-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
Maleńka, czarna, sunia z ZAMOŚCIA - w domku w Warszawie! Hura!
ronja replied to malagos's topic in Już w nowym domu
śliczna sunieczka:loveu: -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Kacperek pozdrawia mężusia Ronji, ja oczywiście tez ;)[/quote] Dziękujemy:razz: Jurysiowe oczko wygląda lepiej -
Niczyj u Niczyich - starszy trojlapek Morek Zmorek szuka DOMU !!
ronja replied to jayo's topic in Już w nowym domu
[quote name='ludwa']a czy zarząd reaguje na problemy z Morkiem jakkolwiek:razz:? Bo jeśli musi zostać u Ciebie, to jedynym rozwiązaniem jest wyciszenie go. Przecież nie możesz ryzykowac ciągłych walk w swoim stadku zwięrząt:cool3:[/quote] na ten temat i na tę chwilę najlepiej bym ugryzła się w język jutro kończy się karma Morkowi, informowałam o tym zarząd 2 tygodnie temu. może ktoś chciałby zasponsorować Morkowi worek karmy, szczepienia, obrożę kiltix? we wrześniu u nas wysyp kleszczy, a obroża Morka założona 25.03 ma ważność 5-6 miesięcy -
Niczyj u Niczyich - starszy trojlapek Morek Zmorek szuka DOMU !!
ronja replied to jayo's topic in Już w nowym domu
wszelkie decyzje odnośnie zabiegów i leczenia Morka podejmuje zarząd Niczyje, nie ja. -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Agata wielkie dzięki za kolejne wyrożnienie alegratki [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1978733_wyzel_niemiecki_szorstkowlosy_ulozony.html]Wyżeł niemiecki szorstkowłosy - ułozony przyjaciel[/url] -
****Yogi bez ogonka -pojechał do domu. Trzymajcie kciuki !
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Ogonek potrzebuje pomocy:-( -
Niczyj u Niczyich - starszy trojlapek Morek Zmorek szuka DOMU !!
ronja replied to jayo's topic in Już w nowym domu
Morek dziś rano na spacerze zerwał się ze smyczy na widok owczarka. poleciał ze swoją furią, chwilę to trwało (nie zdązyłam nawet dobiec), jak Morek pisnął i zaczął wracać do domu. nic mu nie jest na szczęscie. w domu z nerwów rzucił się na naszego Karmelka. -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='stonka1125']może trawką sobie gdzieś przytarł,juz się przestraszyłam....[/quote] ja jestem panikarą jeśli chodzi o psy Juryś nie wyglada na cierpiącego, energia go roznosi na spacerach (jest caly czas pod naszą kontrolą, w lesie chodzi tylko na smyczy,w ogródku puszczamy go i obserwujemy - nie zauważylam, by coś sobie zrobił) -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
my też pozdrawiamy:hand: (i Kacperka, o którego co jakiś czas pyta mój mąż) a Juryś ma czerwone prawe bialko. trochę mnie to martwi, jeżeli do poniedzialku nadal to oko bedzie tak wyglądało, pojedziemy do weta -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']Chyba pora wyróżnić alegratkę, prawda?[/quote] Agata, jesteś niesamowita:loveu: własnie rano skończylo się wyróznienie -
Maleńka, czarna, sunia z ZAMOŚCIA - w domku w Warszawie! Hura!
ronja replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Daj, proszę, a ja dam do Wyborczej.[/quote] będzie w środę 12.08 w dziale fauna i akcesoria oraz w dziale oddam gratis - Oferta warszawska -
Maleńka, czarna, sunia z ZAMOŚCIA - w domku w Warszawie! Hura!
ronja replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Co proponujesz? :roll: może ogłoszenia w lecznicach? Ale Muszka miała plakaty, wisiały w różnych częściach Warszawy, Ostrołęce, Makowie - nikt nie zadzwonił przez 3 mies.! :cool1: Dać do Wyborczej? Bo Tygodnik Ostrołęcki raczej odppada, dzwonią nie te domki, o jakie nam chodzi :shake:[/quote] ja dam jeszcze do Oferty, ale z tych ogłoszeń nikt sensowny nie dzwoni. może Ami przełamie zlą passę -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='bigos']Cały czas mocno trzymamy kciuki z Bigoskiem za domek dla łyżwa:loveu::razz:[/quote] dziękujemy:loveu: Wyżełek już po zdjęciu szwów, wreszcie bez kołnierza, wytarzał się dziś w trawie, wylatał, wyprzytulal. mój mąz jest dla niego panem, jest w niego wpatrzony strasznie mi go szkoda, że marnuje się taki pies w kojcu -
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']A co z Pysią? poważnie ma tę łepetynke pokiereszowaną? I co im do łba strzeliło sie pokłócić?[/quote] Morek dostał szału na widok innego psa za oknem, przez to całemu stadu się udzieliło. no i dziewczyny się na siebie rzuciły, nie wiem, która zaczęła. rana wyglądala niegroźnie, zdezynfekowaliśmy tylko. ale po 2 dniach lała się ropa z krwią i główka Pysiuńki byla strasznie spuchnięta. jak wet wygolił kawalek głowy, dopiero teraz widac, ze rana jest dluga i glęboka. głowa wraca pomału do normalnych kształtów i rana przysycha. -
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='ludwa'][quote name='ronja']aaa,zapomniałam:oops: u nas ciągle coś sie dzieje:shake: moja Pysia pogryzła się z Łapką - pierwszy raz , a żyją w stadzie od ponad 3 lat. Pysia ma rozwaloną glowę:-( Się zastanawiam czy to nie mój ulubiony dziadzio wprowadza nerwową atmosferę:cool3:[/quote] bingo, niestety -
Maleńka, czarna, sunia z ZAMOŚCIA - w domku w Warszawie! Hura!
