-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
zestawienie wpłat zrobię w pierwszym poście - z konta dostanę zestawienie na razie to: Energy 30zł eski 30zł Moja koleżanka 100zł [B]razem 160zł[/B] Maruda666 dzięki wielkie -
Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
bardzo bardzo dziękuję :loveu: -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='tanitka']ronja daj ogłoszenie do GW na kolejny piątek:lol:[/quote] zrobione :thumbs::thumbs: -
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Ida i co z Panią? dałam Cyferki Babolki do piątkowej Wyborczej -
Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']Wpłaciłam na malucha 30 zł, mało:oops:ale na dobry początek:p W środę mocno trzymam kciuki:thumbs:[/quote] to bardzo duzo!!!! wielkie dzięki -
Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
on po calkowitym wyzdrowieniu nawet nie bedzie kulał, bo o to pytałam. -
Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
psa da się poskładać, nie ma mowy o uspieniu. rano byłam u niego, rozmawiałam z wetem chirurgiem ortopedą, który będzie go składal. tylna łapa - gwoździowanie standardowe, łokieć jest w gorszym stanie, potrzebne jakieś specjalne materiały. operacja odbedzie się w środę po południu, dzwonił do mnie doktor i powiedział, ze materiały już są, ale do operacji potrzebny będzie zespół lekarzy. koszt to 1400-1600zł mniej się nie da. Rudy Lisek dobę po operacji ma być zabrany. będę mu podawać przeciwbólowe i antybiotyki sama. przez 4 tyg przynajmniej Lisek ma zakaz ruchu, by miednica się zrosła, potem musi zacząć się ruszać, ale całkowita rekonwalescencja będzie trwala około 3 miesiące. ponieważ domowy tymczas nie wypalił, Lisek bedzie u nas. jest kochany, śliczny, lizał mnie po rękach. musi być dobrze!!! tyle wycierpial leżąc połamany od kolezanki z pracy dostałam 100zł na Liska. ale allegro cegiełkowe jak najbardziej się przyda, bo dojdą koszty szpitala, leków, retgenów. trzymajcie kciuki w środę!!!! -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
smutna prawda:-( -
Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/w-rozmiarze-l-gap-next-atmosphere-na-polamanego-rudego-liska-do-31-08-a-144918/#post12840579[/url] wielkie dzięki idusiek:loveu: -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Juryś śpi:loveu: [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/4053/j41f.jpg[/IMG] -
[quote name='idusiek']Zrobiłam Łani allegro...[B]to chyba jedyne jej ogłoszenie[/B], ale może na coś sie zda. Więcej pomóc nie dam rady.:oops: ronja, wstawiłam zdjecia Twoje, mam nadzieję, że nie znikną szybko;) [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=721849807"]ŁANIA - starsza suczka szuka swojej przystani (721849807) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/quote] nie powinny zniknąć;) w razie czego mogę wysłać Ci też na maila ja też postaram się poogłaszać Łanię w najbliższym czasie
-
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']i ? dzwonił ktos?:roll:[/quote] nikt :-( :-( :-( -
Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Ida,dzięki za bazarek, ja to już nic nie mam:oops: pojadę do Liska w pon rano -
Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='ludwa']Jaki słodziak mały:) i na młodego wygląda, przynajmniej to pocieszające[/quote] ma około roku -
Łania była dziś u weta, brzuch dotykowo nie bolesny, serce jak na swój wiek ok temperatura 38,8 została pobrana krew do badania, wyniki w poniedziałek Łania jest cudowną suką, podbijającą serce nie urodą,ale ciepłem, uległością jakie z niej emanują. Jest okropnie zapasiona!!!!! Dygotała ze strachu jednocześnie merdając ogonem na każde cieple słowo, które mówiłam. Kochana z niej psica, ujęła mnie za serce swoją delikatnością miękkością no i podobieństwem do mojej CiuCiu [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/4020/lania1.jpg[/IMG]
-
Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
gdyby ktoś chciał wspomóc leczenie Rudego Liska, to prosimy o wpłaty na konto fundacji Viva [CENTER][B]FUNDACJA MIĘDZYNARODOWY RUCH NA RZECZ ZWIERZĄT VIVA![/B] [B]ul. Kopernika 6 m. 8[/B] [B]00-367 Warszawa[/B][/CENTER] [CENTER][B]Numer konta: 65 1370 1109 0000 1706 4838 7306[/B] [B][COLOR=red]z dopiskiem "połamany Rudy Lisek" [/COLOR][/B][/CENTER] -
Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Nie, ja mieszkam na wsi i lecznica nie ma szpitala,a właściciel lecznicy chirurg jest na urlopie. Sama i tak nic by nie zrobiła. Pojechałam do najbliższej lecznicy całodobowej na Powstańów Śląskich. Pies wył w samochodzie przy każdym poruszeniu. Serce pękało. -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='stonka1125']a co tam u mojego kochanego cudaczka? [SIZE=1][COLOR=MediumTurquoise]super gosia że sokrates już bezpieczny:lol:[/COLOR][/SIZE][/quote] Juryś ma się dobrze, niestety nie dałam rady zawieżć go w tym tyg na szczepienie. Pojedziemy w przyszłym. -
Leżał połamany przez 3 dni, skomlał z bólu. Niby niczyj, błąkał się po wsi, trochę koczował na jednej posesji. Do weterynarza przyszli sąsiedzi, młodzi chłopcy pytać co robić, bo pies się męczy,a straż gminna nie przyjedzie. Pojechałam z mężem bo akurat byłam w lecznicy i nasza wetka zwróciła się o pomoc. Rudy Lisek - młody, około roku, wielkości jamnika, obolaly, skomlący dał się bez cienia agresji przenieść do kontenera. [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/232/56265861.jpg[/IMG] [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/7802/50013817.jpg[/IMG] W lecznicy na Powstanców został w szpitalu. Jest w kiepskim stanie. [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/5290/70436846.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/1090/14421616.jpg[/IMG] [B] Ma złamanie przynasadowe dalsze prawej kości udowej i złamanie kości kulszowej z niewielkim przemieszczeniem. Po prawej stronie zwichnięty staw biodrowo-krzyżowy. Przednia łapa lewa - złamanie wewnętrzne w stawie łokciowym.[/B] W poniedziałek bedzie miał zabieg gwoździowania obu łap - orientacyjny koszt to [B]1500zł[/B]!!! dochodzą do tego koszty szpitala [B]45zł/doba[/B], diagnostyka i zabiegi. [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/6657/58731189.jpg[/IMG] Po zabiegu przez 6 tygodni Rudy Lisek potrzebuje troskliwej opieki, mało ruchu, najlepiej, jakby leżał w klatce i wychodził tylko na siku. 27 sierpnia odebrałam Liska, po zabiegu gwoździowania. Calkowity koszt 5 dniowego pobytu w szpitalu, zabieg, leki [COLOR=Red]to 1952zł. [COLOR=Black]To jeszcze nie koniec wydatków:-(. [/COLOR][/COLOR] gdyby ktoś chciał wspomóc leczenie Rudego Miłka, to prosimy o wpłaty na konto fundacji Viva [CENTER][B]FUNDACJA MIĘDZYNARODOWY RUCH NA RZECZ ZWIERZĄT VIVA![/B] [B]ul. Kopernika 6 m. 8[/B] [B]00-367 Warszawa[/B][/CENTER] [B]Numer konta: 65 1370 1109 0000 1706 4838 7306[/B] [B][COLOR=red]z dopiskiem "połamany Rudy Miłek" [URL="http://www.allegro.pl/item726509148.html"][COLOR=Black]allegro cegiełkowe[/COLOR][/URL] Wydatki: [/COLOR][/B] operacja z pobytem w szpitalu 1952zł leki 39,14zł kontrola po 3 tygodniach od operacji 122,96zł wścieklizna 25zl scanodyl (przeciwbólowy i przeciwzapalny) 7zł operacja usuwania gwoździ 295zł odrobaczanie 5zł wirusówki 50zł [COLOR=Black]razem[/COLOR][B][COLOR=Black] 2496,10zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=Red]Wpłaty: [/COLOR][/B] Joanna Ch., Józefów 30zł Eski 30zł Energy 30zł PPHU Rudnicki, Warszawa 30zł Kinia1984 30zł Izzie1983 30zł Paros 100zł Małgorzata S., Białogard 100zł Ewa Marta 100zł koleżanka z pracy 100zł Elżbieta B., Warszawa 50zł Maruda666 100zł Jolanta K. 100zł Lucy 100zł Agat21 30zł Agnieszka G. 25zł Agnieszka J. 25zł MTF Zalesie 100zł Eliza i Rafał 200zł 4 Dobre Dusze 200zł Anonimowa 120zł koleżanka z pracy 25zł Dobra kocia dusza 100zl dzodzo 10zł (bazarek Idusiek) malawaszka 10zł (bazarek Idusiek) cropka 8zł (bazarek Idusiek) Murka 28zł (bazarek ronja) Maruda666 10zł (bazarek ronja) Jaagna 7zł (bazarek ronja) Agat21 34zł (bazarek ronja) Ania_Mor 50zł (bazarek Idusiek) Piromanka 33zł (bazarek Idusiek) Ewa Marta 40zł (bazarek ronja) Evas 9zł (bazarek ronja) caelestis 4zl (bazarek ronja) Pliszka 10zł (bazarek ronja) IzaK 35zł (bazarek Idusiek) Krysiam 10zł (bazarek Idusiek) psiulka 21zł (bazarek ronja) a.piurek 25zł (bazarek ronja) Murka 10zl (bazarek ronja) pakita 40zl (bazarek ronja) gos 30zł (bazarek rysunkowy) mamamuminka 22zł (bazarek ronja) Allegro: Marta K. 10zł Małgorzata M. 5zł Paulina J. 15zł Artur T. 5zł Monika K. 15zl Marta S. 20zł Daria K. 10zł Magdalena M. 5zl Anna G. 5zł Beata N. 10zł Kuba G. 50zł Agnieszka S. 5zł Michał M. 5zł Filip Z. 5zł Stefan P. 5zł Aneta W. 5zł Elwira B. 20zł Monika K. 5zł Justyna T. 5zł Grzegorz S. 5zł Marta T. 5zł Karolina R. 10zł Anna F. 40zł Marta P. 50zł Ilona C. 5zł razem: [B]2521[/B][B]zł[/B]:multi: Bardzo dziękuję za wszystkie wpłaty na plusie 24,90zł przekazane na innych podopiecznych Fundacji karma - Ewa Marta transport do wetów i do nowego domu - ronja
-
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
nikt nie zadzwonił z wyborczej:placz: