-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
Kretka ma się dobrze, wczoraj było dłuuuuuuugie siusiu wieczorem na dworzu:multi:. jest przekochana, grzeczna, słodziutka. jutro będzie więcej zdjęć. niestety obrózkę kupiłam w żółte łapki, z czerwonym nic nie mam:roll:
-
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
ogloszenie do Wyborczej wysłane -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
ogłoszenie do Wyborczej poszło -
Starsza onkowata Stacyjka- NIE MA JUŻ STASI...
ronja replied to ludwa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
z kanciastego pyszczka przypomina trochę Stefana... -
Starsza onkowata Stacyjka- NIE MA JUŻ STASI...
ronja replied to ludwa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jak się dziś dziewczynka czuje? -
Starsza onkowata Stacyjka- NIE MA JUŻ STASI...
ronja replied to ludwa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Stacyjka już bezpieczna, tylko co dalej? -
[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/8076/83110804.jpg[/IMG] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/2003/41378013.jpg[/IMG] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/3635/99621351.jpg[/IMG] [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/3034/63051574.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/1115/59462214.jpg[/IMG]
-
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='maja602']Ja od pewnego czasu ogłszam obie sunie w NECIE. Czy poza mną ktoś jeszcze robił im ogłoszenia? Dobre efekty dają plakaty rozwieszane w lecznicach weterynaryjnych, w aptekach, na słupach ogłoszeniowych itp. Im więcej ogłoszeń tym lepiej. Każda forma jest dobra. Można dać ogłoszenia w gazetach, ale w większosci za nie się płaci. No i jeszcze allegro. Czy one mają allegro? One na pewno znajdą dom tylko trzeba dotrzeć do jak największej liczby ludzi.[/quote] Ida robiła im jakieś ogłoszenia - allegro mają na pewno (każda z osobna i razem również), były też w Wyborczej -
Kretka jest słodką, spokojną dziewczynką. Jest odrobaczona, zaszczepiona i w czwartek czeka ją sterylka. Ma około 3 lat i waży 7,55kg:crazyeye: (wygląda na 4kg) - jest mniejsza od mojej kotki. Kretka jest troszkę zagubiona, ale strasznie garnie się do ludzi, chodzi za nogą jak cień, jest przyjacielska do innych psów i kotkę też akceptuje. Malutki czarny psi ideał.
-
Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Miłek dokazuje coraz bardziej, buntuje się przeciw siedzeniu w klatce (jeszcze 3 tygodnie ma zakaz ruchu), w ogródku biega i skacze na mnie, podgryza mnie do zabawy, obszczekuje Wyżełka w kojcu - zmniejszyłam mu dawkę tramalu, jak trochę będzie go bolalo, nie bedzie tak szalał - innego wyjścia nie ma, to dla jego dobra. [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/3964/m20l.jpg[/IMG] -
Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Bazarki na Miłka zwanego Małym Słodyczkiem ( bo jest jeszcze Duży Słodyczek) - zapraszamy serdecznie i prosimy o podbijanie:roll: mój -[B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/na-dlug-polamanego-milka-klapki-wiazane-na-kostce-r-36-do-12-09-a-145864/#post12918984"]klapki[/URL][/B] Idusiek - [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/podwojna-plyta-norah-jones-not-too-late-deluxe-do-12-09-na-dlug-dla-milka-145825/"]płyta Norah Jones[/URL][/B] -
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='MagdaP']Znajdują - sama mam 3 łapka z dogomanii i nie zamieniłabym na żadnego innego, ale sama wiem jak niektórzy ludzie do tego podchodzą. U mnie na osiedlu mój piesek zrobił furorę najpierw oczywiście dziwiono się kto o zdrowych zmysłach bierze takiego psa a teraz jak wychodzimy na spacer to sąsiedzi sami zaczepiają w pozdrawiają Trójkę vel. Żanetę ;) Tylko ten kikutek u suni trochę źle wygląda, moja Żaneta też tak ma amputowaną łapkę i na początku na wiosnę (bo w zimie śnieg jakoś łagodził) strasznie sobie go ścierała, doszło do tego że kość było widać. Wet nam powiedział, że to dziwne że nie amputowano jej całej łapy(czyli do końca stawu, tak podobno powinno się dokonywać amputacji aby uniknąć właśnie problemu ścierania skóry- nie jestem lekarzem ale to usłyszałam od swojego) i że najprawdopodobniej konieczna będzie druga operacja. Nie chciałam aby pies znowu musiał cierpieć i razem z mamą przez 3 miesiące próbowałyśmy ochraniać tą łapkę - smarowałyśmy ją (najlepsze okazały się maści i leki kupione w aptece - nie pamiętam nazw ale jak prosiłam o coś na otwarte rany to zawsze mi dobrze doradzili - sugerowałabym, żebyś jak najszybciej zaczęła to robić bo potem będzie gorzej, uszyłyśmy coś na wzór ochraniacza, tak że jak upada na łapkę to żeby coś tą ranę (okropna była) ochraniało. Sądzę że upór jednak się opłacił bo rana zaczęła się goić, skóra zrobiła się twardsza i pani wet powiedziała że jest wszystko ok i nie operacja nie będzie konieczna.. Jakbyś miała jakieś pytania co do tej łapki to pisz - sądzę że tutaj dużo zależy od uporu, my (a szczególnie moja mama, która nie pracuje i była cały czas z moim pieskiem) chciałyśmy zrobić wszystko co w naszej mocy żeby pies znowu nie miał operacji (to byłaby 2 w ciagu pół roku) było ciężko bo dużo rzeczy nie przynosiło rezultatów no i trzeba było konsekwentnie zmieniać opatrunki ale się udało i już 3 lata minęło od tamtego zdarzenia. Powodzenia! Trzymamy kciuki za Trójkę![/quote] MagdaP, dzięki za rady:p Trójki kikut zagoił się calkowicie, nawet caly porósł włoskami (od wewn strony rude futerko, od zewn czarne - smiesznie to wyglada, taka dwukolorowa kuleczka). Ona zupełnie nie ściera tego kikutka. Biega, bawi się, nawet kopie doły jedną przednią łapką. Zależy mi, by suczki znalazły dom przed zimą. -
Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']ale do tego tysiaca jeszcze 300 zł czy to juz razem?:oops:[/quote] bez cegielek tak to wygląda [B][COLOR=red] Wydatki: [/COLOR][/B] operacja z pobytem w szpitalu 1952zł leki 39,14zł [B][COLOR=Red]Wpłaty: [/COLOR][/B] Joanna Ch., Józefów 30zł Eski 30zł Energy 30zł PPHU Rudnicki, Warszawa 30zł Kinia1984 30zł Izzie1983 30zł Paros 100zł Małgorzata S., Białogard 100zł Ewa Marta 100zł koleżanka z pracy 100zł Elżbieta B., Warszawa 50zł Maruda666 100zł Jolanta K. 100zł Lucy 100zł Agat21 30zł dzodzo 10zł (bazarek) malawaszka 10zł (bazarek) cropka 8zł (bazarek) Murka 28zł (bazarek) Maruda666 10zł (bazarek) Jaagna 7zł (bazarek) Agat21 34zł (bazarek) razem: [B]1067[/B][B]zł[/B]:multi: Bardzo dziękuję za wszystkie wpłaty -
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']nic się nie dzieje, ani 1 telefonu./:placz:[/quote] też mnie to martwi:-( -
Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='Piromanka']No a jak! ;) Tylko żeby kupujący byli. Można będzie trochę popodnosić bazarek, żeby nikt nie przeoczył ;)[/quote] będziemy podnosic:p zakończyło się też allegro cegiełkowe, sprzedały się 63 cegiełki. ja wszyscy wpłacą, będzie 315zł -
Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='Piromanka']Zapraszam na bazarek dla rudaska: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/bardzo-ladne-ubrania-dla-polamanego-rudego-liska-do-11-08-godz-23-59-a-145757/[/URL][/quote] Piromanko, dziękuję za bazarek. brakuje jeszcze 1000zł no i za 2 tyg idziemy na kontrolne rtg,więc czekają nas kolejne wydatki -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']zostawiłam ogłoszenie w lecznicy i kiosku z najlepszymi zdjeciami, ronja czekaj na masę telefonów :multi:[/quote] Ida,dzięki a ja sie zgapiłam, do wyborczej trzeba dać do środy do godz 12,więc w tym tyg Wyżełka nie będzie:-( kupiłam Wyżełkowi kość prasowaną największą jaka była, memla ją od wczoraj i ledwo jest zaczęta-bidulek chodzi z nią nawet na spacerki:evil_lol: -
Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Miłek coraz lepiej się porusza i chętniej chodzi. [url=http://www.youtube.com/watch?v=x4f9ccUWq14]YouTube - DSCF2044[/url] -
Niczyj u Niczyich - starszy trojlapek Morek Zmorek szuka DOMU !!
ronja replied to jayo's topic in Już w nowym domu
Morek znowu zapomniany, więc się przypomina Zaczął znowu kasłać nad ranem.W ciągu dnia kaszle tylko po furii na widok Wyżła za oknem. Powinnam chyba nagrac tę jego furię, może wtedy behawiorystka szybciej do nas dotrze, bo własnie mija 6 miesięcy jak Morek jest u nas -
Przerażona i zagubiona Funia - pojechała do domu i ma się dobrze :)
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
śliczna dziewczynka, dobrze, ze już bezpieczna:multi: -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='tanitka']ronja nie poddawaj się, daj ogłoszenie na nowy tydzień.[/quote] dam, ale jakoś nie wierzę, że przyniesie skutek:-( rozumiem, ze nikt nie chce psa na 3 łapach czy ślepaczka, ale Wyżełek jest gotowy do adopcji, marnuje się u nas w kojcu. nie mogę mu poświęcać tyle czasu ile bym chciala -
[quote name='malagos']Droga [B]Ewuniu[/B], co do siatki gruszek, to miałabym zastosowanie do tej siatki, o gruszkach sama pomyśl :diabloti: [B]Ronja[/B], rzeczywiście, jak ten drań wisiał 20 pazurkami na ręce, albo kąsał w gołą łydkę i uciekał, to czlowiek się darł i złorzeczył :diabloti: A teraz, jakoś spokojnie, kurcze, i drzwi na taras otwarte, i psy mogą lezeć na posłanku w kuchni, nikt ich nie zaczepia, i zadrapanie na ramieniu sie zagoiło :placz:[/quote] :glaszcze: Malagos Eva, moj mąż często pyta o Kacperka, na pewno jesteśmy w jego fun clubie, ale sami nie podolamy w opiece nad kolejnym zwierzakiem :-(- trochę nam się nasze towarzystwo rozrosło i ledwo starcza czasu na wszystkich
-
Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lucy']Bosze, Lisek-Miłek to istny klon mojego Snuziego którego adoptowaliśmy w zeszłym roku, tylko wasz ma łapki krótsze. Nawet siuraski mają. Takie rudości są najpiękniejsze na świecie i najkochańsze. Zasługuje na najlepszy domek pod słońcem. Tymczasem życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia, opiekunce dużo cierpliwości w opiece nad nim. Będę tu czasami zaglądać bo nie mogę się napatrzeć na tego brata bliźniaka mojego psa. A, byłabym zapomniała - wysłałam mu stówkę. Na zdrowie piesku![/quote] Lucy, wielkie dzięki:loveu: W pierwszym poście aktualizuję wszystkie wpłaty Miłkek jest cudny, serce mi pęknie jak będę musiała go oddać. on jest tak strasznie wdzięczny za wszystko. -
ładnie mu się poszczęsciło:multi: