiłam Ziutkę, obiecała ogłosić go w Wyborczej:p
  13. Suczki Cyferki - szczęśliwa siódemka Młode, wesołe, bardzo ze sobą związane. Przyjacielskie, choć Czwórka jest lękliwa, jednak szybko się przełamuje (naśladuje Trójkę). Są wysterylizowane, odrobaczone, zaszczepione. W trakcie nauki chodzenia na smyczy (Czwórka nie znosi, próbuje się wyswobodzić)
  14. [quote name='beam6']Ronja proszę kup obrożę Morkowi :lol:, jakie szczepienia są Mu teraz potrzebne? Masz jakiś pomysł na wyciszenie Morka? Farmakologicznie? Nie znam się na tym zupełnie :oops:.[/quote] Beata dzieki Morek nie ma szczepień na wirusówki - nie wiem, czy w jego wieku jeszcze się psy szczepi, ale u nas przewijają się różne psy i nie chciałabym by coś złapał. wścieklizna dopiero 04.11.2009. obroże mam kupić na fakturę do zapłaty przelewem? co do leków, napisalam na wątku Niczyich, wolałabym , by Morka zobaczył behawiorysta bo faszerowanie go lekami do końca życia chyba bardziej zaszkodzi. Morek naprawdę nie jest zlym psem, ale to co wyczynia przy obcych przeraża. jak pisałam, ugryzł moją siostrę. gdy weszla oczywiście chciał się rzucić trzymalismy go na smyczy. potem uspokoił się, bo ona siedziala w jednym miejscu. Morek zasnął na posłaniu. gdy ona wstała i przechodziła z 1,5 metra od niego, rzucił się bez ostrzeżenia i zranił ją dosyć mocno w nogę. to nie byl pierwszy raz taki.
  15. jeżeli już zostałam wywołana do tablicy to: 27 lipca pisałam maila, nastepnego dnia pw do Esperanzy, że kończy się karma, bez odzewu. 6 sierpnia napisałam do zarządu, odezwałyście się, z tym, że przekazanie karmy nie nastapiło tak jak prosiłam. ale najważniejsze, że karma jest. co do Morka, ja sobie z nim radzę, choć podawanie leków wyciszających - o ile takie są, nie byłoby złym rozwiązaniem. Morek na co dzień, w kontaktach z nami i z naszymi psami (tylko naszymi) jest super psem. schody zaczynają się, gdy pojawia się inny pies lub obcy człowiek. być może, zamiast faszerowania go lekami, wystarczyłaby wizyta behawiorysty, który podpowiedzialby co robić. o to prosiłam również jakiś czas temu. ja nie proszę o telefony codzienne, ale o odpowiadanie na moje maile i odbieranie moich telefonów. o poważne wzajemne traktowanie. bo ja jeśli chodzi o opiekę na d Morkiem, wywiązuję się z naszej umowy. prosiłabym o to samo z Waszej strony. nic więcej.
  16. Ida, cieszę się, że podjęłaś słuszną decyzję - marzyłaś przecież o jakimś starszym psie:evil_lol: za zabieg trzymam kciuki, bedzie dobrze:thumbs:
  17. [quote name='idusiek']o fajnie , dzięki. One mają zabezpieczenie przed kleszczami?[/quote] już im się kończy kupię im dziś fiprex
  18. [quote name='Ziutka']Malagos napisz mi proszę kilka słów o suni i dam ją do piątkowego wydania Wyborczej + namiary daj oczywiście :lol:[/quote] Ziutka a możesz mi na pw wysłać krótką instrukcję jak wysłać takie ogłoszenie? chcialabym oglosić do Wyborczej wyżła z mojego podpisu znalezionego ponad 2 miesiące temu
  19. [quote name='idusiek']nic i nic i zero...:placz: ronja co tam u naszych 7 łapek?[/quote] nic nowego,szaleją, szczekają, podgryzają dziś zostaną zaszczepione na wściekliznę
  20. Malagos, ja nie umiem dawać ogloszeń do Wyborczej:oops:
  21. [quote name='baldek2']Zobowiazalam sie byc dla Juranda ''Funduszem zdrowotnym'' wiec ronja prosze napisz jaka kwote przslac na szczepienia i leczenie tego podraznionego oczka.[/quote] ogromnie dziękuję, napisałam pw
  22. karma dla Morka została dziś przekazana naszemu znajomemu, który podrzuci nam ją jutro dziękujemy w imieniu Morka
  23. mimo, iż oczko lepiej wygląda, zabralam Jurysia do weta. dostał gentamecynę do podrażnionego oka. za 1,5 tygodnia możemy zaszczepić Jurysia na wirusowki gentamecyna 6zl przejazd 3,50zł - połowa kosztów
  24. [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/5577/c71r.jpg[/IMG] [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/7431/c72.jpg[/IMG] [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/6421/c73.jpg[/IMG] [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/4936/c74.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...