ronja replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Bardzo Ci, ronja, dziękuję :multi:[/quote] nie ma za co:p -
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Ronja, pamietasz o tych rzeczach u EVA2406?[/quote] aaa,zapomniałam:oops: u nas ciągle coś sie dzieje:shake: moja Pysia pogryzła się z Łapką - pierwszy raz , a żyją w stadzie od ponad 3 lat. Pysia ma rozwaloną glowę:-( skontaktuję się z Ewą -
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='ludwa']No to ładnie, znaczy że jakby wkleić zdjęcie moje z moimi psiami, to by wyszło na to, że im wyjadam. A jakby jeszcze zdjęcie mojego TZ wkleić, to by się okazało, że nic innego w życiu nie robię, tylko wszystkim wyjadam:mad:. Rojna, fajne sie zrobiły dziewczynki. A jakie kontaktowe:multi::multi::multi:[/quote] Ludwa, uwielbiam Cię:loveu::cool3: -
Niczyj u Niczyich - starszy trojlapek Morek Zmorek szuka DOMU !!
ronja replied to jayo's topic in Już w nowym domu
[quote name='ludwa']czyli paskudny ma charakterek i to nie na wesoło:razz:. Mocno ugryzł?[/quote] mocno, a ma tylko 4 kły, jest szczerbaty jak niemowlak paskudny ma charakter dla obcych ludzi i do obcych psów -
Maleńka, czarna, sunia z ZAMOŚCIA - w domku w Warszawie! Hura!
ronja replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.eoferty.com.pl/id136448.html"]Maleńka młoda przyjacielska suczka / Psy > Pozostałe - Warszawa[/URL] [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=44326"]Kupię Psa - Giełda zwierząt domowych :: Szczegóły ogłoszenia[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=44327[/URL] [URL]http://www.gieldaogloszen.pl/ogloszenie.php?oid=19883[/URL] [url]http://zgubiono.pl/component/option,com_marketplace/Itemid,30/page,show_ad/catid,8/adid,2520/[/url] [URL]http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3/b/2/c/101/d/3/id/12463[/URL] [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczeni-ta-Male-ka-m-oda-przyjacielska-suczka-W0QQAdIdZ146930403[/URL] -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwlajn']Ronja i on tak biega? I na nic nie wpada? Jestem w szoku:)[/quote] biega za mężem, idealnie za nim, jakby krok w krok (nawet jak Bartek go nie woła) gdy sam chodzi po ogródku raczej truchta śmiesznie podnosząc łapy gdy go zawołam leci jak szalony i raz wpadł na ławkę. w razie przeszkody mówię "Juryś uważaj" i wyhamowuje. obserwując go, naprawdę nie widać, że jest ślepaczkiem -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img41.imageshack.us/img41/9637/j38b.jpg[/IMG] Juryś zwariował [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/7243/j37l.jpg[/IMG] [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/8131/j36.jpg[/IMG] [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/8294/j35.jpg[/IMG] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/7629/j34c.jpg[/IMG] -
Niczyj u Niczyich - starszy trojlapek Morek Zmorek szuka DOMU !!
ronja replied to jayo's topic in Już w nowym domu
[quote name='ludwa']a co nasz dziadzio wyczynia ostanimi czasy?[/quote] ostatnimi czasy to na przyklad ugryzł moją siostrę:-( do nas kochany, dla obcych okropny. nie widzę szansy na adopcję, zrazi każdego do siebie. nie bedę kryć, że życie z takim psem wymaga wiele poświęcenia i wyrzeczeń. -
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']Slodkie one :D a jakie grube.....:crazyeye: ronja, nie za dobrze Ty je karmisz?:diabloti:[/quote] gruba jest Trójka, Czwórka uważam, że za chuda, najgorsze jest to, ze one się zamieniają miskami (a Czwórce nakładam więcej), Trojka wyjada Czwórce, a ona pozwala i odchodzi. muszę teraz stac nad nimi i pilnować. -
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/35/s36x.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/2127/s38c.jpg[/IMG] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/4314/s37f.jpg[/IMG]