-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img263.imageshack.us/img263/151/82375184.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/8148/85203996.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/9413/75019554.jpg[/IMG] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/6403/34800564.jpg[/IMG] -
Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img521.imageshack.us/img521/7201/20287692.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/7880/95848001.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/7288/65312449.jpg[/IMG] [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/1843/21858742.jpg[/IMG] -
Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
to dopiero początek tej przeprawy. łatwo nie będzie ani jej ani mi -
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
ciekawe czy jutro ktoś zadzwoni z wyborczej:roll: -
Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Ronja, pamietasz o tych szmatkach, które czekają u EVA2406? :roll: Mogę jeszcze dołożyć, w niedzielę.[/quote] Malagos pamiętam, muszę się z Ewą skontaktować, jak to odebrać, bo ja nie wyrwę się teraz nigdzie dalej -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']wiem wiem ,plakat chciałam zrobic - juz mam dzisiaj w lecznicy wieszam ;)[/quote] dzięki Ida dzieki Agata za gratkę (jeszcze stara jest ważna, ale wykorzystam kod jak się skończy) a dziś takiego maila dostałam:cool1: [FONT=Arial][SIZE=2]Boże drogi, a cóż to za warunek ?Wyżeł szorstowłosy jest najbardziej myśliwskim psem wsród wszystkich ras mysliwskich.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]To co on ma biedak robic, koty dusić z braku zajęcia.?[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Nigdy pies tej rasy nie bedzie szczęśliwy w żadnym domku z ogródkiem. [/SIZE][/FONT] -
Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='eski']Ile udało nam się dotychczas zgromadzic pieniędzy ? Czy ktos zrobil allegro cegielkowe ? Trzeba zbierac kasę, bo dług wielki :-( Lisek okazał się dziewczynką ? No, no... a to ci niespodzianka. Czy ona może się poruszac czy jest całkiem unieruchomiona ?[/quote] może się poruszać na łapach ale ze względu na miednicę przez 4 tyg tylko klatka i ograniczenie ruchu. jutro zrobię jej zdjęcia gdzie widać szwy. myslę, że na razie pewnie będzie załatwiał się pod siebie, co już zresztą zrobiła. dziewczyny, może macie na zbyciu prześcieradla, powłoczki bo jeżeli nie uda się nam sikać na trawce, tylko pod siebie, mogę nie nadążyć z praniem. mogę to odebrać w centrum W-wy, na ursynowie przez koleżanki z pracy. nie dam rady nigdzie dalej pojechac, bo Mika nie jest moim jedynym psem, którego mam pod opieką -
Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img10.imageshack.us/img10/1707/mika1.jpg[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/4103/mika2.jpg[/IMG] Bardzo dziękuję lekarzom ze szpitala szczególnie dr Monice, za ciepło i troskę. Pani doktor pomogla mi wynieść Mikę do samochodu, wycałowala ją na pożegnanie i powiedziala, że nigdy nie widziała tak pięknych psich zielonych oczu. -
Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Lisek który okazał się dziewczynką:crazyeye: jest już u nas. Z Liska zrobiła się Mika. Jest wystraszona obolała. Zabieg się udał, choć z poskładaniem łokcia były problemy. Cały koszt pobyt, operacja, leki to kwota [B]1952zł[/B], którą trzeba zaplacić w ciągu 7 dni:shake: + leki z apteki 39,14zł wkleję zaraz wydruk z karty pacjenta, bo nie mam siły pisać -
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
była przestraszona do tego stopnia, ze syczała nawet na moje psy -
Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
