-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img8.imageshack.us/img8/5567/s31j.jpg[/IMG] [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/8937/s32.jpg[/IMG] buziaki od Czwóreczki [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/5774/s33s.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/2047/s35h.jpg[/IMG] [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/3426/s34y.jpg[/IMG] -
Maleńka, czarna, sunia z ZAMOŚCIA - w domku w Warszawie! Hura!
ronja replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2071917_malenka_mloda_przyjacielska_suczka.html"]Maleńka młoda przyjacielska suczka[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?rid=1&aid=3335442&cid=1558[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=3335446&cid=170[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,6269,Lw==.html[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Zwierzeta/Oddam/Malenka+mloda+przyjacielska+suczka.html,141959"]Maleńka młoda przyjacielska suczka[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?id=2948[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Zwierzeta/Psy/Malenka+mloda+przyjacielska+suczka.html,141962[/URL] ciąg dalszy nastapi... -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Pan Wyżełek czeka... -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='stonka1125']a wasz beznóżkowy dzikusek też kocha jurysia?:diabloti:tak mi sie wydaje że niespecjalnie,bo on raczej tylko was kocha:diabloti:[/quote] Juryś nie poznał i nie pozna wyżej wymienionego:razz: będą się lubić na odległość:diabloti: -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='stonka1125']mam was,kochacie go:diabloti:[/quote] no, a co myślałas:evil_lol: -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
przelew dotarł, dzięki Juryś to oczko w głowie mojego męża:loveu: zresztą, jak nie kochać takiego psa:loveu: -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
apetyt dopisuje, wypuszczony w ogródku głównie poleguje, ale na spacerkach wędruje zadowolony, słucha się, przychodzi na zawołanie. super pies z tego Wyżełka -
Halo,halo!!! Łatuś ma dom!!!A jednak wszysto jest mozliwe :)
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
jutro mijają 3 tygodnie Łatka w nowym domu. czy są jakieś wieści? nie ma dnia, by bruu nie wspominał Łatusia:razz: -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']ronja, zaglądam tu codziennie, daj znać, jak alegratka sie skończy, ok?[/quote] dobrze i dziękuję bardzo bardzo:p -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']czy były jakies tel.w jego sprawie ?:roll:[/quote] nikt nie dzwoni -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
nikt sensowny nie zadzwonił:-( był jeden facet - co prawda rozmawiał ze mną jak z kretynką, ale dom z ogrodem w Józefowie, a na wiadomość, że Wyżelek jest wykastrowany, nieprzyjemnie zakończył rozmowę... -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
ok, spróbuję w niedzielę z oferty dzwonią mysliwi:-( może ja przesadzam? wybrzydzam? ale nie chcę, by Wyżełek brał udział w zabijaniu innych zwierząt:roll: -
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']ej, no muiały jakoś w lesie przetrwać, też byś sie darła w razie niebezpieczenstwa,nie?;)[/quote] powiedz to moim świętym sąsiadom:evil_lol: -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']jednak spróbuj i na CafeAnimal. tylko spróbuj teraz w niedzielę wieczorem a nie dziś;)[/quote] spróbowałam dziś:roll: -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
agata51,dziękuję za wyróżnioną alegratkę. [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1978733_wyzel_niemiecki_szorstkowlosy_ulozony.html"]Wyżeł niemiecki szorstkowłosy - ułozony przyjaciel[/URL] zmieniłam trochę opis:roll: chciałabym jeszcze dać Wyżełka do Metra, ale jak dawalam ogłoszenia na CafeAnimal, to nie byly drukowane... -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
on też ładnie biega na smyczy:loveu:, lubi spacerować, w ogródku na razie niesmiało, nie rozpędza się. on w ogóle sporadycznie na coś wpada, tak jakby badał przestrzeń innymi zmysłami. -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Wyżełek wraca do formy:multi: wytarzal się w trawie, powylegiwał się w krzaczkach jutro jedziemy na antybiotyk -
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']zmieniłam im trochę allegro : [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=698429910]Siedem łapek szuka domu- po prostu NAS POKOCHAJ (698429910) - Aukcje internetowe Allegro[/url] poszłam za namową gamety po szczęsliwą 7 ;)[/quote] niech będzie szczęsliwa:thumbs: a suczki szaleją, biegają, garną się do mnie jak i do męża. kochane są, tylko straaaasznie szczekliwe;) -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
odkryliśmy dziś, że Juryś umie bawić się zabawkami:crazyeye: niuchając w trawie znalazł psią zabawkę i ... [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/2903/j33.jpg[/IMG] na 5 moich własnych psów ze schroniska tylko 1 bawi się zabawkami. Karmelek nie nauczył się aportowania nawet na szkoleniu. znaczy to ,że Juryś w dzieciństwie bawił się zabawkami, miał dom i ktoś się o niego troszczył... -
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek'][CENTER][URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=698429910"][/URL] [B]i album zdjęc suniek:[/B] [URL="http://www.empikfoto.pl/190482/trojka/"][B][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy38/190482/856042/thumbs/26849398_34.1.jpg?1248645498[/IMG][/B][/URL][/CENTER] [/quote] wystarczy kliknąc i wszystkie zdjęcia są dostepne -
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='xmartix'][URL="http://www.allegro.pl/item697875943_sunie_szczenieta_z_nadzieja_na_milosc.html"]sunie (szczenięta) z nadzieją na miłość! (697875943) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] zdjęcia 3-ki ze spacerków są na Dogo niedostępne, prześlijcie mi na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] to je wrzucę do allegro[/quote] są dostępne w albumiku, który wkleiła Ida -
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='xmartix']tak, obie mają wspólne allegro[/quote] bardzo dziękujemy:Rose: -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='GochaT']jest cudowny i tak mu dobrze u Was ale myślę że w głowie ma wspomnienia ze schronu więc jak pójdzie do innego domku troszkę potęskni ale pomyśli że gdzies było gorzej więc nie bedzie przesmradzał ciesze się że jest zdrowiutki jak możesz Ronja wedź na "DORA" to ta sunia co była z nami u was tam dopiero jest metamorfoza[/quote] widziałam uśmiechniętą Dorę:p nie ten sam pies:loveu:.pewnie szybko znajdzie domek:thumbs: a Juryś jest niesamowity, on ma jakiś siódmy zmysł. Bartek mu uciekał po kole, nie wołając go, a Juryś gonił go po takim samym kole, jakby widział:-o