-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
Niczyj u Niczyich - starszy trojlapek Morek Zmorek szuka DOMU !!
ronja replied to jayo's topic in Już w nowym domu
[quote name='ludwa']co słychać u mojego faworyta?[/quote] Faworyt czasem pokazuje zęby jak mu coś nie pasuje:diabloti:, dla gości jest bardzo nieprzychylny. musimy trzymać go na smyczy, by nie było ofiar w ludziach. do nas jest w porządku, wyleguje się na kanapie, niechętnie wychodzi na spacery, trzeba go wyciągać, szczególnie w upały i wieczorami (chyba się boi, by nikt nie zajął miejscówki na kanapie - bo na kanapie mieszczą się tylko 2 psy lub 1 Karmelek) -
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
i jeszcze razem [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/3205/s25.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/8672/s24o.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/2790/s23.jpg[/IMG] -
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
dziewczynki [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/3645/s28x.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/1305/s29.jpg[/IMG] 4 [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/9822/s30.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/7476/s27v.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/8697/s26f.jpg[/IMG] -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img521.imageshack.us/img521/7061/c70t.jpg[/IMG] [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/1228/c69w.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/7168/c68y.jpg[/IMG] -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']Romke tez woli facetów i jak ma sie bawić to ze mną tak łagodnie z piłeczką, ale jak chce poszaleć to leci do TŻa. To musiałby być psy przez facetów chowane, tak mi sie wydaje.;)[/quote] może i tak, bo mój mąz nie zabiega specjalnie o względy Wyżełka - ja karmę, bawię się w ogródku, przytulam:razz: Wyżełek dziś zakończył obserwację pod kątem wścieklizny. Wściekły nie jest:diabloti:, co próbowała wmówić pogryziona pani... Szuka domu bez kotów, najlepiej z ogrodem. Szukamy ludzi o wielkim sercu, ale też takich, którzy będą potrafili poprowadzić Wyżełka i nie dadzą sobie wejść na głowę. Dla takich ludzi Wyżełek będzie najkochańszym psem pod słońcem. -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='tanitka']domu bez kotowatych, gdzie jesteś?:cool1:[/quote] nikt nie dzwoni:-( a Wyżełek chyba woli mojego męża - gdy oboje jesteśmy w ogrodzie, Wyżełek zawsze wybiera towarzystwo mojego męża:cool1: ja zostaję sama na ławce w ogrodowej częsci, a Wyżelek kladzie się obok samochodu, w którym grzebie mój mąż. zresztą, nie odstępuje go na krok i tuli się do niego. -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Juryś miał dziś cięzką noc:roll: była straszna burza. Juryś ze strachu wyważył drzwi, wyrwał górny zawias i połamał swój kołnierz. dopiero jak Bartek położył się z nim na kanapie nieco się uspokoił. strasznie mi go szkoda, nie wie co się dzieje, słyszy tylko przeraźliwe grzmoty. -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
udalo mi się dziś sprawdzić Wyżełka na obcych. na osobę, która pojawiła się pierwszy raz u nas (a byl puszczony, biegal po ogródku) nawet nie szczeknął. zawołany przeze mnie, przyjaźnie podszedł, dał się wygłaskać, podawal łapki, na koniec wywalił brzuch do głaskania. jestem pewna teraz, ze to ugryzienie gościa bylych chwilowych państwa - musiał sprowokować sam gość. Wyżełek jest pozytywnie nastawiony do ludzi - obcych i tych, których rozpoznaje (bardzo żywo reaguje na znajomych, którzy go znaleźli). Mam nadzieję, że nowy dom doceni tego wspaniałego psa i nie pozbędzie się go przy pierwszym problemie. -
Romek- ślepnący stary pudel - juz nie szuka domu:P
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']nie taki zdracja, jak przyszlismy do domu po spacerze, to od razu do mnie przyszedł na mizianie na lóżku :loveu:[/quote] to zwracam honor Romusiowi:razz: -
Romek- ślepnący stary pudel - juz nie szuka domu:P
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']Romeś przeżył rozłąkę, ja chyba gorzej bo w Hiszpanii mnóstwo pudelków i co krok widziałam coś na kształt jego. Wszystko w porzadku nawet dzisiaj chciał wsiadać do Zuzi do samochodu tak się zżyli :evil_lol:[/quote] Romeczek zdrajca:evil_lol: -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
przez Wyżełka prawie dostałam dziś zawału. dlugo bardzo byl ze mną w ogródku, kotka była zamknięta w domu. chciałam nalać mu wody i jak uchyliłam drzwi, kotka mi prysnęła, nie zdązyłam jej złapać. zaczęła się straszna pogoń, myślałam, że Wyżełek rozszarpie mi kotkę, na szczęście wlazla w takie miejsce, że nie mógl jej zlapać. rannych poza moją zdartą ręką nie ma... -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
agata51 udało się wyróźnić - bardzo dziękuję:Rose: [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1978733_znaleziony_wyzel_kolo_chotomowa_w_wa.html]Znaleziony wyżeł koło Chotomowa/W-wa - szuka domu[/url] -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='tanitka']ronja, ja o mojej deklaracji wsparcia finansowego pomiętam, czy teraz wysłać?:razz:[/quote] bardzo dziekuję:multi: jak umówię termin to wtedy Wyżełek na obserwację jeździ do Józefowa, kawał drogi od nas, podróż męcząca dla niego, dlatego nie mogę go teraz ciachnąć. -
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']ja mam spory zapasik, ale jak Ci podać? Jutro będę sie widziała z Eva2406, przywozi mi sunię i kota na dt, mieszka w Markach. To daleko od Ciebie?[/quote] malagos, wielkie dzieki:loveu: do Marek daleko,ale my bedziemy wybierać się do Ikei może nawet w przyszłym tygodniu - jeśli Ewa zgodziłaby się to przetrzymać trochę, byłoby super -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']Jeśli ktoś zrobi mu alegratkę (może już ma?), będę wyróżniać do skutku. Tylko tyle mogę dla niego zrobić.[/quote] ja mu robiłam ogłoszenia, niektóre odnowiłam, większość była na 3 miesiące, więc jeszcze aktywna alegratkę robiłam nie wyróżnioną, więc jeśli mogłabyś zrobić wyróżnioną, będę wdzięczna -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='tanitka']wakacje, lato, nic się nie dzieje.....:shake:[/quote] niestety:-( Wyżełek w przyszlą sobotę kończy obserwację pod kątem wścieklizny, chciałabym go wtedy umówić na kastrację -
dwa razy był bliski śmierci- Stefan znalazł dobry dom :-)
ronja replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
ja też bardzo się cieszę:multi: i gratulacje dla Feli za kolejną udaną adopcję:loveu: -
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
suczki coraz bardziej się zadomawiają - obszczekują intruzów. wydaje mi się, że to jednak matka z córką - Czwórka to córka. po zachowaniu widac, że jest bardziej szczenięca, energia ją roznosi - gryzie co się da - zabawki, miski, kocyki, nawet kawałek budy:mad: gdyby obie były z jednego miotu, obie byłyby wycofane. Trójka musiała chować się z ludźmi, nie ma oporów w kontaktach z ludźmi, kocha się przytulać. Czwórka jest nadal nieufna, ale już bezproblemowo opuszcza kojec i nie ucieka przede mną, daje się wyglaskać. Czwórka bez problemu wskakuje na dach budy (buda ma wysokość 120cm), patroluje okolicę oraz śpi tam. jesli ktoś ma na zbyciu koce, stare zasłony, poszewki - chętnie przyjmiemy, bo mój zapas wykańcza własnie Czwórka -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']I jak dzisiaj się Juryś miewa ?[/quote] Juryś ma się bardzo dobrze, jutro jedziemy na antybiotyk. w kołnierzu całkiem ładnie sobie radzi:p -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
dubel............... -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
nareszcie udało mi się zalogować:mad: Juryś już w domku,w calkiem dobrym nastroju, merda kitą, przytula się - w lecznicy po wybudzeniu tak samo się zachowywał do wetów. ból, obce miejsce, a on kocha każdego... w poniedzialek jedziemy na antybiotyk -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
jutro o 9 trzymajcie kciuki za Jurysia, by wszystko poszło sprawnie -
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/159/3004f80b8f100a1c.jpg[/IMG][/URL] i Trójeczka [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/159/e621b6a2ced5396f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/159/414e90a956059855.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/159/0b5d991b8c7a45e3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/159/9ce8ec852a267e39.jpg[/IMG][/URL] -
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Czwórka [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/163/a27044d8e1bae375.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/163/73d6872eac64071d.jpg[/IMG][/URL] wahanie [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/160/9d994323b64b6d8c.jpg[/IMG][/URL] w końcu się przełamuje [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/163/b618f276bb7835f7.jpg[/IMG][/URL] -
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
razem [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/164/4122b16c29767532.jpg[/IMG][/URL] kradną przysmaki z mojej kieszeni:evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/159/9fdd7b66b56c353a.jpg[/IMG][/URL] Trójeczka [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/164/681ab7cde12ec904.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/159/80110ab2fd859d82.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/160/2d2fdb788cd0161f.jpg[/IMG][/URL]