doktor nie dzwoni, nie wiem,czy jeszcze trwa operacja (mówil mi w poniedzialek, ze to bedzie skomplikowany zabieg). nie chcę być natrętna i przeszkadzać telefonami, ale sama się denerwuję. w razie czego dowiemy się dopiero jutro. żebyście się nie martwily, bo ja jutro bedę caly dzień poza domem, a w pracy nie mam mozliwości skorzystania z netu. jak tylko bedę coś wiedziała, zadzwonię do Idusiek, by przekazała dobre informacje na wątek -
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Babolki dziś podpadly:mad: dopadły Dakotę, gdyby nie interwencja Bartka nie wiem jak to by się skończyło. wcześniej ignorowały kotkę, nie wiem co im dziś odbiło:angryy: szukamy domu bez kotów:diabloti: -
Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
udalo mi się w końcu dodzwonić, Lisek jest w trakcie zabiegu. po pierwszej narkozie wymiotował, dlatego operacja się przesunęła, bo bali się, że się zachłyśnie. doktor ma do mnie sam zadzwonić po skończonym zabiegu. więc kciuki cały czas potrzebne -
Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
dziś kciuki potrzebne!!!!!! -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']tanitka, bigos, dzięki za ustawienie do pionu ;) Ot, gorszy dzień. Już nie będę [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_10v.gif[/IMG] Ile trwa wyróżnienie na alegratce? 6 dni?[/quote] Agata, 7 dni ja też jestem lekko podłamana, Wyżelek jest u mnie od 2 czerwca, z przerwą tygodniową na nieudaną adopcję -
Romek- ślepnący stary pudel - juz nie szuka domu:P
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
ładny chłopczyk zagoił się już? -
Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']Ronja a jak się czuje Lisek? Czy jutro będzie planowana operacja?[/quote] dziś nie dzwoniłam, cięzko tam się dodzwonić (melodyjkę oczekującą mają koszmarną, aż głowa boli) i pani z recepcji nic nie wie. umówiona jestem na telefon jutro po 19 - będzie już po operacji i w czwartek między 18-19 odbieram Liska -
Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maruda666']Zapraszam na książkowy bazarek na rudego Liska. Tylko podpowiedzcie mi , jak to technicznie rozwiązać ( jak uda mi sie coś sprzedać :cool1:) - podać konto Vivy a do mnie koszt przesyłłki ( tylko tak będą większe koszty przelewów), czy pozbierać i przelać całośc?[/quote] Maruda666 dzięki za pomoc. Możesz zbierać na swoje konto i wyslac wszystkie wpłaty na konto Vivy. -
Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='izzie1983']Przelałam właśnie pieniążki. Niestety jest to mało znacząca kwota.[/quote] izzie, każda kwota jest znacząca, i za każdą jestem bardzo wdzięczna -
Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
bazarek dla Liska [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/kosmetyki-dla-polamanego-rudego-liska-do-1-09-a-145043/#post12850667[/url] dziekuję Zuzanna.psiaki za przekazanie rzeczy -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Juryś zaszczepiony na wirusowki:p wściekliznę ma ważną do 8 grudnia -
Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kasiek']Ogłosiłam na naszej stronie.. mam nadzieje, że ludzie zaczną wpłacać... [URL]http://www.psy-warszawa.pl/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=60:rudy-lisek&Itemid=80[/URL][/quote] wielkie dzięki niesamowite jest to, że chłopcy, którzy szukali pomocy u weta dla Rudego Liska ciągle do mnie dzwonią pytać jak on się czuje. trochę mnie zaskakuje taka wrażliwość na wsi i to jeszcze u chłopaków w wieku dojrzewania:roll:. -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lidan']Zastanawia mnie czy takie spanie "kołami do góry" jest domeną samców? Żadna z moich suk tak nie spała :niewiem:[/quote] moja DiDi tak śpi i jeszcze często ma slodko złozone rączki:loveu: -
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']mąż powiedział NIE, bo co dwie suczki to za dużo, chcą definitywnie jednego psiaka, mąz nie dał sie przekonać :shake: zaproponowałam im jeszcze Maxa...eeeeeeeeeeeeeee do kitu :-([/quote] może przynajmniej Max będzie miał szczęscie:roll: