Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/5567/s31j.jpg[/IMG] [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/8937/s32.jpg[/IMG] buziaki od Czwóreczki [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/5774/s33s.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/2047/s35h.jpg[/IMG] [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/3426/s34y.jpg[/IMG]
  2. [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2071917_malenka_mloda_przyjacielska_suczka.html"]Maleńka młoda przyjacielska suczka[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?rid=1&aid=3335442&cid=1558[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=3335446&cid=170[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,6269,Lw==.html[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Zwierzeta/Oddam/Malenka+mloda+przyjacielska+suczka.html,141959"]Maleńka młoda przyjacielska suczka[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?id=2948[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Zwierzeta/Psy/Malenka+mloda+przyjacielska+suczka.html,141962[/URL] ciąg dalszy nastapi...
  3. [quote name='stonka1125']a wasz beznóżkowy dzikusek też kocha jurysia?:diabloti:tak mi sie wydaje że niespecjalnie,bo on raczej tylko was kocha:diabloti:[/quote] Juryś nie poznał i nie pozna wyżej wymienionego:razz: będą się lubić na odległość:diabloti:
  4. [quote name='stonka1125']mam was,kochacie go:diabloti:[/quote] no, a co myślałas:evil_lol:
  5. przelew dotarł, dzięki Juryś to oczko w głowie mojego męża:loveu: zresztą, jak nie kochać takiego psa:loveu:
  6. apetyt dopisuje, wypuszczony w ogródku głównie poleguje, ale na spacerkach wędruje zadowolony, słucha się, przychodzi na zawołanie. super pies z tego Wyżełka
  7. jutro mijają 3 tygodnie Łatka w nowym domu. czy są jakieś wieści? nie ma dnia, by bruu nie wspominał Łatusia:razz:
  8. [quote name='agata51']ronja, zaglądam tu codziennie, daj znać, jak alegratka sie skończy, ok?[/quote] dobrze i dziękuję bardzo bardzo:p
  9. [quote name='funia']czy były jakies tel.w jego sprawie ?:roll:[/quote] nikt nie dzwoni
  10. nikt sensowny nie zadzwonił:-( był jeden facet - co prawda rozmawiał ze mną jak z kretynką, ale dom z ogrodem w Józefowie, a na wiadomość, że Wyżelek jest wykastrowany, nieprzyjemnie zakończył rozmowę...
  11. ok, spróbuję w niedzielę z oferty dzwonią mysliwi:-( może ja przesadzam? wybrzydzam? ale nie chcę, by Wyżełek brał udział w zabijaniu innych zwierząt:roll:
  12. [quote name='idusiek']ej, no muiały jakoś w lesie przetrwać, też byś sie darła w razie niebezpieczenstwa,nie?;)[/quote] powiedz to moim świętym sąsiadom:evil_lol:
  13. [quote name='idusiek']jednak spróbuj i na CafeAnimal. tylko spróbuj teraz w niedzielę wieczorem a nie dziś;)[/quote] spróbowałam dziś:roll:
  14. agata51,dziękuję za wyróżnioną alegratkę. [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1978733_wyzel_niemiecki_szorstkowlosy_ulozony.html"]Wyżeł niemiecki szorstkowłosy - ułozony przyjaciel[/URL] zmieniłam trochę opis:roll: chciałabym jeszcze dać Wyżełka do Metra, ale jak dawalam ogłoszenia na CafeAnimal, to nie byly drukowane...
  15. on też ładnie biega na smyczy:loveu:, lubi spacerować, w ogródku na razie niesmiało, nie rozpędza się. on w ogóle sporadycznie na coś wpada, tak jakby badał przestrzeń innymi zmysłami.
  16. Wyżełek wraca do formy:multi: wytarzal się w trawie, powylegiwał się w krzaczkach jutro jedziemy na antybiotyk
  17. [quote name='idusiek']zmieniłam im trochę allegro : [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=698429910]Siedem łapek szuka domu- po prostu NAS POKOCHAJ (698429910) - Aukcje internetowe Allegro[/url] poszłam za namową gamety po szczęsliwą 7 ;)[/quote] niech będzie szczęsliwa:thumbs: a suczki szaleją, biegają, garną się do mnie jak i do męża. kochane są, tylko straaaasznie szczekliwe;)
  18. odkryliśmy dziś, że Juryś umie bawić się zabawkami:crazyeye: niuchając w trawie znalazł psią zabawkę i ... [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/2903/j33.jpg[/IMG] na 5 moich własnych psów ze schroniska tylko 1 bawi się zabawkami. Karmelek nie nauczył się aportowania nawet na szkoleniu. znaczy to ,że Juryś w dzieciństwie bawił się zabawkami, miał dom i ktoś się o niego troszczył...
  19. [quote name='auraa']Do Teresina.[/quote] cieszę się, że sunia będzie bezpieczna a pies śliczny, szkoda go:-(
  20. [quote name='idusiek'][CENTER][URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=698429910"][/URL] [B]i album zdjęc suniek:[/B] [URL="http://www.empikfoto.pl/190482/trojka/"][B][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy38/190482/856042/thumbs/26849398_34.1.jpg?1248645498[/IMG][/B][/URL][/CENTER] [/quote] wystarczy kliknąc i wszystkie zdjęcia są dostepne
  21. [quote name='xmartix'][URL="http://www.allegro.pl/item697875943_sunie_szczenieta_z_nadzieja_na_milosc.html"]sunie (szczenięta) z nadzieją na miłość! (697875943) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] zdjęcia 3-ki ze spacerków są na Dogo niedostępne, prześlijcie mi na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] to je wrzucę do allegro[/quote] są dostępne w albumiku, który wkleiła Ida
  22. [quote name='xmartix']tak, obie mają wspólne allegro[/quote] bardzo dziękujemy:Rose:
  23. [quote name='GochaT']jest cudowny i tak mu dobrze u Was ale myślę że w głowie ma wspomnienia ze schronu więc jak pójdzie do innego domku troszkę potęskni ale pomyśli że gdzies było gorzej więc nie bedzie przesmradzał ciesze się że jest zdrowiutki jak możesz Ronja wedź na "DORA" to ta sunia co była z nami u was tam dopiero jest metamorfoza[/quote] widziałam uśmiechniętą Dorę:p nie ten sam pies:loveu:.pewnie szybko znajdzie domek:thumbs: a Juryś jest niesamowity, on ma jakiś siódmy zmysł. Bartek mu uciekał po kole, nie wołając go, a Juryś gonił go po takim samym kole, jakby widział:-o
×
×
  • Create New...